Youniverse - Jedinečný digitální veletrh techniky Case IH a STEYR

Plně interaktivní virtuální veletrh společnosti CNH přinese jedinečný zážitek všem příznivcům techniky Case IH a STEYR. Startuje již 9. dubna a bude dostupný v Angličtině a dalších jazycích.

YOUNIVERSE 9. - 18. dubna

Cílem výrobce je neustále zůstat se zákazníky a všemi příznivci zemědělské techniky Case IH a STEYR v kontaktu a předávat jim ucelené, kompletní a aktuální informace a novinky ze světa zemědělství. Nová doba nám přinesla nové překážky, ale i výzvy, které chce společnost pevně uchopit a využít je na maximum.
V této souvislosti se zrodila myšlenka vytvořit a přinést první digitální veletrh zemědělské techniky až k vám domů. YOUNIVERSE není jen virtuální veletrh. Je to i místo, které spojí zemědělce za všech koutů světa a nabídne jim nevšední zážitek.
 
YOUNIVERSE, první digitální veletrh zemědělské techniky, odstartuje již tento pátek 9. dubna a potrvá do 18. dubna. Veletrh je určený pro majitele techniky Case IH a STEYR, farmáře a všechny příznivce zemědělské techniky. Zaregistrovat se a sledovat veletrh můžete na webových stránkách https://youniverse.cnhindustrial.com/.

universe-digitalni-veletrh.png

Zde si zvolíte svou preferovanou značku. Obsah bude dostupný celkem v 8 jazycích, český jazyk však bohužel k dispozici není. Celou akci můžete sledovat v Anglickém jazyce, Německém jazyce nebo si vybrat jakýkoliv z nabídky. Během celé akce bude dostupný i chat, prostřednictvím něhož můžete komunikovat s ostatním nebo se ptát na dotazy. Ten bude pouze v Anglickém jazyce, budete však přesměrováni na odpovědného zástupce v České republice.

YOUNIVERSE nabídne informační, ale i zábavný zážitek. Objevíte veškeré modely zemědělských strojů Case IH a STEYR, včetně novinek jako Quadtrac AFS Connect nebo STEYR Absolut CVT. Nechybí ani sklizňová technika Case IH. Kromě detailního představení strojů na vás čekají rozhovory s farmáři o jejich zkušenostech nebo přednášky a rozhovory odborníků z praxe. Dozvíte se i o technologických trendech v zemědělství. Řadu poutavých workshopů představí zasvěcenci značek nebo externí skupiny, jako je CEMA, Evropská asociace zemědělských strojů, DLG, zástupci průmyslového odvětví a mnoho dalších.

Neváhejte a sledujte první digitální veletrh zemědělské techniky již tento pátek 9. dubnaSledujte s námi první digitální veletrh zemědělské techniky