Nová sezóna nepočká - pícninářská linka za jedinečnou cenu

Pícninářská sezóna klepe na dveře a my jsme si pro vás připravili speciální nabídku kompletní pícninářské linky. Vybrali jsme pro vás nejoblíbenější stroje.
Každodenní práce vyžaduje spolehlivou techniku v každém ohledu. Proto v našem portfoliu naleznete pouze kvalitní stroje na zpracování píce od značky SIP. Pokud přemýšlíte s blížící se jarní sezónou o nákupu nového stroje do pícnin, tak jste na správném místě. Vybrali jsme pro vás nejžádanější stroje SIP mezi českými zemědělci a sestavili kompletní pícninářskou linku - žací lištu, obraceč a shrnovač za jedinečnou cenu. Pořiďte si novou pícninářskou linku s prodlouženou 3letou zárukou za skvělou cenu již na tuto sezónu.

Program-SIP-3-stroje.png
Jedná se o limitovanou a časově omezenou nabídku, která je platná pouze do 31. 7. 2023 nebo do vyprodání skladových zásob. Uvedené ceny jsou bez DPH. Pro více informací kontaktujte svého autorizovaného prodejce nebo vyplňte formulář níže a my se vám ozveme.
Najít svého autorizovaného prodejce

Tovární záruka 3 roky

Výrobce si za kvalitou strojů stojí, a proto poskytuje na všechny stroje tovární záruku na 24 + 12 měsíců.

Zkušenosti českých zemědělců

„Kupoval jsem stroje SIP z předváděcí akce. Značku v mém okolí moc lidí neznalo a myslím si, že nezná ani doteď. A to je velká škoda, protože stroje odvádí opravdu kvalitní práci. Co bych rád vyzdvihnul je odolnost stroje a odolná robustní konstrukce. Není to jen obyčejná sekačka, která by lítala za traktorem, a člověk by se s ní bál jet rychleji, což já ji opravdu nešetřím. Ale i na nerovném terénu perfektně kopíruje. Stroje jsou prostě odolné s neskutečnou výdrží. Žací lišta SIP je velice jednoduchý stroj na údržbu a celkovou obsluhu. Výměna nožů lze provézt velice snadno a rychle přímo na louce a není potřeba žádný složitý zásah. Jednotlivé nože jde jednoduše vyndat pomocí ypsilonové páky, a buď podle stavu pouze obrátit, jelikož jsou nože oboustranné, nebo vyměnit za jiný nůž.“
Petr Šťastný, AGRO TS s.r.o.
„S lištou se krásně pracuje. Velice oceňujeme obsluhu a ovládání stroje, které je velice intuitivní. Práce je pak opravdu jednoduchá. Lišta SIP suprově kopíruje terén a je velice odolná. Stalo se nám, že jsme při sečení chytili kámen nebo spadlý strom, který nebyl vidět, protože byl hodně zarostlý. Obávali jsme, že to mosazné kolíky nezvládly. Kolíky byly však v pořádku, vydržely a nemuseli jsme je vůbec měnit, což je supr."
Pavel Dočekal, rodinná farma, Jihočeský kraj
"Pevná konstrukce rámu umožňuje uchycení každého rotoru na vlastní sekci, což dává stroji výbornou schopnost kopírovat terén. Dále oceňujeme jednoduché ovládání a údržbu, dalším plusem jsou malé průměry rotorů, které dokáží velmi dobře obrátit všechnu posečenou hmotu."
Štefan Gazdík a Miloš Fabián, obsluha stroje, PD Bátovce
"V roce 2018 jsme se rozhodli na základě dobré zkušenosti se žací lištou SIP SILVERCUT DISC pořídit i shrnovač píce SIP STAR 700|22 T o pracovním záběru 6,9 m. Stroje SIP parádně kopírují nerovnosti terénu a shrnovač SIP STAR není výjimkou. To je dáno v prvé řadě tandemovou nápravou. Konstrukce navíc umožňuje buď tvorbu velkého dvojitého řádku nebo dvou menších, podle toho, jaký druh píce zrovna shrnujete."
Pavel Dočekal, rodinná farma, Jihočeský kraj

Máte zájem o konkrétní stroj? Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře a my se vám ozveme.


Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.