Sklízejte příští rok s kombajnem Axial-Flow

Vyberte si nový kombajn teď s 10% slevou. Příští rok tak můžete sklízet kvalitně, rychle a bez starostí.

14. 9. 2020

Axial-Flow® si zakládá na šetrnosti ke sklizenému zrnu díky vytírání zrna o zrnoa efektivnímu využití odstředivé síly. Kombajn je mechanicky jednoduchý, což šetří peníze i čas při údržbě a minimalizuje provozní náklady. 

Proč sklízet s Axial-flow?

Jednička v šetrnosti

U sklizně je důležité kvalitně a rychle sklidit. S poškozeným zrnem totiž přicházíte o své zisky. U sklízecích mlátiček je třetina poškozeného zrna vyfouknuta na sítech proudem vzduchu ven. Sladovnické ječmeny, osiva, hrachy a sója, zde všude je poškození zrna ještě důležitějším parametrem. Výsledky naměřené v české a Slovenské republice ukazují, že s Axial-Flow®  dosáhnete v průměru o 1,87 % nižšího  poškození zrna oproti klasické konvenční technologii. Při stávajících výkupných cenách komodit se každé zrnko počítá. Díky této jedinečné šetrnosti k zrnu ušetříte i tisíc korun na hektar. Ročně se úspora může vyšplhat až ke statisícům korun. 

 

Nízké provozní náklady

Kombajn je mechanicky jednoduchý, což přináší značnou úsporu financí i času. Předsezónní příprava stroje zahrnuje jen malé množství potřebných úkonů pro spolehlivou práci. Úsporné FPT motory mají nízkou spotřebu paliva a vysokou efektivitu přenosu výkonu. Německá zkušebna DLG prováděla testy provozních nákladů jednotlivých značek kombajnů na 3-4 letých strojí po dobu 3 let, kde Axial-Flow® dosáhl o 26 % nižších provozních nákladů a umístil se na prvním místě. 

 

AFS Harvest CommandTM

Automatizované nastavení sklizně vám pomůže s chybějícími zkušenostmi obsluhy nebo večerní únavou. Během práce na poli monitoruje parametry sklizně, porovnává je s požadavky obsluhy a následně provádí jednotlivé úpravy nastavení. Součástí je také kamera v zrnovém výtahu sledující poškození zrna a množství nečistot, nebo automatická regulace pojezdové rychlosti. Vyberete si strategii, která odpovídá vašim potřebám, podmínkám a plodině, a systém se postará o ideální nastavení kombajnu.

 

Perfektní práce s rostlinnými zbytky

U Axial-Flow® řady 250 je možné zvolit mezi technologii zpracování rostlinných zbytků. Pro dokonalé rozdrcení slámy a rozhoz slámy v celém záběru žacího adaptéru je možné kombajn vybavit drtičem X-tra. Ten dosahuje rovnoměrnost rozhozu do 17 %. Kvalita zpracování rostlinných zbytků ovlivňuje odběr dusíku a vody pro rozkládání organické hmoty. Eliminuje shluky slámy, které napomáhají množení hlodavců. Sláma po Axial-Flow® je podélně narušená, což přináší lepší sací vlastnosti, při využití ve stájových prostorech. A disponuje větší lisovatelností. Snižuji se tak náklady na lisování, dopravu a skladování. 

 

Podívejte se na videá s detailnějším popisem kombajnu

 

Nechte nám kontakt na vás a my se vám ozveme s akční nabídkou

Nebo zavolejte Romanovi: +420 725 998 134, případně svému  autorizovanému prodejci CASE IH.


Další články

Osvědčené a výkonné návěsy značky AGRI TRANSPORT

25. 9. 2020

Výkonnější dvounápravové návěsy pro maximální efektivitu.

Dokážeme měřit výkon od FARMALLA až po QUADTRACA

23. 9. 2020

Nová výkonová brzda v Tišicích u Mělníka. Více…

Nová Puma v akci

18. 9. 2020

Chcete se podívat zblízka na novou Pumu?

Sklízejte příští rok s kombajnem Axial-Flow

14. 9. 2020

Vyberte si nový kombajn teď s 10% slevou. Příští rok tak můžete sklízet kvalitně, rychle a bez starostí.

Limitovaná edice Farmall 75A na Příbramsku

3. 9. 2020

Přečtěte si o Farmallu plně nasazeném ve službách. Více...

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.