Značka CASE IH zažila úspěch na TECHAGRU 2018

Úspěšná prezentace značky CASE IH na mezinárodní výstavě TECHAGRO 2018!
V minulém týdnu se od 8. do 12. 4. 2018 konala na brněnském výstavišti jedna z největších zemědělských výstav zemědělské techniky v Evropě, veletrh TECHAGRO. Zemědělská a lesnická technika zaplnila veškeré výstavní plochy v pavilonech, tak také na přilehlých venkovních plochách na ploše větší než 87 000 m2. Již od prvních hodin se dalo tušit, že návštěvnost veletrhu bude opět rekordní. Celkový počet návštěvníků, který veletrh TECHAGRO 2018 navštívil, je dle organizátorů více než 110 tisíc.

Na tomto veletrhu se již několik let aktivně prezentuje také společnost AGRI CS a.s., výhradní dovozce zemědělské techniky CASE IH do České republiky. Výstavní plocha pro značku CASE IH byla v letošním roce opět o něco větší než v roce předchozím tak, aby se zemědělcům a zájemcům o červené stroje mohl představit ucelený program od traktorů, přes sklizňovou techniku až po teleskopické manipulátory.
 

Unikátní CASE show


Návštěvníci, kteří expozici AGRI CS a.s. v průběhu dne navštívili si mohli každou hodinu vychutnat jedinečnou CASE SHOW s moderátorem Zbyňkem Louckým, který jim zajímavou formou představil vystavené modely.

Největší pozornost si u návštěvníků získal nový MAXXUM s revolučním převodovým ústrojím ActiveDrive 8, který stál po boku svého silnějšího bratra, traktoru OPTUM CVX. Výjimečnost tohoto modelu potvrzuje fakt, že nový MAXXUM je o 9,5 % úspornější než jeho nejbližší konkurent v této třídě.
 

PUMA Limited Edition RED POWER


Když se řekne nejprodávanější traktor na českém trhu s převodovým ústrojím CVX, vybaví se každému jistě modelová řada traktorů PUMA. Pro zdůraznění výjimečnosti a oblíbenosti těchto modelů u českých zemědělců byly obě PUMY prezentované v expozici AGRICS vystaveny ve speciální limitované edici RED POWER edition.

Jak je na první pohled patrné, tato speciální edice zahrnuje metalické lakování a černé zbarvení disků kol s červeným proužkem pro zdůraznění dravosti těchto modelů.
 

Králové českých polí


Hned po boku těchto dvou „šelem“ se nacházel král českých polí, kolový traktor MAGNUM v provedení Heavy Duty. V tomto provedení nabízí traktor oproti standardním verzím větší poloměr poloos, přední a zadní nápravu kategorie 5, vyšší účinnost brzd a vyšší zvedací kapacitu zadního tříbodového závěsu. Říkáme-li, že je MAGNUM tím nejlepším v kategorii velkých kolových traktorů, pak také můžeme tvrdit, že je MAGNUM tím nejlepším ve zmrzlinách. Proto si návštěvníci naší expozici mohli vychutnat jedinečnou chuť nanuků MAGNUM servírovaných od našich krásných modelek Markéty a Saskie.

Svou premiéru si na TECHAGRU 2018 odbyl také pásový traktor QUADTRAC CVX, který je jediným a nejsilnějším čtyřpásovým traktorem na trhu vybaveným převodovým ústrojím CVT. V kombinaci s originálním pásovým podvozkem CASE IH, vysokým komfortem pro obsluhu díky čtyřbodově odpružené kabině a jednoduchým ovládáním získá uživatel ideální traktor pro předseťovou přípravu půdy, práci s překládacím vozem nebo například setí.
 

Jistota každé správné farmy


Jistota farmy. Pod tímto heslem se na TECHAGRU 2018 nesla v expozici AGRI CS prezentace kompaktních a obratných traktorů CASE IH pro soukromé zemědělce, farmáře a podniky v živočišné výrobě. Značka CASE IH vyrábí a inovuje modelovou řadu již více než 90 let.

V expozici byl vystaven velmi oblíbený model Farmall 85 A v agregaci s čelním nakladačem, kompaktní a obratný pomocník pro každou farmu se zesíleným provedením náprav, Farmall C Heavy Duty, a NEJ traktor ve třídě 100–120 koní LUXXUM s profesionálním čelním nakladačem LRZ 100, který jako jediný na trhu nabízí čtyřrychlostní vývodový hřídel nebo výkonné axiální čerpadlo již ve standardu.
 

Mlátička, kterou zvládne obsluhovat také žena


Poutavou formou byla zájemcům o sklizňovou techniku během CASE SHOW představena sklízecí mlátička AXIAL-FLOW – nejjednodušší a nejšetrnější mlátička na trhu. Naše modelky na mlátičce demonstrovaly, že obsluha je skutečně tak jednoduchá, že jí zvládne i křehká žena.

Když například „uděláte buben“, nemusíte už nikdy kolegům kupovat basu piv, stačí pouze zmáčknout tlačítko pro reverzaci rotoru a materiál se dá opět do pohybu.

Rádi bychom tímto poděkovali všem návštěvníkům expozice AGRICS, kteří nás v průběhu veletrhu na našem vzorovém dealerském středisku navštívili. Jsme rádi, že jsme Vám mohli společně představit význam hesla „Nekonečně možností“.