Mulčovače Tehnos opět obhájily své prvenství

Tehnos překročil hranici 200 prodaných kusů v České republice. Od roku 2017 drží titul nejprodávanějších mulčovačů.

Rekord - 214 dodaných mulčovačů

V minulém roce se povedlo nejenom obhájit prvenství, ale také dokonce překonat hranici 200 dodaných kusů mulčovačů TEHNOS. Jubilejní 200. mulčovač prodala společnost Navos Farm Technik, s.r.o.  Celkově se dodalo 214 ks mulčovačů. Mezi dlouhodobě nejprodávanější patří modely řady MU a MB. Velký úspěch zaznamenávají širokozáběrové mulčovací kombinace, v roce 2021 jich bylo dodáno celkem 7 ks.

200-mulcovac-TEHNOS_1.jpg

5 LET NEJPRODÁVANĚJŠÍ MULČOVAČE V ČESKÉ REPUBLICE
Díky dlouholetým zkušenostem s vývojem a výrobou zemědělské techniky se slovinské společnosti daří vyrábět kvalitní a technicky propracované stroje. Výrobní závod o rozloze 16 700 m2 každoročně opustí na 5 000 mulčovačů. Mulčovače s originální konstrukcí vynikají perfektní kvalitou práce, nízkou náchylností k vibracím, a z toho plynoucí dlouhou životností. O kvalitě mulčovačů TEHNOS vypovídá i spokojenost českých zákazníků a počet prodaných kusů. Málokterá značka se může pochlubit tak skvělou pověstí. V roce 2017 se podařilo českým zákazníkům dodat 133 ks mulčovačů, značka Tehnos se tak stala nejprodávanější na českém trhu.

RYCHLE PROSPERUJÍCÍ FIRMA
Společnost TEHNOS byla založena v roce 1989, kdy začala vyvíjet a vyrábět malou techniku. V současnosti se nachází na špičce strojírenských podniků ve Slovinsku a upevňuje své postavení i v ostatních 35 exportních zemích světa. V roce 2015 získala firma cenu za mimořádné úspěchy v ekonomice a podnikání od Slovinské obchodní a průmyslové komory. V roce 2017 dokonce obdržela, předně díky mnoha patentovaným prvkům, cenu Golden Gazelle pro nejrychleji rostoucí společnost na tuzemském trhu.