Zkušenosti s MacDon: Nejlepší kopírování, vysekávání a výnosy.

O dlouhodobé spokojenosti s pásovými lištami MacDon hovoří ředitel společnosti ZAS Bečváry Ing. Vojtěch Kšírl.
 Společnost ZAS Bečváry a.s. hospodaří celkem na 4 150 ha orné půdy, na které pěstují cukrovou řepu, pšenici ozimou a jarní, sladovnický ječmen, kukuřici na zrno a na siláž, vojtěšku, sóju, brambory, krmnou řepu a ječmen ozimý. Na základě svých zkušeností se sklízecími mlátičkami Axial-Flow v kombinaci s lištami MacDon první generace, zakoupili v letošním roce novou sklízecí mlátičku CASE IH Axial Flow 9250 společně se sklízecí lištou MacDon nové generace F2.
 

V následující video reportáži se dozvíte víc o jejich zkušenostech s lištami MacDon.

Ředitel ZAS Bečváry Ing. Vojtěch Kšírl o sklizňové technice CASE IH a lištách MacDon

Klíčové vlastnosti sklízecí lišty MacDon

SKLÍDÍ TÉMĚŘ VŠE

Excelentní kopírování

Automatická regulace výšky lišty umožňuje obsluze zvolit tlak na půdu, výšku strniště a vysunutí třetího bodu přímo z kabiny. Spolu s použitím stabilizačních kol umožňuje sklízet ve výšce 30-560 mm od povrchu země. Pásová lišta MacDon tak zaručuje excelentní vysečení a sklizeň beze ztrát za všech sklizňových podmínek. Zásadní výhodou oproti konkurenci je mechanická kopírace povrchu.
 
Okamžitá reakce

Active Float System

Středovou část každého adaptéru MacDon tvoří centrální modul kopírování označený jako FM100. Funkce Active Float tak umožňuje liště plynule reagovat na měnící se půdní podmínky. Dvě sady spirálových pružin nesou až 97 % hmotnosti adaptéru, díky tomu je zaručena okamžitá odezva kopírování v podobě 4,8 stupně bočního náklonu a 178 mm svislého kopírování.
 
DŮMYSLNÉ VKLÁDÁNÍ

Aktivní tok plodiny do mlátičky

Pohyb sklizené hmoty do mlátičky probíhá takzvaně aktivním tokem, který značně zvyšuje produktivitu mlátičky během sklizně. Plodina je nejprve šetrně umístěna na boční pásy a rychlým pohybem přemístěna k centrálnímu pásu, od kterého je odebrána vkládácím šnekem a poslána do šikmého dopravníku sklízecí mlátičky. Výsledkem je tak maximální výkonnost. Při sklizni porostu s velkým množstvím materiálu napomáhá horní aktivní šnekový válec.
 
UNIKÁTNÍ LIŠTA

Řešení pro každý kombajn

Lištu MacDon si můžete pořídit na jakoukoliv barvu sklízecí mlátičky. I do budoucna tak nejste limitováni značkou mlátičky, stačí pouze zaměnit centrální uchycení a můžete pokračovat ve sklizni. Díky tomu tak má investice do pásové lišty MacDon velkou hodnotu, protože nejste nijak limitováni až do fáze, kdy je zapotřebí obměnit sklízecí adaptér.
 

Zaujala Vás sklízecí lišta MacDon?
Zde se dozvíte vše o produktu.  Zde najdete svého nejbližšího prodejce  

Nebo vyplňte následující formulář a Váš nejbližší prodejce Vás bude kontaktovat.


Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.