EARLY BIRD: Předsezónní nabídka kombajnů CASE IH

Zvolte si jedničku v šetrnosti a získejte bonus při včasném objednání kombajnu od CASE IH na sezonu 2023

Co přináší EARLY BIRD?

EARLY BIRD je každoroční předsezónní akce určená pro všechny, kteří si objednají svůj nový kombajn od CASE IH s dostatečným předstihem a která přináší možnost získat nový kombajn CASE IH s technologií Axial-Flow® za zajímavých podmínek. 

 Zásadní výhodou včasného objednání je garance dodání na sezónu 2023.

Navíc každému, kdo si kombajn objedná do 31. 1. 2023, nabízí AGRI CS jeden ze tří výhodných bonusů.

 

4 ROKY BEZ STAROSTÍ

 • Standartní záruka na nový kombajn Case IH je 1 rok. Nyní máte možnost si v rámci akce EARLY BIRD zvolit jako svůj bonus prodlouženou záruku o další 3 roky.
 • Čekají Vás tak 4 roky sklízení bez obav z nákladů na opravy.
 • Záruka je platná kompletně na celý stoj s maximálním nájezdem 1200 mth

PRECIZNÍ SKLIZEŇ

 • Každý kombajn CASE IH je již od výroby vybaven přípravou pro navigaci. Vy si v rámci akce EARLY BIRD můžete jako svůj bonus vybrat AFS 392 a řídicí jednotku NAV-III. Váš nový kombajn získá díky tomuto zařízení funkci automatického řízení,  zároveň využijete záběr žacího adaptéru na maximum a zvýšíte výkonnost stroje.
 • Toto zařízením vytváří také výnosové mapy použitelné pro následné variabilní hnojení či setí. Využívání těchto vstupních dat Vám ušetří velké množství zdrojů a zajistí si vyrovnané porosty.
 • Součástí toho balíčku je také zařízení na přesné měření ztrát a poškození zrna.

PODPORA ÚROKU

 • Posledním bonusem, který jsme pro Vás v rámci akce EARLY BIRD připravili je zvýhodněné financování.
 • Na základě konkrétních požadavků, zvoleném stroji a vybrané specifikaci vám pomůžeme připravit financování na míru. S tímto bonusem si můžete zajistit výhodné financování s minimálním přeplatkem a snížit úrokové zatížení až o 1,5% p.a.

Vyberte si svůj bonus

ikona ikona

4 ROKY BEZ STAROSTÍ

Zvolte si prodlouženou tříletou záruku ke standartní roční záruce a sklízejte celé 4 roky bez starostí.
ikona ikona

PRECIZNÍ SKLIZEŇ

Získejte ZDARMA navigaci včetně automatického řízení a výnosových map pro další aplikace.
ikona ikona

PODPORA ÚROKU

Šetřete a vyberte si bonus ve formě snížené úrokové sazby.

Nadstandartní poprodejní služby ve standartu

 
 1. Využívejte telematiku AFS CONNECT, kterou je vybaven každý kombajn Axial-Flow® 250, naplno. Díky funkcím telematiky a propojení s portálem MyCaseIH můžete sbírat a vyhodnocovat všechna agronomická data a sledovat chování vašeho stroje. Novinkou je služba SAFEGUARD CONNECT, jejíž součástí je připojení na naše dohledové centrum. To má neustálý přehled o vašem stroji, může odhalit případnou závadu na stroji dřív, než se projeví a snížit tak Vaše prostoje během sklizně. 
 2. Stejně jako u všech strojů i u kombajnů CASE IH poskytuje AGRI CS zdarma službu CUSTOMER CARE. Každý, kdo si pořídí nový kombajn, má nárok na profesionální proškolení a to nejen při předávání stroje, ale pravidelně každý rok na začátku sezóny. 
 3. Po dobu 3 let výrobce Case IH proplácí předsezonní prohlídky vašeho nového kombajnu. Prohlídka je zcela ZDARMA a případné opravy se provádí až po konzultaci s klientem.
 4. MAX SERVIS je služba, která zajišťuje co nejrychlejší dodání náhradního dílu do vašeho stroje. Služba je podporována po dobu 3 let od nákupu stroje. Pokud je váš stroj krytý službou MAX SERVIS a Vy potřebujete náhradní díl z výrobní linky, bude upřednostněna oprava vašeho stroje před výrobou nového. 

Proč Axial-Flow ®?

Vysoká kvalita

Šetrné oddělování zrna

Kombajny CASE IH si již od svého uvedení na trh zachovávají svou tradiční koncepci oddělování zrna pomocí jednoho rotoru. Díky systému, kdy jsou zrna šetrně vytírána z klasů, jsou maximálně šetrné ke sklizenému zrnu. V porovnání s konvenční technologií výmlatu tak kombajny CASE IH dosahují nejlepších výsledků, ať už se jedná o procenta polámaných zrn nebo množství úlomků. Díky šetrnému zacházení se sklízeným zrnem uspoříte s Axial-Flow® až v řádech statisíců korun.

Nejnižší provozní náklady

Minimum pohyblivých částí

Hlavním kritériem pro zemědělce z hlediska agronomie je šetrnost k zrnu, pro provozovatele jsou to pak provozní náklady. Kombajny CASE IH jsou nejjednoduššími kombajny na trhu zásluhou minima pohyblivých částí a řetězů (8 řemenů, 4 řetězy). Obsluhy oceňují například minimum mazacích míst a rychlou denní přípravu stroje. Ve srovnání s konkurencí Axial-Flow na plné čáře vítězí v provozních nákladech, což potvrdila svými testy i zkušebna DLG. 

Maximální univerzálnost

Rychlá výměna košů

S kombajny Axial-Flow sklidíte cokoliv. Sklizeň tak může začít travním semenem a skončit až u kukuřice. Z tohoto důvodu jsou kombajny CASE IH oblíbené u řady službařů. Zásluhou široké škály výměnných mláticích a separačních košů se kombajn dokáže velmi rychle přizpůsobit každé plodině. Všechna další nastavení provádí obsluha přímo z pohodlné kabiny. Průběh oddělování zrna lze ovlivnit několika dalšími nastavitelnými parametry, kterými můžeme reagovat na měnící se podmínky na poli (zralost porostu, vlhkost).

Perfektní řádek i rozhoz

Chytře se slámou

Řádkování slámy s kombajny CASE IH přináší řadu benefitů a to zejména lepší slisovatelnost slámy, kde narozdíl od ostatních mlátiček dokážeme do jednoho balíku dostat více hmoty, balíky mají vyšší hustotu a sláma lépe vsakuje. Snižuje tak náklady lisování i dopravu. Přechod z režimu řádkování na drcení je otázkou stisknutí jediného tlačítka ze sedadla řidiče. Integrovaný drtič s 52 letmo uloženými noži velice jemně nařeže a diskové metače rovnoměrně rozhodí materiál v celém záběru. Při rozkládání hmoty je z půdy rovnoměrně odebírána voda a dusík, což vede k pěkným, vyrovnaným porostům.

Zkušenosti našich klientů

„Starší kombajn byl Axial-Flow 2388. Tenkrát jsem si ho vybral na doporučení servisního technika, který mi řekl, že pokud potřebuju slámu do živočišné výroby, tak jedině Axial-Flow. Pamatuji si, jak jsem se s tím první dny natrápil. Ten kombajn se chová trochu jinak a byla to pro mě velká změna. Když jsem ale posléze viděl, že ta sláma opravdu saje úplně jinak, bylo mi jasný, že už měnit nebudu. Navíc ten kombajn nám sloužil krásných 17 let, takže když jsem se rozhodnul, že si k 50. narozeninám pořídím pro radost nový, vůbec mě nenapadlo jít do jiné značky.“
 
Václav Vilímovský, majitel farmy

Ředitel ZAS Bečváry Ing. Vojtěch Kšírl o sklizňové technice CASE IH a lištách MacDon

Chcete využít akci EARLY BIRD?

 
Kontaktujte nás a nenechte si utéct svůj bonus za včasnou objednávku.

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.