Den otevřených dveří AGRI CS Rybníky aneb 10 let s vámi

Zveme Vás na DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ, který se koná ku příležitosti výročí 10 let od otevření střediska.
Tímto bychom vás chtěli srdečně pozvat na DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ AGRI CS na autorizovaném středisku v Rybníkách u Dobříše, který se bude konat ve čtvrtek 27. 4. 2023.  Již je to deset let, co tým na středisku v Rybníkách pomáhá zemědělcům v tomto regionu a dodává nejen na pole kvalitní techniku a služby. Přijďte si zblízka prohlédnout stroje našich zastupovaných značek a dozvědět se o novinkách v technologiích a službách. 

Připraven bude celý tým AGRI CS Rybníky! Těšit se můžete na komentované prohlídky a na bohatý doprovodný program, který si užije celá rodina. Odnesete si spoustu nových informací, zážitků, a v případě vašeho zájmu i památku v podobě vlastní malované karikatury. Občerstvení bude připravené po celý den.

Jsme tu pro vás již 10 let

Letošní Den otevřených dveří se ponese v duchu oslav 10 let od založení. Během první dekády se nám podařilo vybudovat pozici silného partnera na trhu se zemědělskou technikou pro zemědělce v regionu Příbrami, Berouna a Prahy-západ. Důkazem toho je nejenom spokojenost našich zákazníků, ale také fakt, že každý pátý traktor v této oblasti je dodaný společností AGRI CS. Celkově se podařilo na středisku v Rybníkách předat již přes 200 ks techniky. Poděkování samozřejmě patří i vám, našim zákazníkům a partnerům. Bez vás bychom nebyli tam, kde jsme nyní. Přijďte společně s námi oslavit kulaté výročí!

Co vás čeká v Rybníkách?

ikona ikona

KOMENTOVANÉ PROHLÍDKY

strojů CASE IH, STEYR, závěsné techniky a moderních technologií začínají v 9:00, 11:00 a 13:00
ikona ikona

PREZENTACE NOVINEK

a technologií v sortimentu AGRI CS
ikona ikona

PORADENSTVÍ

a informace o dotacích přímo od finančních specialistů
ikona ikona

MALOVÁNÍ KARIKATUR

a zábavný program pro celou rodinu
ikona ikona

VÝBORNÉ OBČERSTVENÍ

formou rautu po celý den
ikona ikona

DÁREK

pro všechny, kteří se registrují předem

Kde nás najdete?

Den otevřených dveří se bude konat
27. dubna 2023 od 9 do 15 hodin
v areálu AGRI CS Rybníky, Rybníky 109, 263 01 DobříšRegistrační formulář

Přijít můžete kdykoli během celého dne. Všichni předem registrovaní účastníci obdrží na akci dárek!
PŘEJÍT NA REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ

Kam jsme se za uplynulých 10 let posunuli?

Během první dekády se nám podařilo vybudovat pozici silného partnera na trhu se zemědělskou technikou pro zemědělce v regionu Příbrami, Berouna a Prahy-západ. Důkazem toho je, že každý pátý traktor v této oblasti je dodaný společností AGRI CS. Celkově se podařilo na středisku v Rybníkách předat již přes 200 ks techniky!

Vybudovali jsme nové kancelářské a jednací prostory, aby se u nás zákazníci, ale i kolegové, cítili příjemně. Rekonstrukce podlahy dílny přispěla k rychlejší a přesnější práci, zejména při využívání pojezdových drah při provádění generálních oprav. Investovali jsme do unikátní motorové brzdy pro zátěžové zkoušky a diagnostiku výkonu motorů a palivových soustav. Mimo to je servis vybaven veškerým servisním a diagnostickým vybavením dle přísných nároků výrobce CNH, což přispívá k rychlejším servisním zásahům, a v kombinaci se vzdálenou diagnostikou strojů přispíváme k efektivnějšímu a rychlejšímu plánování servisní činnosti a snižujeme nutnost výjezdů.

Velmi výrazně jsme rozšířili i portfolio nabízené techniky, konkrétně o značku MacDon, včetně novinky Windrower pro dvoufázovou sklizeň, o půdoochranné technologie jako je Strip-Till, nejprodávanější mulčovače v ČR Tehnos, pásové shrnovače píce SIP, polní analyzátor Augmenta nebo profesionálního řešení do lesa a pro autoškoly u traktorů značky STEYR.  Značka Case IH se stala jedním z nejsilnějších hráčů na trhu, a kromě rozšiřování nabídky modelových řad se pyšní i nejsilnějším traktorem na světě.

Pevně si však uvědomujeme i důležitost služeb. Zákazníkům můžeme nabídnout vlastní RTK síť s korekčním signálem, vlastní a tovární telematiku, dohledové centrum a další prvky precizního zemědělství. Zaměřili jsme se na nabídku konkrétního řešení problematiky současného hospodaření, organizujeme odborné semináře o půdě, efektivitě a dotacích. V návaznosti zajišťujeme kompletní poradenství a pomoc s vyřizováním dotací, financování, pojištění nebo operativního leasingu. Zákazníkům nabízíme například i benefit v podobě servisní smlouvy s garancí ceny práce a ND.

Do budoucna chceme stále přicházet s rozšiřováním sortimentu strojů, doplňků a služeb, abychom našim zákazníkům pomohli s jejich podnikáním a byli partnerem, na kterého se mohou spolehnout. Aktuálně připravujeme například zavedení produktů Juta, nově nabízíme možnost nákupu přes KRAMP on-line nebo připravujeme DEMO se stroji s technologií No-Till.

Poděkování samozřejmě patří i vám, našim zákazníkům a partnerům. Bez vás bychom nebyli tam, kde jsme nyní, děkujeme
 

Pozvánka ke stažení