6-rotorové obraceče SPIDER

Tyto profesionální 6-rotorové obraceče píce jsou určeny pro větší plochy a velké množství píce.

I přes svoje rozměry a velký pracovní záběr je tento obraceč velmi dobře řiditelný a lze jej snadno ovládat. Většinu nastavení lze provádět přímo z kabiny traktoru.

SPIDER 615|6 /HS a 685|6 /HS jsou velmi přizpůsobivé stroje: víceúrovňové nastavení výšky, mechanismus hraničního obracení (hydraulika na přání) a nastavení úhlu rozhozu.


3letá záruka*
Dlouholeté testy, 100 % jakostní kontrola, robustní konstrukce.

Pružinové prsty
Asymetrické dvojité prsty z nejlepší pružinové oceli = čistá sklizeň.

 

Bezpečnostní kryt
Kryt na konci ramen představuje zajištění proti ztrátě prstů v případě poškození.

HD zavěšení
Otáčení na robustních kloubech umožňuje bezproblémový provoz

 

Nastavení úhlu rozhozu
Nastavení úhlu otočení v rozsahu od 12° do 18°.

Menší rotory
Pružinové prsty garantují čisté a rychlejší nabírání píce.

 

Hydraulické řízení
Typ HS je vybavený centrálním, hydraulickým, čechracím ústrojím.

   

*Platí pro stroje vyrobené od roku 2020.


TECHNOLOGIE ROTOROVÉHO OBRACEČE PÍCE

Objevte s námi výhody technologie rotorového obraceče píce SPIDER. Rozkliknutím jednotlivých vlastností zjistíte více. 

ROTOR

Promyšlený design rotorů brání zabředání do drnů a garantuje sklizeň čisté píce. Jednoduché skládání rotorů usnadňuje přepravu. Pružinové prsty z vysoce kvalitní oceli vykazují dlouhou  životnost.

KOPÍROVÁNÍ TERÉNU

Obraceč píce kopíruje pomocí vo dicích kol postupně terén. Tak lze vždy správně nastavit pracovní hloubku, rozhoz je čistší a jízda rychlejší. Stroj se chová šetrně k drnům a pružinové prsty vykazují delší životnost.

ROZHOZ

 

Inovativní geometrie rotorů s trubkami s kruhovým průřezem a rameny s pružinovými prsty představuje velké vylepšení a optimální rozhoz. Lepší je pracovní výkon i celkový rozhoz. 

NASTAVENÍ ÚHLU ROZHOZU

Nastavením úhlu otočení v rozsahu od 12° do 18°, v závislosti na modelu, se obra ceč přizpůsobí terénu. Stejně tak se ramena s pružinovými prsty přizpůsobí směrem dopředu a dozadu o 7°, což umožní přizpůsobení požadovanému řádku.

BEZPEČNOSTNÍ SPOJKA

Prostřednictvím vačkové spojky Walterscheid na pohonu chráníte svůj stroj před přetížením a předcházíte tak výpadkům stroje i opravám. Stává se to nejčastěji na začátku práce, než dosáhnete optimální pracovní rychlosti.  

HYDRAULICKÉ ŘÍZENÍ

Stroje s HS jsou standardně vybavené hydraulickým řízením. Všechna kola se ovládají centrálně a lze je natáčet doleva nebo doprava. Je to výhoda nejenom při obracení na hranici pole, nýbrž i  pro práci na svažitém terénu.

 

Kategorie: Zpracování píce SIP / ROTOROVÉ OBRACEČE PÍCE

Modely

Název / Parametr Pracovní záběr (m) Přepravní výška (m) Průměr rotoru (m) Počet rotorů/pružinových prstů na rotor Požadavek na traktor kW/k
SPIDER 615|6/HS 6,00 3,00 1,30 6/5 33/45
SPIDER 685|6/HS 6,80 3,60 1,50 6/6 44/60

 


  STÁHNOUT KATALOG STROJŮ


 


KONTAKTUJTE NÁS


Seznam autorizovaných středisek zde.
 
 


      STÁHNOUT KATALOG

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.