SKY Faca Roller

Válec Faca slouží k poválení a nalámání rostlin a meziplodin bez zpracování půdy. Je navržen tak, aby pokládal rostliny, ale nerozrušoval půdu, aby nedošlo k zapravení plevelných semen do půdy.

Povalovací válce Faca Roller

 

Válce SKY Faca Roller slouží k poválení a nalámání rostlin a meziplodin bez zpracování půdy. Válec je navržen tak, aby pokládal rostliny, ale nerozrušoval půdu, aby nedošlo k zapravení plevelných semen do půdy. Pro dosažení vyšší hmotnosti válce a intenzity práce je možné jej naplnit a zatížit vodou nebo přídavnými závažími. Válce jsou vybaveny 10 profilovanými čepeli o rozměru 100x10 mm.
 
  • Povalovací válce o průměru 607 mm
  • 10 profilovaných čepelí 100x10 mm
  • Tříbodový poloautomatický tříbodový závěs třídy 2 se 2 nebo 4 tlakovými body
  • Svařovaný pevný rám ze čtvercových profilů 100x80 mm
  • Plnicí uzávěr pro přidávání vody do válců pro zvýšení hmotnosti
  • Pracovní záběr od 3 do 6 metrů
Kontakty na prodejce  Kontaktní formulář  Stránky výrobce
 

Řiditelné zavěšení

 

Zavěšení čelních válců k přednímu tříbodovému závěsu může být realizováno prostřednictvím vlečně řiditelného mezirámu. Tímto řešením se značně zjednoduší průjezd traktoru zatáčkou.

 

Na vlastní farmě La Conillais výrobce otestoval citlivost válce na různé meziplodiny

Bob

Slunečnice

Hrách

Svazenka

Hrachor

Oves

Vikev

Žito

Proč SKY Agriculture?

Váš osobní poradce pro agrotechnologie

Úspěšný zemědělec by měl být v kontextu aktuálních změn a výzev zkušeným agronomem a ekonomem, měl by znát nejnovější legislativu a dotační politiku, rozumět půdní struktuře a reagovat na výkyvy počasí. Cílem AGRI CS, která těží z více než 15 let zkušeností s půdou a technologiemi, je podporovat zemědělce v jejich podnikání a vizích. Být jejich pravou rukou v oblasti nejen agrotechnologií, aby se mohli plně věnovat své činnosti a zároveň využívali potenciálu moderní doby. Proto se neváhejte na nás obrátit, pokud potřebujete poradit v oblasti agrotechnologií, výběru správně techniky, legislativních opatření či precizního zemědělství. Pořádáme i odborné semináře, školení a máme rozsáhlý DEMO program.

Vlastní farma La Conillais

SKY Agriculture si uvědomuje, že zemědělství není pouze o strojích a železe. Veškeré technologie vyvíjí s ohledem na potřeby zemědělců a aktuální výzvy vedoucí k udržitelnému zemědělství. Z tohoto důvodu věnuje velký důraz svému týmu agronomů a agronomek, kteří kombinují stroje s optimální agronomií, která je klíčová pro úspěšné hospodaření. Provozuje vlastní farmu zabývající testováním nových technologií a patentů, a od roku 2003 především regenerativním zemědělstvím, jehož základním principem je návrat k přírodě a přirozeným biologickým a ekologickým procesům. Výsledkem je znatelně lepší zadržování vody v půdě, vázání živin nebo potlačování plevelů a chorob rostlin. Od roku 2017 provozují regenerativní zemědělství v ekologické formě.

Precizní zemědělství

Současná doba vyžaduje držet krok s požadavky zemědělců na preciznost a kvalitu zakládání porostů. Značka Sky v tomto směru udává trendy. Příkladem je např. možnost osadit secí stroje 3 nebo až 4 zásobníky, dle typu secího stroje, ovládanými přes ISOBUS. Pokročilou funkcí je variabilní ovládání výsevku všech těchto zásobníků osiva/hnojiva současně podle různých předpisových map. Se sekční kontrolou lze buď manuálně nebo automaticky vypnout polovinu secího stroje, díky čemuž dochází k úspoře osiva = nákladů. Důležitou vlastností secích strojů SKY jsou také rozdělovací hlavy E-Drive díky kterým si obsluha může nastavit libovolné násobky rozteče řádků nebo automatické vysévání kolejových řádků, nehledě na pracovním záběru postřikovače.

SKY Agriculture - Sulky, Sky a Prolog

Značka SKY Agiculture není žádným nováčkem. Na trhu zemědělské techniky a agrotechnologií působí již od roku 1936. Francouzská společnost Burel Group spojila tři historické značky – Sulky, Sky a Prolog pod jednu hlavičku SKY Agriculture. Jedná se o významný krok vedoucí k obrovské dynamice inovací, které budou sloužit zemědělcům po celé Evropě. Pro české zemědělce je nejznámější značka Sulky, která má v České republice již téměř 30letou tradici. SKY Agriculture přichází i s novým šedobílým lakováním, které se hodí za každý traktor.

Technická specifikace

Název / Parametr
Hmotnost (kg)
Pracovní záběr (m)
Hmotnost (kg) 830
Pracovní záběr (m) 2,75
Hmotnost (kg) 940
Pracovní záběr (m) 3,25
Hmotnost (kg) 1 130
Pracovní záběr (m) 3,25
Hmotnost (kg) 1 560
Pracovní záběr (m) 4
Hmotnost (kg) 1 670
Pracovní záběr (m) 4,5
Hmotnost (kg) 1 750
Pracovní záběr (m) 4,8
Hmotnost (kg) 1 790
Pracovní záběr (m) 5
Hmotnost (kg) 1 980
Pracovní záběr (m) 6
marketing@agrics.cz

Nechte nám váš kontakt, ozveme se vám.


Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.