MAGNUM AFS Connect je sázka na jistotu

Získejte špičkový polní traktor s řadou jedinečných výhod!
CASE IH Magnum AFS Connect je jedním z nejmodernějších traktorů na trhu přímo stvořený pro těžké polní práce. Nabízí skvělé tahové vlastnosti, robustní provedení náprav, nejvyšší možný komfort obsluhy v luxusně pojaté kabině a moderní bezdrátové technologie AFS Connect pro precizní zemědělství. Nový Magnum je sázkou na jistotu. Nyní si ho můžete v rámci speciální akce pořídit s řadou zajímavých výhod. Neváhejte, nikdy nebyl výhodnější.

Výhody za včasné objednání

ikona ikona

Atraktivní cena

Objednejte včas a získáte fixní cenu traktoru, která se již nebude navyšovat.
ikona ikona

Výhody tovární záruky CASE IH

Prodloužená záruka 5 let nebo 5000 hodin ZDARMA.
ikona ikona

Garance záložního traktoru

Zajistíme vám záložní stroj, kdykoliv to bude potřeba.
ikona ikona

Předsezónní prohlídky zdarma

První tři roky vám traktor bezplatně před sezónou prohlédneme.
ikona ikona

Telematika AFS Connect

Využívejte všechny výhody nejmodernější telematiky a portálu my.caseih.com.
ikona ikona

Praktické školení obsluh

Proškolíme vás přímo prakticky na poli a ukážeme, jak váš Magnum naplno využít.
ikona ikona

Jistota servisních smluv

S námi si můžete jasně definovat budoucí servisní náklady.
ikona ikona

Leasing nebo garance odkupu

Dokážeme najít řešení operativního leasingu nebo garantovat budoucí odkup.

Proč je MAGNUM správná volba?

Kvalitní polní traktor

Traktory CASE IH Magnum jsou poctivé americké traktory navržené pro dokonalé zvládání tahových prací. Jejich nejnovější generace AFS Connect nastavuje nová měřítka komfortu řidiče, tahových schopností a kvality zpracování. Na výběr máte z několika modelů, dvou typů převodovek a kolového nebo unikátního pásového podvozku Rowtrac.
V České republice jsou nejprodávanějšími modely Magnum 340 HD, Magnum 380 CVX a nově se bestsellerem stal nejvýkonnější model Magnum 400 HD. Výkon v tahu 435 koní, zcela nová převodovka, robustní podvozek s HD nápravami, plné dotížení rovnou z výroby a zajímavá cena jsou zaručeným receptem na úspěch.

Záruka mobility

S Magnumem máte jistotu, že budete moci pracovat vždy, když je to potřeba. Servis má díky telematice neustálý přehled o stroji. Dokáže se na něj vzdáleně připojit a udělat potřebnou diagnostiku. V případě potřeby vám rádi zapůjčíme náhradní stroj.

Praktické školení

Pro dokonalé využití všech funkcí traktoru přijedeme a zaškolíme přímo u vás v podniku a na poli. Kolegové z oddělení péče o zákazníky vám rádi budou věnovat plné dva dny.

Nejprve se s traktorem seznámíte a druhou schůzku si můžete dohodnout po pár dnech, kdy už máte sami svoje praktické poznatky.

Tovární záruka

Prodloužená tovární záruka je nejlepší možnou ochranou před neočekávanými náklady. Díky ní si můžete náklady přesně naplánovat. Navíc ve spojení s prodlouženou zárukou vždy získáte slevu na strojním pojištění. Ušetříte dvakrát.

Spokojení zákazníci

V současné době na českých a slovenských polí jezdí stovky traktorů jménem MAGNUM. Vždy bylo synonymem kvality a síly. Na farmách a v zemědělských družstvech MAGNUMY využívají pro nejtěžší polní práce a v dopravě. Díky svému vysokému komfortu a jednoduchosti ovládání jsou skvělou volbou pro každého řidiče.

Rádi vám vypracujeme individuální nabídku.
Nechte nám na sebe kontakt.


Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.