O ZNAČCE SIP

Společnost SIP je největším výrobcem zemědělské techniky na slovinském trhu již od roku 1954. Prvotně se společnost zabývala pouze údržbou a servisem zemědělských strojů, nicméně se začala krok po kroku zabývat i jejich samotnou produkcí. Značka SIP využívá dlouholetých zkušeností při výrobě robustních a kvalitních strojů, které jsou charakteristické snadnou obsluhou a zároveň dlouhou životností.

Společnost nabízí široké spektrum zemědělské techniky. V portfoliu naleznete robustní diskové žací stroje, pásové, rotorové a velkozáběrové profesionální obraceče či shrnovače píce. Nabídka strojů je doplněna o rozmetadla hnoje, senážní a sběrací vozy.

Sídlo společnosti SIP Strojna industrija d.d. se nachází v Šempeteru v Savinjské dolině. Našim cílem je vývoj těch nejmodernějších zemědělských strojů, abychom tak mohli plnit vysoké požadavky našich zákazníků. Export společnosti zahrnuje více než 80 % produktů, které směřují do 55 zemí celého věta. Autorizovaní smluvní servisní partneři nabízí své služby po celém světě.

NAŠE FILOZOFIE

Na základě dlouhotých zkušeností a spolupráce s našimi zákazníky se stala společnost SIP jedním z nejznámějších producentů zemědělských strojů v Evropě charakteristickými vysokou efektivitou, snadnou obsluhou a dlouhou životností. Filozofie slovinského výrobce zemědělských strojů zní ROBUSTNÍ PROVEDENÍ, jež v sobě skrývá mimořádné vlastnosti strojů SIP:                                  


 

EFEKTIVITA


          DLOUHÁ ŽIVOTNOST


POUŽÍVÁNÍ

Jednoduché ovládání

Snadné a rychlé nastavení strojů

Vyšší efektivita práce

   Nižší finanční a časová náročnost

Zachování maximálně dlouhé životnosti při maximálním výkonu

Komponenty od renomovaných výrobců

 Kvalitní materiály

Snadné manévrování

  Kompaktní rozměry

Snadná přeprava

  Snadné uskladnění

 

 

 PROHLÉDNOUT VIDEO SIP

 

   
     
     
     
     
     

 


  STÁHNOUT KATALOG STROJŮ


 


KONTAKTUJTE NÁS
 

Seznam autorizovaných prodejců zde.
 
 Stáhněte si aplikaci SIP


iOS a Android v ANG
Podrobnosti o strojích, srovnání
specifikací, výběr správného příslušenství.

 


STÁHNOUT KATALOG

 


 

STÁHNOUT LOGO:

 

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.