Jaký byl Den s červenou technikou na autorizovaném středisku v Rybníkách?

Kompletní portfolio produktů a služeb AGRI CS v čele s hlavními novinkami Case IH Optum AFS Connect a STEYR Absolut CVT jsme představili na autorizovaném středisku AGRI CS v Rybníkách.
V minulém týdnu jsme uspořádali pro všechny příznivce červených strojů den otevřených dveří v regionu AGRI CS Rybníky pod názvem Den s červenou technikou. Návštěvníci si mohli prohlédnout jak kompletní portfolio nabízené techniky, tak samotné autorizované středisko a seznámit se s výhodami, které jim přináší. Mezi nabízenou technikou byly dvě hlavní novinky, které si nenechal ujít jediný návštěvník - Case IH Optum AFS Connect a červenobílého siláka STEYR Absolut CVT.
Na středisku v Rybníkách byly k vidění traktory Case IH počínaje nejmenším ze zástupců Case IH Farmall A, přes novou Pumu, až po horkou novinku Case IH Optum AFS Connect. Nový Optum přináší maximální úroveň komfortu v ještě větší kabině nebo inovovanou převodovku s rychlejší odezvou a nižší hlučností včetně jejího nového softwaru. V portfoliu značky Case IH samozřejmě nesměl chybět ani kombajn Case IH Axial-Flow 8250, všestranný teleskopický manipulátor Case IH Farmlift 742 nebo lis na kulaté balíky RB 455.
Ani příznivci rakouských traktorů STEYR nepřišli zkrátka. Nejočekávanější novinka roku 2021 STEYR Absolut CVT s výkonem až 270 koní nesměla na regionální akci chybět. Poskytuje novou úroveň komfortu díky vzduchem odpružené kabině a odpružené přední nápravě. Je vybaven těmi nejmenšími detaily jako je nádržka na vodu na mytí rukou a osvětlené schůdky. Návštěvníci si dále mohli prohlédnout i STEYR Kompakt s čelním nakladačem nebo STEYR Multi se speciální lesnickou úpravu AGRI CS.
Našim zákazníkům nabízíme kompletní portfolio techniky. K traktorům bezpochyby patří i závěsná technika a našim cílem je dodávat pouze kvalitní a spolehlivou techniku. Na akci byla například k vidění cisterna Pichon TCI, na které zákazníci oceňují především kompletní žárové zinkování pro maximálně dlouhou životnost, nebo nejprodávanější mulčovače v České republice slovinské značky TEHNOS. Pozornost upoutal i jeden z největších shrnovačů píce ve své třídě SIP STAR 1250|50 T nebo žací kombinace SIP Silvercut Disc v agregaci s novinkou Case IH Puma 220.
Z nabídky dopravní techniky jsme zákazníkům představili velice oblíbený přepravník na balíky PBS nebo návěs TDK pod vlastní značkou AGRI TRANSPORT. Aktuálním tématem jsou půdoochranné systémy, kterým jsme se při prezentaci také věnovali. Univerzální secí stroj SUMO DTS díky technologii Strip-till zakládá plodiny s maximální péčí o půdu s cílem udržet zdravou půdní strukturu. Kromě zemědělské techniky se mohli návštěvníci dozvědět vše o precizním zemědělství a navigacích.
I přes omezení se akce těšila velké účasti. Jsme moc rádi, že jste si udělali čas a přijeli se podívat na jedno z našich autorizovaných středisek a prohlédnout si námi nabízenou techniku. Děkujeme a těšíme se na další setkání.