SKY Methys HDS

Specializované talířové brány pro precizní zpracování půdy v hloubce 4 až 7 cm. Stroj je ideální pro rychlou podmítku, pro ekologické zemědělství a pro zemědělce zaměřující se na regenerativní zemědělství.

Univerzální talířové brány SKY Methys HDS

Objevte inovativní technologie a optimalizujte provoz, spotřebu energie a dopad na životní prostředí. SKY Methys HDS je specializovaný stroj pro přesné zpracování půdy v hloubce 4 až 7 cm. Stroj je ideální pro rychlou podmítku, pro zemědělce, kteří mají problémy s odolnými rostlinami, pro ekologické zemědělství a pro zemědělce zaměřující se na regenerativní zemědělství, kteří chtějí provést více operací současně. Stroj lze vybavit rozdělovací hlavu, která ve spojení s čelním zásobníkem umožňuje výsev meziplodin. SKY Methys HDS jsou vysoce výkonné stroje pro rychlé zpracování půdy do 12 cm pracovní hloubky.

 

  • Dvojitý nosníkový rám vyrobený z vysoce kvalitní oceli
  • Připojení do spodních ramen tříbodového závěsu kategorie 3
  • Hydraulicky ovládatelná středově uložená transportní náprava
  • Světla pro provoz po silnici
  • Homologace RCE pro rychlost 40 km / h po silnici
  • 2 roky tovární záruka na konstrukční části stroje
Kontakty na prodejce    Kontaktní formulář   Stránky výrobce

Klíčové vlastnosti

Kopírovací kola

Neustálá kontrola pracovní hloubky

Díky tandemovému systému s předními kopírovacími koly a zadním pěchem zůstává rám stroje vždy v rovině s terénem, což zabezpečuje dokonalé dodržení nastavené pracovní hloubky i při velmi mělkém zpracování půdy.
Konsolidační pěch

Přizpůsobivý podmínkám

Stoj nabízí více variant pěchů pro zpětnou konsolidaci. Zemědělec si tak může zvolit z nabídky, který typ mu nejvíce vyhovuje. K dispozici jsou varianty: pneumatikový, dvojitý U-ring a dvojitý trubkový.
Vícedílný rám stroje

Příčné kopírování terénu

Modely s velkou pracovní šířkou (verze 8 m) disponují plovoucími zavěšením, které je vhodné pro dokonalé kopírování povrchu.
Výkon 10 ha/h

Úspora času

Speciální disky o průměru 514 mm umístěné do tvaru V u strojů Methys HDS jsou přizpůsobeny pro práci na strništi i při vysoké pracovní rychlosti.  Díky tomu lze dosáhnout výkonu až 10 ha za hodinu při pracovním záběru 8 m.
Hydraulické ovládání

Nastavení pracovní hloubky

Všechny stroje Methys HDS jsou vybaveny systémem hydraulického ovládání pracovní hloubky. Každý disk má svůj držák a jsou pohyblivé a nezávisle se otáčejí. To umožňuje nastavení rozdílné hloubky mezi zadní a přední řadou disků.  Nastavení je prováděno robustním a osvědčeným systémem hliníkových distančních spon. Ty jsou uspořádány v přední části pro snadný a bezpečný přístup.
Rozdělovací hlava na stroji

Setí meziplodin

Rozdělovací hlava namontovaná na Methys HDS ve spojení s čelním zásobníkem umožňuje výsev meziplodin či rovnou setí hlavní plodiny. Spojení těchto operací do jedné snižuje náklady a čas.
SARA

Aplikace, která pomůže se vším

Ke svému stroji získáte aplikaci v českém jazyce zdarma ke stažení na svůj mobil, tablet nebo počítač. Aplikace je dostupná pro Android a iOS a pomůže vám s nastavením vašeho stroje. Přes 2 000 uživatelů již používá svou aplikaci. Přizpůsobte si své stroje, ukládejte konfigurace, nastavujte konkrétní hnojiva a dávky a šetře čas! Aplikační dávky a pracovní šířky jsou neustále aktualizovány. Součástí aplikace je stručná příručka, plnohodnotný návod, katalog náhradních dílů a další.

Proč SKY Agriculture?

Vlastní farma La Conillais

SKY Agriculture si uvědomuje, že zemědělství není pouze o strojích a železe. Veškeré technologie vyvíjí s ohledem na potřeby zemědělců a aktuální výzvy vedoucí k udržitelnému zemědělství. Z tohoto důvodu věnuje velký důraz svému týmu agronomů a agronomek, kteří kombinují stroje s optimální agronomií, která je klíčová pro úspěšné hospodaření. Provozuje vlastní farmu zabývající testováním nových technologií a patentů, a od roku 2003 především regenerativním zemědělstvím, jehož základním principem je návrat k přírodě a přirozeným biologickým a ekologickým procesům. Výsledkem je znatelně lepší zadržování vody v půdě, vázání živin nebo potlačování plevelů a chorob rostlin. Od roku 2017 provozují regenerativní zemědělství v ekologické formě.

Váš osobní poradce pro agrotechnologie

Úspěšný zemědělec by měl být v kontextu aktuálních změn a výzev zkušeným agronomem a ekonomem, měl by znát nejnovější legislativu a dotační politiku, rozumět půdní struktuře a reagovat na výkyvy počasí. Cílem AGRI CS, která těží z více než 15 let zkušeností s půdou a technologiemi, je podporovat zemědělce v jejich podnikání a vizích. Být jejich pravou rukou v oblasti nejen agrotechnologií, aby se mohli plně věnovat své činnosti a zároveň využívali potenciálu moderní doby. Proto se neváhejte na nás obrátit, pokud potřebujete poradit v oblasti agrotechnologií, výběru správně techniky, legislativních opatření či precizního zemědělství. Pořádáme i odborné semináře, školení a máme rozsáhlý DEMO program.

Precizní zemědělství

Současná doba vyžaduje držet krok s požadavky zemědělců na preciznost a kvalitu zakládání porostů. Značka Sky v tomto směru udává trendy. Příkladem je např. možnost osadit secí stroje 3 nebo až 4 zásobníky, dle typu secího stroje, ovládanými přes ISOBUS. Pokročilou funkcí je variabilní ovládání výsevku všech těchto zásobníků osiva/hnojiva současně podle různých předpisových map. Se sekční kontrolou lze buď manuálně nebo automaticky vypnout polovinu secího stroje, díky čemuž dochází k úspoře osiva = nákladů. Důležitou vlastností secích strojů SKY jsou také rozdělovací hlavy E-Drive díky kterým si obsluha může nastavit libovolné násobky rozteče řádků nebo automatické vysévání kolejových řádků, nehledě na pracovním záběru postřikovače.

SKY Agriculture - Sulky, Sky a Prolog

Značka SKY Agiculture není žádným nováčkem. Na trhu zemědělské techniky a agrotechnologií působí již od roku 1936. Francouzská společnost Burel Group spojila tři historické značky – Sulky, Sky a Prolog pod jednu hlavičku SKY Agriculture. Jedná se o významný krok vedoucí k obrovské dynamice inovací, které budou sloužit zemědělcům po celé Evropě. Pro české zemědělce je nejznámější značka Sulky, která má v České republice již téměř 30letou tradici. SKY Agriculture přichází i s novým šedobílým lakováním, které se hodí za každý traktor.

Technická specifikace

Název / Parametr
Pracovní záběr (m)
Přepravní šířka (m)
Přepravní výška (m)
Počet disků
Pracovní hloubka (cm)
Požadavek na traktor (kW/k)
Hmotnost (kg)
Typ pecha
Pracovní záběr (m) 3,55 / 3,25 / 3,22
Přepravní šířka (m) 3
Přepravní výška (m) 1,3
Počet disků 24
Pracovní hloubka (cm) 0-12
Požadavek na traktor (kW/k) 100-150 k
Hmotnost (kg) 2050 / 1950 / 1900
Typ pecha dvojitý trubkový / dvojitý U-ring / pneumatikový
Pracovní záběr (m) 3,75 / 3,75 / 3,75
Přepravní šířka (m) 3
Přepravní výška (m) 2,45
Počet disků 32
Pracovní hloubka (cm) 0-12
Požadavek na traktor (kW/k) 130-180 k
Hmotnost (kg) 3350 / 3280 / 3050
Typ pecha dvojitý trubkový / dvojitý U-ring / pneumatikový
Pracovní záběr (m) 3,75 / 3,75 / 3,75
Přepravní šířka (m) 3
Přepravní výška (m) 2,9
Počet disků 40
Pracovní hloubka (cm) 0-12
Požadavek na traktor (kW/k) 150-200 k
Hmotnost (kg) 3750 / 3680 / 3550
Typ pecha dvojitý trubkový / dvojitý U-ring / pneumatikový
Pracovní záběr (m) 5
Přepravní šířka (m) 3
Přepravní výška (m) 3,2
Počet disků 40
Pracovní hloubka (cm) 0-12
Požadavek na traktor (kW/k) 150-220 k
Hmotnost (kg) 6150 / 6250 / 5700
Typ pecha dvojitý trubkový / dvojitý U-ring / pneumatikový
Pracovní záběr (m) 6
Přepravní šířka (m) 3
Přepravní výška (m) 3,7
Počet disků 48
Pracovní hloubka (cm) 0-12
Požadavek na traktor (kW/k) 150-220 k
Hmotnost (kg) 6650 / 6750 / 6200
Typ pecha dvojitý trubkový / dvojitý U-ring / pneumatikový
Pracovní záběr (m) 8
Přepravní šířka (m) 3
Přepravní výška (m) 3,9
Počet disků 64
Pracovní hloubka (cm) 0-12
Požadavek na traktor (kW/k) 210-310 k
Hmotnost (kg) 8350 / 8450 / 7800
Typ pecha dvojitý trubkový / dvojitý U-ring / pneumatikový
marketing@agrics.cz

Nechte nám váš kontakt, ozveme se vám.


Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.