PŘIDEJ SE KE CASE IH


 


Za značkou CASE IH stojí celosvětově tisíce lidí na různých pracovních pozicích, kteří se snaží ze své oblasti práce plnit přání zákazníků, hledat nová řešení pro budoucí potřeby zemědělství, či reprezentovat značku, která svými kořeny sahá až do roku 1842 tak, jak si zaslouží. Pro nás, jako zástupce CASE IH v Česku, je také klíčový náš zákazník. Proto se snažíme vybírat do svého kolektivu lidi, které práce baví, mají rádi zemědělství, chtějí pracovat se stroji a lidmi. Pro některé je práce s motorovými stroji i koníčkem či přáním z dětství.

Abychom posílili naše prodejní služby, rozšiřujeme náš prodejní tým v Česku. A to je důvod, proč ses na tuto stránku dostal i ty. Přečti si o tom, co práce v prodejním týmu této prestižní značky vyžaduje nebo si můžeš projít zpětnou vazbu možná i tvých budoucích kolegů. A pokud budeš mít další dotazy, ozvi se nám, rádi Ti na vše odpovíme. 


Jak svoji práci vidí kolegové...

CASE IH udává trendy v zemědělství, motivuje mě práce s novinkami. Díky výzvám překonávám vlastní hranice a mohu se vzdělávat. Vyhovuje mi flexibilní pracovní doba a jsem skvěle ohodnocený.

Ondřej Šimr, Rybníky
Středočeský kraj

K plnění obchodních cílů mi pomáhá příležitost předváděcích strojů pro naše zákazníky. Jsme tým a pokud potřebuji, mohu se vždy na někoho obrátit. Moji vedoucí dodrží vždy to, co jsme si domluvili.

 

David Jasinský, Prostějov
Olomoucký kraj

U CASE IH jsem v týmu lidí, na které se mohu spolehnout. Na značku CASE IH jsem velmi hrdý, i na služby, které nabízíme. S většinou zákazníků mě pojí osobní vztah.

 

Petr Štrunc, Přeštice
Plzeňský kraj

Značku CASE IH netvoří jen stroje, ale také lidé, kteří se o celé zázemí této značky starají a tvoří ji takovou, jaká je. Nejvíc mě naplňuje spokojený zákazník, který si přijde traktor CASE IH koupit znovu.

Marek Švrlanský, Polanka
Moravskoslezský kraj

Práce mi umožnila poznat spoustu zajímavých lidí  a někdy získat i přátele, ne jen kolegy nebo zákazníky. Baví mě vymýšlení různých způsobů financování, které jsou ušité na míru dle potřeb našich zákazníků.

 

Bronislav Pochylý, Hustopeče
Jihomoravský kraj

 


 


 


 


Jaké je to pracovat pro CASE IH?

 • Máš každodenní kontakt s technikou

 • Využíváš nové technologie a nástroje

 • Pracuješ v terénu u zákazníků

 


Co od Tebe očekáváme?

 • Hledáš práci, co Tě bude bavit

 • Jsi zodpovědný, okolí se na Tebe může spohlehnout

 • Umíš se "zapálit" pro cíl a máš "tah na branku"

 • Jsi týmový hráč, ale umíš pracovat i samostatně

 • Máš vzdělání nebo se orientuješ v zemědělském oboru

 • Můžeš pracovat i v pozdních odpoledních hodinách, je-li to potřeba

 • Důležitý je pro Tebe spokojený zákazník

 • Jsi ochotný a schopný se vzdělávat

 • Máš řidičský průkaz B a T


Máš zájem?

Stále chceš rozšířit naši partu v Česku a jsi připravený na sobě pracovat? 

Ozvi se nám, dodej životpis a dozvíš se více: career@agrics.cz

 


 

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.