DEN NA FARMĚ

Nový video seriál z českých a slovenských farem.
Zahájili jsme vysílání nového VIDEO SERIÁLU DEN NA FARMĚ, ve kteréme vás provedeme zajímavými farmami v Česku a na Slovensku.

Chcete se podívat, jak se hospodaří jinde? Chcete se inspirovat od jiných farem? Nový video seriál vás zavede na biofarmu, navštívíme společně velké podniky s flotilou nejsilnější techniky, podíváme se spolu do moravských vinohradů, budeme společně sbírat jahody a mnoho dalšího.
V rámci nového video seriálu, který nese název DEN NA FARMĚ, se podíváme po boku půvabné moderátorky Martiny na zajímavé farmy v Česku a na Slovensku. Jednotlivé reportáže vás přenesou na farmy různých zaměření a velikostí, různých lokacích a směrů. Co tyto farmy však spojuje, je červená technika na dvoře, chuť dělat věci jinak a využívat nové technologie ve svém podnikání. Sledujte pravidelně s námi a nechte se inspirovat.

Odvysílaná videa DEN NA FARMĚ


Jednotlivé videa můžete sledovat přímo z této stránky. Po zveřejnění na kanálu youtube AGRI CS zavěsíme video i na tuto stránku, ať nemusíte odcházet z našich stránek a o nic nepříjdete.

PRVNÍ DÍL - BIOFARMA KARLÍN