O značce STEYR

Traktory STEYR jsou jednoduše nezaměnitelné. Nepřehlédnutelný červenobílý design, zajímavé inovace jako je plynulé převodové ústrojí CVT, maximální úroveň komfortu a bezkonkurenční spolehlivost: STEYR je pravý rakouský traktor.

STEYR-LOGOOO.png

Nejlepší traktory na poli

 
histsteyr043_1152_864-69a80-(1).jpg Hromadná produkce traktorů značky STEYR začala v roce 1947. Od tohoto období se STEYR stal vůdcem a jedničkou na rakouském trhu traktorů a značně ovlivnil místní zemědělství. Červenobílý design, který se stal obchodní značkou firmy, byl vytvořen ve spojení s řadou Plus v roce 1967. Svojí řadou 80 a zejména řadou modelů Steyr M900, M9000, 9100 a CVT bylo předvedeno, jak trvale STEYR adaptuje svoje produkty spolu s vývojem a výrobním cyklem v neustále se měnících podmínkách na trhu.

Pro export je určeno kolem šedesáti procent produkce. Mezi hlavní zahraniční trhy, se kterými se obchoduje, patří Německo, Švýcarsko, Itálie, Francie a státy Beneluxu. Kromě toho se zvyšuje význam nových trhů v zemích Skandinávie, Velké Británie a východních států Evropy. Všechny modely traktorů se vyrábí v St. Valentinu.

 

Značka STEYR byla již historicky průkopníkem v inovacích a nových technologiích v zemědělství. K mnohým technologiím pomohly i extrémní podmínky, ve kterých traktory STEYR v Rakousku pracují. Například STEYR jako první přišel s inovací Opti-Stop, která zajišťuje připojení předního náhonu při brzdění, a tím docílí bezpečnější manipulace ve svazích. Dalším přelomem byla technologie ECOTRONIC, která upozorňovala na ideální moment řazení, kdy byl traktor schopný automaticky řadit stupně pod zatížením, a tím výrazně ušetřit palivo. Elektornicky řízený přední tříbodový závěs, který měl spodní ramena uchycena na přednínápravě, byl další konstrukční delikatesou umožňující snížit traktoru celkové těžiště, a zajistit tak dokonalé kopírování terénu. Zásadní milník značka STEYR přinesla v roce 1999, kdy přišla se svojí CVT technologií. Plynulé převodové ústrojí s dělením tokem točivého momentu s minimálním hydraulickým podílem pro dokonalou účinnost a úsporu paliva. _mg_44201-kopie.jpg


Chcete se odlišit a usednout za volant jediněčných traktorů? Volte značku STEYR.

Pohled k největšímu českému zákazníkovi značky STEYR