MULČOVAČE TEHNOS

Stroje slovinské značky TEHNOS jsou charakteristické svou robustní konstrukcí, dlouhou životností a všestrannou funkcionalitou. Spolu s těmito vlastnostmi a jednoduchým používám a údržbou zaručí dokonalé mulčování rostlinných zbytků v zemědělství, komunální oblasti či ovocnářství a vinařství.

Špičková kvalita zemědělské techniky je zaručena moderní a robotizovanou výrobou společnosti TEHNOS. Disponuje možností produkce pomocí 3D a 5D technologie, povrchovou ochranou včetně pískování, či kataforézní ochranou KTL a robotickým svařováním.

V našem produktovém portfoliu naleznete univerzální mulčovače, polní a stranové mulčovače, mulčovače na chřest a do sadů a vinic či luční a lesní mulčovače. Sortiment je obohacen o jednořádkový vyorávač brambor.


UNIVERZÁLNÍ MULČOVAČE

Univerzální mulčovače jsou vhodné pro mulčování rostlinných zbytků v zemědělství, ovocnářství či při čištění pastvin. Možnost pracovního záběru od 1,1 m až po 9 m.  Univerzální mulčovače jsou charakteristické svým jednoduchým používáním a údržbou.


POLNÍ MULČOVAČE

Všestranné polní mulčovače jsou vhodné na velké zemědělské plochy a zajišťují rychlejší tok mulčovaného materiálu. Volnoběžka v převodovce umožňuje ochranu pohonu traktoru a použití klasického kardanu.


STRANOVÉ MULČOVAČE

V nabídce nesmí chybět boční mulčovače s patentovaným provedením dvojitého kloubu zajišťující bezpečný přechod kolem překážky. Robustní paralelogram umožňuje mulčování povrchů se sklonem do 90° nahoru a 60° dolů za nebo laterálně od traktoru.


LUČNÍ MULČOVAČE

Luční mulčovače  jsou v prvé řadě vhodné k rychlému a efektivnímu mulčování travního materiálu v sadech a vinohradech, golfových hřištích či parcích nebo pastvinách. Svou robustností a odolností vynikají i v těžkých pracovních podmínkách.


MULČOVAČE DO SADŮ A VINIC

V portfoliu značky TEHNOS naleznete i pomocníka do sadů a vinic. Hlavní předností mulčovače MUS profi LW je nízký kryt na straně s pohonem u řemenic. Patentované rozložení kladiva Low Vib zajišťuje menší zdroj vibrací a minimální deformaci v ohybu a napětí.

MULČOVAČE NA CHŘEST

Nabízíme i netradiční, ale velice praktický a spolehlivý mulčovač na chřest. Zaručuje účelové a intenzivnější mletí vprostřed. Nabízí i možnost přizpůsobení pracovní výšky.

LESNICKÉ MULČOVAČE

Lesnické mulčovače jsou vhodné k čištění částečně zarostlých pastvin a zemědělských ploch. Disponují speciálně tvarovaným kladivem na dřevo a patentovaným rozložením kladiv.


 


   
      STÁHNOUT KATALOG


 


 

 


                     
                     KONTAKTUJTE NÁS

           Seznam autorizovaných středisek zde.
 
 


 

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.