O značce SIP

SIP je největším výrobcem zemědělské techniky na slovinském trhu již od roku 1954. Veškeré stroje se vyznačují snadnou obsluhou a robustní konstrukcí a současně dlouhou životností. Pořízením některého ze strojů SIP získáte robustní stroj se snadným ovládáním při jakékoliv pracovní činnosti.

Logo-SIP-web.png

Odborníci na sklizeň píce

 
Za nabídkou techniky SIP se skrývají kvalitní a robustní stroje pro sklizeň pícnin, které mají zálady v technologiích a odborných zkušenostech budovaných 70 let. Prvotně se společnost zabývala pouze údržbou a servisem zemědělských strojů, nicméně se začala krok po kroku zabývat i jejich samotnou produkcí. Při vývoji strojů byl kladen důraz na robustnost a snadné ovládání, to je také pozitivně hodnoceno ze strany uživatelů. Naše stroje nabízejí osvědčená řešení od použití na velkých výměrách až po práci ve svažitém terénu. Prostřednictvím našich vysoce výkonných a spolehlivých strojů garantujeme našim zákazníkům bezvadnou práci bez zbytečných prostojů.
 
Společnost nabízí široké spektrum zemědělské techniky. V portfoliu naleznete robustní diskové žací stroje, pásové, rotorové a velkozáběrové profesionální obraceče či shrnovače píce. Nabídka strojů je doplněna o rozmetadla hnoje, senážní a sběrací vozy.