STEYR superhrdina pro tvoji farmu. Vždy skončíš u toho nejlepšího.

Cena je podstatná, ale stejně vždy skončíš u toho nejlepšího. Zvol si svého superhrdinu STEYR a užij si pocit prémiovosti se STEYR Exklusiv v základu.

Vždy skončíš u toho nejlepšího

Ať už vybíráš auto, dovolenou nebo traktor, vždy chceš pro sebe to nejlepší. Dělat kompromisy není někdy na místě, protože se stejně chceš vrátit k tomu nejlepšímu. Správně si vybrat spolehlivého parťáka na farmu, ve kterém budeš trávit většinu času a který ti se vším pomůže je klíčové. Neváhej a vyber si nového superhrdinu na svou farmu v prémiové výbavě STEYR Exklusiv, která má zkrátka vše. A protože víme, že stejně cenu řešit budeš, tak ti rozhodování ulehčíme. Zažádej si o kartu s bonusem 4 000 €.  Stačí ji předložit při nákupu tvého superhrdiny.
Pozor expirace karty je 30. 6. 2024.

logo-steyr-exklusiv-73664.png
Chci zažádat o kartu

Výbava STEYR Exklusiv

Vůně a dotek kůže

STANDARD LEATHER PACKET

Příjemný pocit je k nezaplacení. Jakmile poprvé nastoupíš do traktoru, už nebudeš chtít vystoupit. Hned na první dotek oceníš kvalitně zpracovaný kožený volant stylově obšitý červenou nití v barvách STEYR, který padne přesně do ruky. Prémiové okamžiky dokreslí kvalitní koberec STEYR.
Pro milovníky hudby

STEYR SOUND SYSTEM

Ať už jsi milovníkem rocku, taneční hudby nebo dechovky, během práce vždy oceníš kvalitní poslech oblíbené hudby. V rámci výbavy STEYR Exklusiv přinášíme vyladění výkonný audiosystém STEYR SOUND SYSTEM se čtyřmi reproduktory a subwooferem.
Označ si svého STEYRA

Jméno na kapotě

Na každém detailu zálěží, a proto si můžeš exklusivně vytvořit vlastní označení traktoru. Na přání vám kapotu traktoru označíme jménem nebo přezdívkou. Díky tomu budou všichni bezpochyby vědět, komu nový traktor v prémiové výbavě patří.
Maximální komfort

Sedadlo Dual-Motion

Jedna z nejdůležitějších věcí v kabině je sedadlo řidiče. Pokud trávíš v traktoru celý den, potřebuješ ergonomické a komfortní sedadlo. Výbava STEYR Exklusiv zahrnuje nízkofrekvenční sedadlo Dual-Motion s dvoustupňovým vyhříváním a pasivním odvětráváním pomocí zásobníku s aktivním uhlím. Inovativní technologie zaručuje o 54 % menší vibrace. I ty nejnáročnější a celodenní práce budou požitkem.
Dokonalá viditelnost

LED osvětlení

Víme, že práce na poli nepočká a řada operací je potřeba dokončit i v pozdních hodinách. Při práci tě povede až 24 LED pracovních světlometů s vysokou svítivostí, které s přehledem vytvoří perfektní osvětlení 360o kolem celého traktoru. Nelimituj se časem a dodělej v klidu svou práci. 
Optimální teplota

Automatická klimatizace

Teplota v pracovním prostředí patří ke standardům dnešní doby. Proto prémiová výbava STEYR Exklusiv nezapomíná ani na automatickou klimatizaci pro příjemné pracovní klima. I horké dny během žní budou v kabině požitkem.
Práce bez vibrací a rázů

Vzduchem odpružená kabina

Vzduchem odpružená kabina ti pomůžeš snížit námahu a plně se koncentrovat na práci. Funguje pomocí systému, který využívá stlačený vzduch pro vyrovnávání tlaku a pohlcování nárazů. Tento systém umožňuje, aby kabina byla mnohem méně citlivá na nerovnosti a vibrace při jízdě a práci traktoru, což zajišťuje pohodlí řidiče a zabraňuje únavě. Kromě toho je systém vybaven automatickou regulací výšky bez závislosti na zatížení kabiny. Kabina je dostupná u modelu STEYR Profi CVT, Impuls CVT a Absolut CVT (6185 - 6240).

Získej svou kartu s bonusem 4 000 €

Chceš získat unikátní kartu s bonusem 4 000 € na nákup nového traktoru? Stačí když vyplníš formulář níže a my ti ji zašleme. Karta platí při nákupu traktorů STEYR Profi CVT, Impuls CVT, Absolut CVT a Terrus CVT. K dispozici je pouze limitovaný počet karet a její expirace je 30. 6. 2024. Kromě bonusu na kartě najdeš i dárek. Samotná karta funguje jako flash disk, který hravě schováš do peněženky.

Nabídka superhrdinů

Zavřít
Automat. regulace výšky
Systém vzduchem odpružené kabiny je vybaven automat. regulací výšky bez závislosti na zatížení kabiny. Tak nedochází k max. propružení, a tím negativnímu rázu do konstrukce kabiny.
Zavřít
Již od 100 koní
Vzduchové odpružení kabiny dodáváme i u menších traktorů již od 100 koní pro modelové řady Expert CVT, Profi CVT, Impuls CVT a Absolut CVT.

 
Zavřít
Nižší námaha a vyšší koncentrace
Hydraulicky i vzduchem odpružená kabina pomáhá snížit únavu řidiče a zlepšit jeho koncentraci při práci s traktorem.
Zavřít
Snížení rizika poškození zad a páteře
Do kabiny pronikají nižší vibrace a otřesy, čímž se snižuje riziko poškození páteře či kloubů.

 
Zavřít
Vyšší pojezdová rychlost
Díky absorpci otřesů si můžeš užít plynulou jízdu a vyšší pojezdovou rychlost na poli i silnici.
Zavřít
S-Comfort
U nejnovějších modelů Absolut a Terrus CVT nabízíme na přání hydraulicky odpruženou kabinu S-Comfort s možností nastavení úrovně tvrdosti odpružení pro individuální požadavky.

Kontaktní formulář

Vybral sis svého nového superhrdinu STEYR? Chceš získat svou kartu, nebo ji máš a chceš ji uplatit? Vyplň formulář níže a my se ti ozveme.
Pokud chceš vědět více o akci, neváhej zavolat produkt manažerovi Zdeňkovi Musilovi na tel. +420 601 321 597, který ti se vším rád poradí a pomůže.

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.