Nová výzva pro vaše podnikání - STEYR Absolut CVT

Novinka roku 2021 STEYR Absolut CVT plní i ta nejtajnější přání. Poprvé jsme ho představili na Demo Tour a první prodaný kus již pracuje na Znojemsku.

Existuje traktor, na který se můžete vždy spolehnout? ABSOLUTně.

V srpnu do České republiky dorazila dlouho očekávaná novinka rakouské stáje pro rok 2021. Ihned s ní však odjel první zákazník a další zákazníci na ni již netrpělivě čekají. STEYR Absolut CVT doplňuje historicky úspěšnou a velice oblíbenou generaci traktorů s plynulým převodovým ústrojím CVT, které přináší svým uživatelům perfektní ovladatelnost a jízdní vlastnosti. Nová řada nabízí hned 4 modely od 180 do 241 koní s možností navýšení až na 270 koní. Zajisté vás zaujme úctyhodným výkonem zadního tříbodového závěsu, delším servisním intervalem až 1 500 mth a novým stylovým designem. STEYR Absolut CVT plní i ta nejtajnější přání.
Ideální pomocník i do nepohody
STEYR Absolut CVT pohání 6válcový dieselový motor o jmenovitém výkonu 180 až 241 koní. Funkce PowePlus nabízí navýšení výkonu o dalších až 45 koní. Novinkou je i S-Tronic pro individuální nastavení reakcí motoru/převodového ústrojí pro maximální komfort a plynulou jízdu dle aktuálních potřeb. Díky vysokému výkonu v kombinaci se skvělou manévrovatelností představuje všestranného pomocníka pro vaši farmu. Zastane jakkoliv náročnou práci na poli, louce nebo při přepravě. Díky svým parametrům ale skvěle zapadne i do lesního nebo komunálního sektoru, kde využije svůj potenciál. Nový STEYR Absolut CVT není pouze výkonný, ale i úsporný. Díky patentované technologii HI-eSCR2 splňuje nejpřísnější emisní normy EU Stage V a maximální pojezdové rychlosti 40 (50) km/h dosahuje tento silák již při úsporných 1 200 (1 550) min-1. Lety prověřené plynulé převodové ústrojí S-CONTROL CVT přináší svým uživatelům perfektní ovladatelnost a úsporu paliva. Pro zajištění vysoké účinnost a maximálního přenosu výkonu je vybaven 4 mechanickými rozsahy.
Zdolá každou překážku

STEYR Absolut CVT se nebojí žádné dřiny a poradí si s každou výzvou. Zajisté vás dostane svým inovovaným předním tříbodovým závěsem pro rychlé a bezpečnější připojení a odpojení neseného nářadí díky volnému přístupu k rozvaděčům a zadním tříbodovým závěsem s úctyhodným zvedacím výkonem 10 463 kg. Společně se silným hydraulickým systémem o výkonu až 173 l/min a axiálním pístovým hydrogenerátorem CCLS a 8 vnějšími hydraulickými okruhy poskytuje maximální výkon, který dokonale zužitkuje při tahových operacích a přepravě. Nabízí i možnost vývodu PowerBeyond pro pohon hydromotorů. Pro pohodlné ovládání najdete ovládací prvky zadního závěsu i na obou blatnících.

Nový systém odpružení
K červenobílým traktorům STEYR bezpochyby patří vysoká úroveň komfortu a modelová řada Absolut CVT není výjimkou. Pro každodenní práci potřebujete dokonalé pracovní prostředí nehledě na náročnost podmínek. STEYR Absolut CVT dopřeje absolutní požitek z práce a maximální pohodlí díky novému systému aktivního odpružení přední nápravy a odpružení kabiny. Citlivost odpružení si můžete jednoduše upravit celkem v 5 režimech dle aktuální potřeby. Pokud trávíte v traktoru téměř celý den doporučujeme vzduchové odpružení kabiny, které posouvá komfort obsluhy ještě o level výše.
 
Dokonalé pracovní klima
Celá kabina je vždy vyvíjena s ohledem na uživatele, aby ovládání stroje bylo velice intuitivní. Vysoce prostorná panoramatická kabina poskytuje nízkou hlučnost 69 dB (A) pro nerušenou a klidnou práci. Nezbytnou výbavou je ergonomická loketní opěrka s Multicontrollerem pro snadné a pohodlné ovládání většiny funkcí traktoru. O maximální pohodlí obsluhy se kromě nového systému odpružení stará sedadlo DUAL MOTION, které vám přinese prémiovou úroveň komfortu. Sedadlo je vybavené nízkofrekvenčním odpružením, dvoustupňovým vyhříváním a pasivním odvětráváním pomocí zásobníku s aktivním uhlím. Umožňuje širokou škálu nastavení podsedáku a beder a disponuje posunovatelnou opěrkou hlavy pro dokonalý výhled na pracovní nářadí. Celou sedačku je potom možné natáčet až o 15°. Kabina je dále vybavena automatickou klimatizací, prémiovým rádiem s reproduktory, držákem na tablet nebo telefon se zásuvkami nebo handsfree.
Nerušená práce 24/7
Pokud pracujete dlouho do noci například během žní, nebojte se, 20 pracovních LED světel o výkonu 40 000 lm dokonale osvítí traktor 360°. Navíc vpředu je integrovaná kamera pro lepší viditelnost při práci s nářadím. K maximální viditelnosti i na širokozáběrové stroje přispívají vyhřívaná širokoúhlá teleskopická zrcátka.
Vždy na správné stopě
Ani v inovativních technologiích není Absolut CVT pozadu. Je vybaven funkcí pro automatické otáčení na souvrati QuickTurn II, propracovaným systém S-TRONIC pro dosažení maximálního výkonu při optimálních otáčkách motoru, nebo souvraťovým managementem Easy-Tronic II pro automatizaci procesů. Nabízí nejnovější technologie precizního zemědělství S-TECH. Na přání lze traktor vybavit vysoce přesnou RTK+ sítí s přesností až 1,5 cm a revoluční technologie xFill se postará v případě výpadku signálu o překlenutí ztrát až na 20 minut. STEYR Absolut CVT je kompatibilní s ISOBUS II a ISOBUS III. Klíčové funkce traktoru lze pak velice jednoduše ovládat jednou rukou pomocí monitoru S-TECH 700 nebo pomocí loketní opěrky s Multicontrollerem s konfiguračními tlačítky.
I na nejmenších detailech záleží
Radost se odlišit. I při vývoji modelu Absolut CVT se ukázala jedinečnost traktorů STEYR. Hned na první pohled očaruje uživatele svým novým a nadčasovým designem kapoty nebo sloupků kabiny. Zároveň reaguje na nejtajnější přání a požadavky zákazníků a integruje i ty nejmenší detaily jako jsou osvětlené schůdky, nádobka na čistou vodu hned u vstupu do kabiny nebo chladnička.

První STEYR Absolut CVT na českých polích

V srpnu dorazil do České republiky první kus nové modelové řady. Dlouho se u nás však neohřál, ihned si ho odvezl první majitel na Znojemsko, kde se zapojil do polních prací. I další zákazníci již netrpěli vyhlíží své nové pomocníky v podobě STEYR Absolut CVT.

IMG_0371.jpg

STEYR EXKLUSIV

Poznejte EXKLUSIVní výbavu s novinkou STEYR Absolut CVT. Mechový koberec, vůně a dotek kůže, komfortní sedadlo, vlastní jméno na kapotě a mnohem více.

Cena: prémiová výbava STEYR Exklusiv v ceně traktoru
Platnost: 17. 12. 2021

Jste zvědaví na STEYR Absolut CVT? Přijďte se na něho podívat! Kontaktujte nás nebo vyplňte formulář a my se vám ozveme.


Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.