Přidej se ke CASE IH

Hledáme nové parťáky do prodejního týmu v Česku.
Za značkou CASE IH stojí celosvětově tisíce lidí na různých pracovních pozicích, kteří se snaží ze své oblasti práce plnit přání zákazníků, hledat nová řešení pro budoucí potřeby zemědělství, či reprezentovat značku, která svými kořeny sahá až do roku 1842 tak, jak si zaslouží. Pro nás, jako zástupce CASE IH v Česku, je také klíčový náš zákazník. Proto se snažíme vybírat do svého kolektivu lidi, které práce baví, mají rádi zemědělství, chtějí pracovat se stroji a lidmi. Pro některé je práce s motorovými stroji i koníčkem či přáním z dětství.
 
Abychom posílili naše prodejní služby, rozšiřujeme náš prodejní tým v Česku. A to je důvod, proč ses na tuto stránku dostal i ty. Přečti si o tom, co práce v prodejním týmu této prestižní značky vyžaduje nebo si můžeš projít zpětnou vazbu možná i tvých budoucích kolegů. A pokud budeš mít další dotazy, ozvi se nám, rádi Ti na vše odpovíme.

Jaké je to pracovat pro CASE IH?

Máš každodenní kontakt s technikou.
Využíváš nové technologie a nástroje.
Pracuješ v terénu u zákazníků.

Jak svoji práci vidí kolegové...

David Jasinský

K plnění obchodních cílů mi pomáhá příležitost předváděcích strojů pro naše zákazníky. Jsme tým a pokud potřebuji, mohu se vždy na někoho obrátit. Moji vedoucí dodrží vždy to, co jsme si domluvili.
 
Prostějov, Olomoucký kraj

Bronislav Pochylý

Práce mi umožnila poznat spoustu zajímavých lidí a někdy získat i přátele, ne jen kolegy nebo zákazníky. Baví mě vymýšlení různých způsobů financování, které jsou ušité na míru dle potřeb našich zákazníků.

Hustopeče, Jihomoravský kraj

Ondřej Šimr

CASE IH udává trendy v zemědělství, motivuje mě práce s novinkami. Díky výzvám překonávám vlastní hranice a mohu se vzdělávat. Vyhovuje mi flexibilní pracovní doba a jsem skvěle ohodnocený.
 
Rybníky, Středočeský kraj

Petr Štrunc

U CASE IH jsem v týmu lidí, na které se mohu spolehnout. Na značku CASE IH jsem velmi hrdý, i na služby, které nabízíme. S většinou zákazníků mě pojí osobní vztah.
 
Přeštice, Plzeňský kraj

Marek Švrlanský

Značku CASE IH netvoří jen stroje, ale také lidé, kteří se o celé zázemí této značky starají a tvoří ji takovou, jaká je. Nejvíc mě naplňuje spokojený zákazník, který si přijde traktor CASE IH koupit znovu.
 
Polanka, Moravskoslezský kraj

Co od Tebe očekáváme?

Hledáš práci, co Tě bude bavit.
Jsi zodpovědný, okolí se na Tebe může spohlehnout.
Umíš se "zapálit" pro cíl a máš "tah na branku".
Jsi týmový hráč, ale umíš pracovat i samostatně.
Máš vzdělání nebo se orientuješ v zemědělském oboru.
Můžeš pracovat i v pozdních odpoledních hodinách, je-li to potřeba.
Důležitý je pro Tebe spokojený zákazník.
Jsi ochotný a schopný se vzdělávat.
Máš řidičský průkaz B a T.

Máš zájem?

 
Stále chceš rozšířit naši partu v Česku a jsi připravený na sobě pracovat?
Ozvi se nám, dodej životpis a dozvíš se více:

career@agrics.cz