SIP hrne jednu novinku za druhou - nová generace shrnovačů

Před několika lety SIP svět ohromil největší žací kombinací se záběrem 15 m! Nedávno jsme vám představili DISC HD 1000 D. Nyní je na řadě shrnovač STAR R 860|26 TS s patentovaným pohonem "Z-Drive".
Představujeme vám novou generaci rotorových shrnovačů navržených s přesností a dokonalostí, která se zrodila na základě dlouholeté spolupráce s profesionály v oboru. Stroje STAR R 860|26 TS a STAR R 930|28 TC jsou navrženy tak, aby vyhovovaly potřebám středních a velkých zemědělských podniků a poskytovatelů služeb, kteří hledají robustní a výkonné stroje, které vynikají svým výkonem, snadnou údržbou, obsluhou a bezproblémovým přejížděním z pole na pole.
Stranový shrnovač STAR R 860|26 TS nabízí pozoruhodnou všestrannost s maximálním pracovním záběrem 7,20 m pro vytvoření jednoho bočního řádku. Konstrukce umožňuje efektivně vytvářet řádky v rámci 15m širokého pásu při pouhých dvou přejezdech. Kromě toho můžete vytvořit dva menší stranové řádky o záběru až 8,85 m. Tento všestranný stroj má kapacitu až 12,5 ha/h a poskytuje výjimečnou efektivitu a flexibilitu, aby vyhověl potřebám profesionálních uživatelů.
V čele nové řady shrnovačů se stranovým řádkováním stojí STAR R 860|26 TS, který je v současné době největší novinkou pro značku SIP. V nadcházejících sezónách plánuje výrobce představit menší modely, které tuto řadu doplní tak, aby bylo možné uspokojit poptávku i menších farmářů
Základní výbava zahrnuje mechanické odlehčení rotoru a mechanické nastavení výšky rotoru s mechanickým nastavením sklonu pokosu, což zajišťuje spolehlivou a nezbytnou funkčnost. Pokročilá konfigurace "H nabízí vyšší úroveň výkonu a pohodlí. Je vybavena hydropneumatickým odlehčením rotoru a hydraulickým nastavením výšky rotoru, což zvyšuje efektivitu a přesnost provozu. Kromě toho je u modelu STAR R 860|26 TS H součástí standardní výbavy hydraulicky nastavitelná zadní řádkovací plachta a jako volitelná výbava je k dispozici přední hydraulicky nastavitelná plachta.

Nový design a působivý úhel otáčení 155°

Výjimečná obratnost nové generace modelů STAR je výsledkem inovativního inženýrství. Středobodem této obratnosti je otočný závěs s mimořádným úhlem otáčení 155° (75,5° v každém směru). Tento závěs je integrován s robustním mechanismem řízení, který je spojen se zadními koly přepravního rámu. Tato převratná konstrukce zajišťuje maximální obratnost stroje, a to i v případě velkého 9,30m transportního rámu modelu STAR R 860|26 TS.

Sekvenční zvedání rotorů (SRL)

Boční shrnovač STAR R 860|26 TS je standardně vybaven systémem Sequential Rotor Lift (SLR), který zvyšuje obratnost a přizpůsobení. Tato technologie umožňuje přizpůsobit zpoždění částečného zdvihu zadního rotoru, což uživatelům umožňuje vyladit proces shrnování podle množství píce a specifických požadavků pole. Díky SRL můžete optimalizovat výkonnost svého stroje a zároveň zajistit plynulý a efektivní průběh práce.

Patentovaný pohon "Z-Drive"

Patentované uspořádání hnacího ústrojí "Z-drive" u shrnovače STAR R 860|26 TS nabízí prodlouženou životnost hnacího ústrojí díky minimalizaci úhlů kloubového hřídele. Větší úhly nastavení rotoru zajišťují lepší přizpůsobení terénu, což zajišťuje optimální shrnování i na nerovném terénu. Pohon "Z" umožňuje vyšší částečné zdvihy až do 500 mm, což výrazně zlepšuje jízdní vlastnosti jak na poli, tak na souvratích.
S pokračujícími inovacemi a rozšiřováním naší nabídky se těšíme, že budeme moci uspokojovat měnící se potřeby středních a velkých zemědělských podniků a poskytovatelé služeb. V budoucnu nás čeká ještě zajímavější vývoj a na obzoru jsou nové modely, které doplní naši stávající nabídku.