PRVNÍ VESTRUM CVXDrive v ČR!

První dojmy z usednutí za volant DEMO krasavce.

Ondřej Adamčík, AGRI CS a.s. , 11. 2. 2020

Traktor, který si mě získal na první pohled. Nový VESTRUM CVXDrive!

Příjezd každého traktoru je mezi námi milovníky těchto strojů vždy velmi očekávaný, obzvláště, jedná-li se o novinku, kterou je prémiový traktor v segmentu střední třídy s názvem VESTRUM CVXDrive. Možná už se nejedná o horkou novinku jako takovou, ale bezesporu se jedná o první traktor této řady na území České republiky, a co více – jedná se o skutečnou voňavku mezi traktory v této třídě a zároveň taktéž výstavní kousek pro TECHAGRO 2020 a předváděcí stroj AGRI CS.

Bavím-li se o tomto traktoru, napadají mě synonyma jako kompaktní, prémiový, komfortní a všestranný traktor. Možná to zní jako pouhé marketingové a obchodní klišé, ale opak je pravdou. VESTRUM CVXDrive se skutečně povedl. Jakmile usednete za volant traktoru, získá si vás svým komfortem, jednoduchým ovládáním, prostornou kabinou se skvělým výhledem a jednoznačně skvělou manévrovatelností.

I když se na Českou mířila bouře Sabina, využil jsem krásného, dá se říci „jarního“ počasí, které v pondělí panovalo na jižní Moravě a otestoval náš nový VESTRUM CVXDrive na pár kilometrech kolem Hustopečí, abych ještě udělal pár fotek k představení tohoto DEMO kousku.

Ze standardních věcí, které z fotky nepoznáte, se jedná o traktor se čtyřválcovým motorem s patentovanou technologií úpravy spalin Hi-eSCR2. Konkrétně jde o nejsilnější model z nabídky s označením 130, jmenovitý výkon tedy činí 130 koní, s navýšením až 140. Traktor si zachovávání kompaktní rozměry, a i se čtyřválcem pod kapotou má krásný zvuk. Opravdu skvělý traktor z něj dělá plynulá převodovka CVXDrive, v tomto modelu se dvěma mechanickými rozsahy, se známým systémem řízení produktivity APM, takže jen sešlapáváte plynový pedál a traktor krásně zrychluje a zpomaluje. Pro maximální komfort a pohodlné sezení je tento VESTRUM CVXDrive vybaven sedadlem Grammer Dual Motion s vyhříváním. odpružením a naklápěním hlavové opěrky. A protože se jedná o traktor zejména pro rodinné farmy, nesmí chybět i prostorné sedadlo pro spolujezdce (manželku nebo děti), které je u traktorů CASE IH standardem.

Ze zajímavé výbavy, která z fotek nejde úplně vyčíst, se například jedná o výbavu traktoru motorovou brzdou,  barevným dotykovým monitorem AFS Pro 700, 2 elektricky a 2 mechanicky ovládanými zadními okruhy hydrauliky, elektricky ovládanými a vyhřívanými zpětnými zrcátky. Z moderních technologií nechybí souvratový management HMC II nebo ISO BUS kategorie III, díky kterému nepotřebujeme mít v kabině žádné další monitory závěsných strojů nebo dokonce dokáže závěsný stroj, jako například lis CASE IH RB, ovládat traktor. Protože je VESTRUM CVXDrive skvělým pomocníkem na farmu, a tak rozmanitým traktorem pro použití, jaký z něj jen uděláte, je vybaven předním tříbodovým závěsem a předním vývodovým hřídelem. To je jistě výbava, která tomuto traktoru sluší, včetně obutí na kolech 480/65 R28 a 600/65 R38.

A teď dobrá zpráva na závěr! Modely VESTRUM CVXDrive pro Vás máme připraveny ve dvou specifikacích, řešení pro práci s krmným vozem nebo řešení pro chytrého farmáře. Kontaktujte proto své autorizované prodejce CASE IH a nechte si na traktor udělat nabídku nebo si traktor naspecifikujte dle svého přání.

V letošním roce bude v České republice v provozu 12 DEMO traktorů VESTRUM CVXDrive – v každém kraji a každém okrese, těšíme se na společnou jízdu!

Máte-li zájem o DEMO předvedení, kontaktujte nás - v nejbližší době se Vám ozveme:





|

Soubory ke stažení:

Další články

NOVÁ MLÁTIČKA S ATRAKTIVNÍM BONUSEM

19. 2. 2020

Sklízejte v roce 2020 s tou správnou sklízecí mlátičkou!

PRVNÍ VESTRUM CVXDrive v ČR!

11. 2. 2020

První dojmy z usednutí za volant DEMO krasavce.

POZVÁNKA NA DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ STEMP

10. 2. 2020

Těšíme se na setkání v termínu 27. a 28. 2. 2020.

I LIS CASE IH DOKÁŽE BÝT CHYTRÝ!

6. 2. 2020

Automatizace procesu lisování u válcovitých lisů CASE IH RB.

SE ZÁKAZNÍKY CASE IH ZA POZNÁNÍM RAKOUSKA

4. 2. 2020

Výrobní závod CASE IH i poznání hospodaření.

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.