Usedni za volant jednoho z posledních Multitalentů v ČR!

Jeden z nejoblíbenějších koní opouští rakouskou stáj. Do ČR a SK dorazí posledních 10 kusů! Neváhej a usedni za volant legendárního modelu, který se zkrátka hodí pro jakoukoliv práci.
7
posledních kusů pro Českou republiku a Slovensko
150
dodaných kusů českým a slovenským zákazníkům
2012
rok zahájení výroby modelové řady STEYR Multi

Rakouský Multitalent

STEYR Multi, přezdívaný Multitalent, je v Rakousku považován za srdcovou záležitost. Díky jeho univerzálnímu použití, všestrannosti a kompaktním rozměrům si získal přízeň i českých a slovenských zákazníků. Bohužel, jeden z nejoblíbenějších koní opouští nadobro rakouskou stáj. Do České republiky a na Slovensko dorazí pouze posledních 10 kusů! Neváhej a usedni právě ty za volant legendárního modelu, který se zkrátka hodí pro jakoukoliv práci - ať už kolem farmy, na pole, pro práci s čelním nakladačem nebo do lesa či komunálu. Kromě exkluzivní ceny si navíc můžeš vybrat speciální bonus - dodatečnou slevu na stroj v hodnotě 2 000 €, slevu na přední TBZ nebo čelní nakladač STERY S Loader od CNH za super cenu. A aby toho nebylo málo, traktor Multi lze čerpat dotaci (Zahájení činnosti mladého zemědělce anebo Investice do zemědělských podniků), se kterou vám pomůžeme společně s naším specializovaným oddělením Afinance.

Akce je platná pouze do 30. 6. 2024 nebo do vyprodání posledních kusů.
Chci cenovou nabídkuSkladové kusyChci si traktor vyzkoušet
  • Tři modely 4100 | 4110 | 4120 Multi o výkonu 100 až 120 koní
  • 4válcový motor s objemem 3 595 cm3, zvedací kapacita 5 556 kg
  • Maximální točivý moment 430 Nm | 490 Nm | 506 Nm
  • Robotizované převodové ústrojí s 4o Powershiftem s 32x32 rychlostmi
  • Revoluční loketní opěrka Multicontroller s joystickem pro ovládání čelního nakladače
  • Panoramatické střešní okno, až 10 LED světel
  • Odpružená přední náprava s možností volby tvrdosti odpružení
  • Tovární záruka 3 roky
  » Přejít na produktovou stránku

Který bonus si k traktoru vybereš?

ikona ikona

Bonus 2 000 €

Kromě speciální ceny traktoru si můžeš vybrat podporu dalších 2 000 €.
ikona ikona

Čelní nakladač

Potřebuješ čelní nakladač? Zažádej si o slevu na nakladač STEYR S Loader.
ikona ikona

Přední TBZ

Chceš traktor s předním tříbodovým závěsem? Získáš ho za super cenu.
Akce je platná pouze do 30. 6. 2024 nebo do vyprodání posledních kusů modelové řady STEYR Multi. Bonusy a slevy nelze sčítat mezi sebou a slevy nelze čerpat bez traktoru. Podmínky a uplatnění bonusu se dozvíte u svého autorizovaného prodejce STEYR.

Spokojení majitelé Multitalentů

„STEYR nás neokouzlil pouze svými parametry a bohatou výbavou. Velkou roli při výběru traktoru hrál také osobitý přístup pana Vladimíra Novotného, vedoucího prodeje, ze společnosti CEREA. Pan Novotný nám na nákup traktoru vytvořil výhodné podmínky a nabídl výborné služby. Při práci s našim Multitalentem oceňujeme s bratrem komfortní pracovní prostředí a dobré odpružení kabiny. Jelikož jsme soukromí zemědělci, je pro nás velmi důležitá také spotřeba paliva. Ta je u Multiho jednoduše skvělá. V orbě s čtyřradličným pluhem pracuje Multi průměrně se spotřebou 11,8 l/ha a při sečení se spotřeba pohybuje na hranici pouhých 4 l/ha."
Jan Malý, Vysočina
„Protože jsme chtěli skutečně univerzální a všestranný traktor, vybrali jsme si pro potřeby farmy traktor modelové řady Multi a udělali jsme dobře. Při práci s traktorem a čelním nakladačem se mi velmi líbí vysoký výkon hydraulického systému, který je pro snadnou práci s nakladačem velmi důležitý. Velkou roli při práci s nakladačem hraje i výborná viditelnost. Jde vidět, že v Rakousku traktor této práci plně přizpůsobili, jelikož má Multi velké čelní sklo a střešní okno, které nabízí ničím nerušený výhled, i když je čelní nakladač v maximální zvedací výšce. Snadné ovládání nakladače pomocí joysticku v kabině a jednoduché ovládání převodového ústrojí již není potřeba popisovat."
Jaroslav Hruška, Jižní Čechy
Oba traktory značky STEYR (STEYR 9094, STEYR  4125 Profi) se osvědčily svým výkonem a spolehlivostí, a když jsme se rozhodli koupit další traktor, volba byla jasná. Nejnovějším přírůstkem na farmě je STEYR 4110 Multi, který je využíván předně na podrývání nebo při přepravě brambor a ostatních zemědělských komodit. Vyniká svou manévrovatelností a snadným ovládáním. Traktory STEYR sloužili i k zakládání sadu borůvek."
Josef Fabičovic ml., rodinná farma, jižní Morava
„Když jsme se před dvěma lety rozmýšleli, jaký traktor si pořídíme, oslovili jsme několik prodejců. Nejvíce nás zaujala nabídka a celkový přístup NAVOS FARM TECHNIC. Konkrétně značka STEYR se mi vždycky líbila, a proto jsme se k ní přiklonili a pořídili si STEYR 4120 Multi. Jsme velice spokojení, je to srdcovka. Jedná se o stroj s velice jednoduchou obsluhou a velice nám pomáhá při naší každodenní práci při chovu skotského náhorního skotu a vřesových ovcí. Výhodou je tříletá záruka, takže se můžu kdykoliv obrátit na náš autorizovaný servis."
Marek Velš, Statek u Velšů, Dobratice
Živočišná výroba dokonale prověří každý traktor, jelikož si vyžaduje každodenní nasazení. MULTI nás přesvědčil díky snadnému ovládání, výborné manévrovatelnosti a viditelnosti z kabiny. V neposlední řadě musím zdůraznit povedený a výkonný motor a technologii ECOTECH."
Josef Prágr, Jihočeský kraj
Originální řešení pro lesní sektor, které je u značky STEYR dostupné přímo z výrobního závodu, je nejlepší volbou. Jednotlivé komponenty jsou kvalitně zpracované, robustní a na traktoru správně uchycené. Ve spojení s čelním nakladačem HYDRAC je MULTI skvělým pomocníkem pro práci v lese."
Lukáš Simandl, Vysočina
„Určitě traktory kupujeme špičkově  vybavené po ergonomické stránce, to znamená klimatizace, odpružená přední náprava, dobře odpružené sedačky, pneumatické odpružení kabiny, ale já hlavně oceňuji tu mechanickou kvalitu stroje – dalo by se říci zemědělskou. Ta obslužná je pro mě automatická. Traktorista, když má strávit v traktoru například nyní, v období žní, třeba i 12 hodin, tak nutně potřebuje kvalitní prostředí, a to díky výbavě má. Ale každý traktor musí mít v první řadě ty svoje mechanické - provozní vlastnosti, i když je považujeme za samozřejmost.“
Ing. Karel Bednář, ZD Pluhův Žďár
„Traktor splnil naše očekávání. Obsluha oceňuje především komfort, spolehlivost a výkonnost tohoto traktoru. Stroj je v provozu již dva roky, a to bez jakýchkoliv závad."
Zdeněk Pavlovič, Vedoucí provozu Bochov Údržba silnic Karlovarského kraje a.s.
„S Multi se krásně pracuje hlavně díky snadnému ovládání nebo manévrovatelnosti. Moc se mi líbí a je velice dobře vybaven, kabina je hodně komfortní.“
Daniel Oravec, obsluha stroje

STEYR 4120 Multi - Marek Velš, Statek u Velšů

STEYR PROTECT

Výrobce si za kvalitou strojů stojí, a proto poskytuje na všechny traktory tovární záruku STEYR PROTECT na 12 + 24 měsíců.

Chceš mít jednoho z posledních Multitalentů?

Pokud chceš přímo cenovou nabídku, objednat si testovací jízdu, zjistit více informací o financování a dotacích nebo se na cokoliv zeptat, vyplň prosím formulář a my se ti ozveme, nebo můžeš kontaktovat přímo svého prodejce.

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.