Dotace až 60 % na nákup rozmetadel

Blíží se termín příjmu žádostí dotačního titulu Emise amoniaku a GHG, kdy můžete získat až 60 % výdajů na nákup rozmetadel minerálních hnojiv, statkových hnojiv nebo cisteren.
Uvažujete o dotacích pro rok 2024? Sháníte kvalitní techniku a potřebujete pomoci s vyřízením žádosti? Tak jste tu správně, pomůžeme Vám! Blíží se čas příjmu žádostí v rámci dotačního titulu „EMISE AMONIAKU A GHG- Technologie snižující emise GHG a NH3, který je vypsán na období jara 2024. Přinášíme Vám díky svému širokému portfoliu přehled zemědělské techniky, která splňuje požadavky dané dotace. U nás si vybere každý!
 
ludmila-gallinova-web-1-(1).jpg Navíc prostřednictvím našeho dotačního oddělení Afinance vám nabízíme kompletní balíček profesionální péče. Konzultace a posouzení poskytujeme pro naše klienty zdarma. Kontaktujte kolegyni a získejte zpět až 60 % způsobilých výdajů na nákup zemědělské techniky. Provede Vás celým procesem, vše vystvělí a se vším pomůže.
 
Ing. Ludmila Gallinová
Tel.: +420 519 402 513
E-mail: dotace@a-finance.cz

Důležité informace

ikona ikona

Kdo může žádat?

Fyzické a právnické osoby podnikající v zemědělství.
ikona ikona

Kdy mohu žádat?

Termín příjmu žádostí 30. 4.-21. 5. 2024.
ikona ikona

Kolik mohu získat?

Živočišná výroba až 60 % způsobilých výdajů | Rostlinná výroba až 50 % způsobilých výdajů | Sklady digestátu a fugátu až 45 % způsobilých výdajů
ikona ikona

Na co jsou dotace zaměřeny?

Snižující technologie ve stájovém chovu skotu, drůbeže, prasat. Hadicové aplikátory, zapravovač kejdy, rozmetadla, cisterny, kejdovače aj.
ikona ikona

Jsou jiné podmínky?

Realizací projektu musí dojít ke snížení emisí NH3 do ovzduší.
ikona ikona

Jak probíhá realizace?

Náklady jsou způsobilé až po odevzdání žádosti o dotaci. Dotace je vyplacena zpětně.

Dokumenty ke stažení

Kontaktní formulář

Chcete si pořísit techniku na dotace? Chcete vědět, zda na dotaci dosáhnete nebo chcete poradit se žádostí? Kontaktujte svého autorizovaného prodejce, nebo vyplňte formulář a my se vám ozveme.

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.