Zpracování píce SIP

Stroje značky SIP se vyznačují svojí snadnou obsluhou a robustní konstrukcí a současně i dlouhou životností. Pořízením některého ze strojů SIP získáte robustní stroj se snadným ovládáním při jakékoliv pracovní činnosti. Naše stroje nabízejí osvědčená řešení od použití na velkých výměrách až po aplikace ve svažitém terénu. Prostřednictvím našich vysoce výkonných a spolehlivých strojů garantujeme našim zákazníkům bezvadnou práci bez zbytečných prostojů.

Naše produktové portfolio obsahuje žací stroje, rotorové obraceče píce, rotorové a pásové shrnovače píce, senážní a sběrací vozy. Nabízíme technická řešení pro podniky nabízející služby, velké podniky i pro menší zemědělce.

DISKOVÉ ŽACÍ STROJE

Robustní diskové žací stroje s vynikajícím odlehčením garantují optimální řez a čistou kvalitní píci. Garantujeme snadné nastavení i údržbu. Modelové řady s kondicionérem i bez.

Obraceč SIPROTOROVÉ OBRACEČE PÍCE

Kvalita píce závisí na dvou faktorech: Přesná, popřípadně čistá práce a doba sušení. Proto jsou rotorové obraceče píce enormně důležitou součástí procesu sklizně píce.

Obraceč píce SIPROTOROVÉ SHRNOVAČE PÍCE

SIP nabízí širokou paletu shrnování do řádků při sklizni zelené píce. Kypře načechrané řádky zajišťují rychlejší proschnutí píce a usnadňují nabírání píce pomocí sběracího ústrojí.

PÁSOVÉ SHRNOVAČE PÍCE

Díky robustní konstrukci jsou pásové shrnovače píce SIP velmi vhodné pro nahrnování, obracení a shrnování. Pásové shrnovače jsou nesené jak před, tak i za traktorem a pracují s různými otáčkami i s různým směrem otáčení.


 

SENÁŽNÍ A SBĚRACÍ VOZY

Sběrací vozy SENATOR jsou ideální pro sklizeň zelené píce. Naše senážní a sběrací vozy vás přesvědčí širokou paletou standardního vybavení. Nízkoložné provedení dodávané na přání podstatně snižuje těžiště stroje a doporučujeme jej pro práci ve svažitém terénu.

 

ROZMETADLA HNOJE

Rozmetadla SIP ORION jsou vhodná téměř pro každou farmu. Vynikají výbornou manévrovatelností a rovnoměrným rozhozem materiálu. Rozmetadla s přívlastkem ALP jsou určena do kopcovitého terénu. Nízko položené těžiště a široký rozchod kol je přímo určený pro strmý terén.

 


Proč stroje od značky SIP?
  1. ​Kvalitní slovinská výroba
  2. ​​Garance 3 roky
  3. ​Jednoduchá, ale robustní konstrukce
  4. Pracovní rychlost až 18 km/h
  5. ​Nižší hmotnost, nižší potřeba tažné síly, nižší spotřeba nafty
  6. ​Perfektní kopírování a šetrné sečení díky hydropneumatickému odlehčení​
  7. Reference spokojených zákazníků

TAPETY NA PC/MOBIL:

 


KONTAKTUJTE NÁS

Seznam autorizovaných středisek zde.
 


STÁHNOUT KATALOG STROJŮ


 STÁHNOUT KATALOG 


  

Kategorie

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.