O SPOLEČNOSTI AGRI CS

Společnost AGRI CS a.s. vznikla v roce 2001 a svým mnohaletým působením na českém trhu si vybudovala významné a silné postavení na trhu jako výhradní dovozce značek CASE IH, CASE Construction, STEYR, SUMO, SIP a MacDON.

centrála společnosti AGRI CS, výhradního dovozce techniky CASE IH, STEYR, SUMO, SIP, MacDON a CASE Construction, v Hustopečích u Brna

VÝHRADNÍ DOVOZCE ZEMĚDĚLSKÉ TECHNIKY DO ČR

Společnost AGRI CS byla založena v roce 2001 jako dceřiná společnost skupiny AGROTEC Group. Již od svého založení se firma AGRI CS specializuje na dovoz zemědělské techniky mnoha celosvětově úspěšných značek. Mezi tyto značky patří především léty úspěšné, spolehlivé a kvalitní rakouské traktory CASE IH a STEYR, sklízecí mlátičky a sklizňová technika CASE IH, anglické stroje na zpracování půdy a setí od výrobce SUMO, slovinské stroje pro sklizen píce SIP, flexibilní pásové lišty MacDON a společnost taktéž na českém trhu zastupuje tradičního výrobce návěsů a přívěsů ZDT, které prodává pod svou vlastní obchodní značkou AGRI Doprava.

Naším posláním je poskytovat profesionální služby, abychom dokázali uspokojit potřeby všech našich zákazníků. Proto poskytujeme kompletní portfolio strojů, které budoucí uživatel na své farmě potřebuje – od traktorů, přes stroje na zpracování půdy, navigační systémy až po stroje pro sklizen obilovin nebo slámy.

Naše práce pro nás nekončí uskutečněným prodejem – tím pro nás teprve začíná. Našim zákazníkům poskytujeme komplexní služby od výběru vhodného stroje pro dané podmínky hospodaření, dokážeme pomoci s výběrem financování, následně poskytujeme na všechny stroje autorizovaný servis a zajištujeme dodávky náhradních dílů.

Naše služby nabízíme svým zákazníkům ze všech oblastí podnikatelských aktivit na celém území České republiky prostřednictvím autorizovaných dealerů. Kontakty na jednotlivé dealery značky CASE IH najdete ZDE a dealery značky STEYR ZDE.

Za společností AGRI CS stojí profesionální tým pracovníků, kteří zabezpečují každodenní činnosti ve firmě, od technického zázemí, servisní práce, až po administrativu a vedení firmy. Jejich cílem je plná spokojenost ze strany našich zákazníků, tím, že nabídneme zákazníkům ideální řešení v podobě vysoce kvalitní zemědělské techniky a také neustále investujeme do zkvalitnění prodejních a prodejních služeb, abychom svým zákazníkům nabídli kompletní profesionální péči z rukou odborníků.

MÁME ŠIROKÉ PORTFOLIUM KVALITNÍCH SLUŽEB

Pro informace o jednotlivých službách klikněte na konkrétní obrázek:

PRODEJNÍ PÉČE

 

FINANČNÍ PÉČE

 

SERVISNÍ ZÁZEMÍ

 

DODÁVKY ND

TECHNICKÝ PODPORA

VĚRNOSTNÍ PROGRAM

 

NAŠE PRODEJNÍ A SERVISNÍ STŘEDISKA AGRI CS

Výhradní dovozce AGRI CS funguje na území České republiky jako importér výše zminovaných značek, ale také jako oblastní autorizovaný dealer. K dispozici máme tři vlastní střediska, které se nachází v Rybníkách u Dobříše, Tišicích u Mělníka a v Hustopečích u Brna, kde se nachází centrála společnosti AGRI CS.

Na těchto střediscích působí dohromady čtyři obchodníci, kteří se starají o zákazníky ve svých svěřených regionech. Všechna střediska podléhají přísným standardům společnosti CASE IH.

Odborný prodej, profesionální finanční poradenství, kvalitní záruční a pozáruční servis a rychlá dodávka náhradních dílů - to jsou naše přednosti, které nás odlišují od konkurence.

HUSTOPEČE U BRNA TIŠICE U MĚLNÍKA RYBNÍKY U DOBŘÍŠE
MAPA MAPA

MAPA

LOGO AGRI CS

 

info@agrics.cz

PROVOZNÍ DOBA

PO: 7:00 - 15:30

UT: 7:00 - 15:30

ST: 7:00 - 15:30

ČT: 7:00 - 15:30

PA: 7:00 - 15:30

SO: ZAVŘENO

NE: ZAVŘENO

 

NAŠE ZNAČKY

CASE IH

STEYR

AGRI FARMING SOLUTIONS

SIP

CASE Construction

 

Mac DON

 

 

 

 

 

 

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.