Osvědčené řešení pro dopravu od českých výrobců

Legendární výměnné systémy AGRIMEGA od ZDT a jedny z nejprodávanějších velkoobjemových návěsů s U-vanou.
Dopravní technika je nedílnou součástí provozu velkých podniků i soukromých farmářů. Uživatelé v prvé řadě řeší odolnost strojů, objem, složitost obsluhy, ale také cenu. Rozhodujícím faktorem je však v dnešní době dostupnost. Společnost AGRI CS a.s. pečlivě vybírá dodavatele dopravní techniky, aby byla schopna pokrýt veškeré požadavky a činnosti soukromých zemědělců, velkých farem, ale i podniků poskytujících služby.

Pod vlastní značkou Agri Farming Solutions nabízí kompletní balíček strojů AGRI TRANSPORT od klíčových výrobců jako je ZDT, spol. s r.o., Molčík kipper, a.s. nebo Iveco. Základním poznávacím rysem je červené lakování. V portfoliu společnosti najdeme návěsy, výměnné systémy, přívěsy, nosiče kontejnerů, přepravníky na zvířata a balíky, cisterny, rozmetadla a další.
 

Legendární výměnné systémy AGRIMEGA od ZDT

Pokud hledáte spolehlivé podvozky, které vám přinesou nákladové úspory a vyšší produktivitu, tak jste tu správně. Těžko bychom hledali někoho, kdo nezná odzkoušené návěsy AGRIMEGA od českého výrobce ZDT. Představují ideální víceúčelové řešení pro dopravu. Jejich klíčem k úspěchu je kvalita, a především multifunkčnost. Vyrábějí se v provedení 2 či 3nápravových podvozků, které jsou vybaveny tzv. rychlým výměnným systémem. V praxi tedy stačí pořídit podvozek a dle potřeby nástavby – korbu vanovou s objemem od 13,5 m3 s hydraulickým vyklápěním zadního čela, korbou dvoustrannou, dále pak korbu třístrannou s objemem až 40 m3 a velkoobjemovou nástavbu GIGA 45 s podlahovým dopravníkem a horizontální vykládkou. Vyšší efektivity lze docílit zinkovanými nástavky pro navýšení objemu, které se hodí při dopravě siláže a senáže. Návěsy jsou samy o sobě charakteristické svou robustní konstrukcí, stabilním podvozkem a vysokou přepravní rychlostí díky odpružené oji do spodního závěsu, kterou lze dle traktoru jednoduše výškově upravit. Mimo korby lze podvozek osadit cisternou o objemu až 22 m3, rozmetadlem hnoje nebo lesnickou vyvážecí nástavbou. To majiteli přináší úsporu v podobě nižších pořizovacích nákladů, ale také nákladů na servis a pojištění při požadavku na více aplikací na poli, rychlou přepravu při žních nebo kejdové hospodářství. Zajisté uvítáte překvapivě rychlou výměnu, jednoduchou údržbu a obsluhu.

DSC_0629.jpg


Jeden z nejprodávanějších velkoobjemových návěsů s U-vanou

Výkonný dvounápravový návěs TDK od českého výrobce Molčík s třístranným sklápěčem a kombinovaným otevíráním nástavby představuje ideální stroj na žně. Charakteristickým rysem návěsů TDK je maximální objem a efektivita díky kvalitnímu provedení U-vany. Tento typ vany je vhodný pro přepravu veškerých zemědělských komodit a zabraňuje usazování materiálu. Zároveň umožňuje rychlejší vykládku. Návěsy jsou navíc vybaveny automatickým zátěžovým regulátorem. Ten je určený k regulaci brzdné síly a automaticky upravuje poměr dle aktuálního zatížení stroje. Ve standardu najdeme mechanickou odstavnou nohu a hydraulické zadní čelo. Návěs lze vybavit natáčecí zadní nápravou, odpruženou ojí s hydraulickou nohou, obslužnou plošinou, plachtou či nástavky. Při použití otěruvzdorného materiálu Hardox nalezne své uplatnění také ve stavebnictví.

zavesna-technika-mulcovace-11(1).jpg