Pozvánka na Zemi živitelku 2021

Srdečně vás s naším autorizovaných dealerem UNIAGRA CZ zveme 26. - 31. 8. 2021 na zemědělskou výstavu do Českých Budějovic.

ZEMĚ ŽIVITELKA 2021 | 26. - 31. 8. 2021

Vážení obchodní partneři, příznivci zemědělské techniky,
 

rádi bychom Vás jménem společnosti AGRI CS a UNIAGRA CZ pozvali na jednu z největších zemědělských výstav v České republice, která se koná již příští týden v termínu od 26. do 31. 8. 2021 na Výstavišti v Českých Budějovicích. Techniku z našeho portfolia si budete moci prohlédnout na společné expozici s naším autorizovaným obchodním partnerem společností UNIAGRA CZ na ploše č. 307. Mapu areálu najdete na odkazu zde.

V rámci 47. ročníku tradiční akce se můžete na průřez technikou traktorů značky CASE IH, chybět nebude novinka Puma 240, prémiový traktor Vestrum a jeden z nejmenších zástupců značky Case IH Farmall 55A. Kromě traktorů si budete moci prohlédnou i pícninářský program od značky SIP, konkrétně žací lištu SIP Silvercut Disc s prstovým kondicionérem nebo 6rotorový obraceč SIP SPIDER. Vystaven bude také mulčovač a od značky TEHNOS, která je již čtvrtým rokem po sobě nejprodávanější značkou v ČR. Jako další si budete moci prohlédnout dopravní techniku pod vlastní značkou AGRI TRANSPORT od klíčových českých výrobců, luční podrývák GLS pod hlavičkou uceleného programu AGRI FARMING SOLUTIONS a další techniku.

Těšíme se na návštěvu,
tým AGRI CS a UNIAGRA CZ

 


 

Pozvanka-Zeme-Zivitelka-AGRI-CS-UNIAGRA.png