SKY DX

Menší zástupce rometadel minerálních hnojiv šetří až 7 % hnojiv. Systém ECONOV nabízí sekční kontrolu (celkem 6 sekcí) pro minimalizaci zdvojené dávky hnojiva.

Rozmetadla SKY DX

S rozmetadly minerálních hnojiv řady DX ušetříte až 7 % hnojiv. Úspora je dána především kontinuálním a automatickým měřením průtoku hnojiva a kontrolou pomocí vážicího systému SKY. Vážicí dynamický sytém hmotnosti hnojiva v násypce se senzorem náklonu stroje zaručuje vysokou přesnost měření na svazích i při náklonu. Zároveň systém ECONOV nabízí sekční kontrolu (celkem 6 sekcí) pro minimalizaci zdvojené dávky hnojiva. Výsledkem 30leté spolupráce společnosti SKY Agriculture s výzkumným institutem CEMAGREF je 3D pohled na aktuální rozmetací vzorec, který měří všechny klíčové parametry pro optimální aplikaci hnojiva.

 


  • pracovní šířka 12 až 36 m
  • kapacita zásobníku 1 500 až 3 000 l s "V" zakončením pro úplné vyprázdnění
  • kvalitní konstrukce s certifikátem ISO 9001
  • ovládání přes ISOBUS
  • užitečné zatížení 3 000 kg
  • záruka 7 let na odolnost barvy, 3 roky na převodovku a 2 roky na konstrukční části stroje
  • ovládání pravé a levé strany odděleně
Kontakty na prodejce Kontaktní formulář Stránky výrobce

Klíčové vlastnosti

Systém Econov

Úspora nákladů až 7 %

Systém Econov nabízí sekční kontrolu (celkem 6 sekcí) v reálném čase pro minimalizaci zdvojené dávky hnojiva nebo nedohnojení. Automatické řízení sekcí postupně vypíná všechny sekce pro dokonalé rozmetání v trojúhelníkových oblastech a na souvratích.  Součásti sekční kontroly je mapování pokryté oblasti v reálném půlkruhovém tvaru dopadu hnojiva, podle kterého jsou jednotlivé sekce ovládány.
7 let záruka na barvu

Kvalita a dlouhá životnost

Pod barvou se skrývá antikorozní technologie. Každý stroj je vyroben s maximální péčí v souladu s celosvětovými normami (CETIM, EN ISO 9227). Odolnost proti korozi je 800 hodin pro 100 % dílů.
1.    Ocel je ošetřena konverzním povlakem, který zastavuje postup koroze a umožňuje kataforéze přilnout.
2.    Kataforéze je vrstva nanášející se elektrodepozicí. Posiluje antikorozní úpravu.
3.    Antikorozní úprava posilující přilnavost finální vrstvy.
4.    Lak je finální vrstvou (barva, lesk) a první vnější ochrannou vrstvu proti agresivitě.
Systém Epsylon

Přesná distribuce hnojiva

Patent systému Epsilon umožňuje vícenásobné pokrytí, které zaručuje optimální distribuci hnojiva. 4 vrstvy hnojiva na rozmetací disk zaručují důsledné dvouproudé směrování produktu, jakmile se dostane k lopatkám. Udržuje rovnoměrnou distribuci po celou dobu odstředivého zrychlení bez ohledu na rychlost proudění/ha.
TRIBORD 2D

Hraniční rozmetání

Standardní výbava zahrnuje hraniční rozmetání na pravé straně stroje, které je elektricky ovládáno přes ISOBUS. Změna dopadu hnojiva je zprostředkována změnou polohy výpadového bodu na rozmetací disk. Není zde žádný mechanický deflektor, který by poškozoval hnojivo. Volba typu hraničního rozmetání se provádí z kabiny traktoru, na výběr je ze 2 strategií. Levá strana hraničního rozmetání je volitelná výbava.
3D mapování

Aktuální rozmetací vzorec

Výsledkem 30leté spolupráce společnosti SKY Agriculture s výzkumným institutem CEMAGREF je 3D pohled na aktuální rozmetací vzorec, kterého měří všechny klíčové parametry pro optimální aplikaci hnojiva.
SARA a Fertitest

Aplikace, které pomohou se vším

Ke svému rozmetadlu získáte aplikaci v českém jazyce zdarma ke stažení na svůj mobil, tablet nebo počítač. Aplikace je dostupná pro Android a iOS a pomůže vám s nastavením vašeho rozmetadla. Přes 2 000 uživatelů již používá svou aplikaci. Přizpůsobte si své stroje, ukládejte konfigurace, nastavujte konkrétní hnojiva a šetřete čas! Aplikační dávky a pracovní šířky jsou neustále aktualizovány. Součástí aplikace je stručná příručka, plnohodnotný návod, katalog náhradních dílů a další.

Proč SKY Agriculture?

Vlastní farma La Conillais

SKY Agriculture si uvědomuje, že zemědělství není pouze o strojích a železe. Veškeré technologie vyvíjí s ohledem na potřeby zemědělců a aktuální výzvy vedoucí k udržitelnému zemědělství. Z tohoto důvodu věnuje velký důraz svému týmu agronomů a agronomek, kteří kombinují stroje s optimální agronomií, která je klíčová pro úspěšné hospodaření. Provozuje vlastní farmu zabývající testováním nových technologií a patentů, a od roku 2003 především regenerativním zemědělstvím, jehož základním principem je návrat k přírodě a přirozeným biologickým a ekologickým procesům. Výsledkem je znatelně lepší zadržování vody v půdě, vázání živin nebo potlačování plevelů a chorob rostlin. Od roku 2017 provozují regenerativní zemědělství v ekologické formě.

Precizní zemědělství

Chytrá Rozmetadla SKY jsou vybavena řadou prvků precizního zemědělství jako je převodník ISOBUS ISOLINK nebo zmíněný vážicí dynamický sytém hmotnosti hnojiva v násypce se senzorem náklonu stroje. Velkým benefitem je variabilní aplikace s nastavováním rozdílné dávky pro levou a pravou stranu pro zaručení optimální a rovnoměrné dávky nebo systém Econov pro sekční kontrolu (6 sekcí) se změnou výpadového bodu hnojiva a kruhovým mapováním dopadu hnojiva dle skutečnosti. Automatická kalibrace stroje a paměť rozmetadla pro až 27 produktů je samozřejmostí. Se snadným nastavení stroje dle typu hnojiva pomůže jednoduchá aplikace přímo v mobilním telefonu. V případě potřeby může být rozmetadlo vybaveno vlastním GPS přijímačem a monitorem Quartz 800.

Váš osobní poradce pro agrotechnologie

Úspěšný zemědělec by měl být v kontextu aktuálních změn a výzev zkušeným agronomem a ekonomem, měl by znát nejnovější legislativu a dotační politiku, rozumět půdní struktuře a reagovat na výkyvy počasí. Cílem AGRI CS, která těží z více než 15 let zkušeností s půdou a technologiemi, je podporovat zemědělce v jejich podnikání a vizích. Být jejich pravou rukou v oblasti nejen agrotechnologií, aby se mohli plně věnovat své činnosti a zároveň využívali potenciálu moderní doby. Proto se neváhejte na nás obrátit, pokud potřebujete poradit v oblasti agrotechnologií, výběru správně techniky, legislativních opatření či precizního zemědělství. Pořádáme i odborné semináře, školení a máme rozsáhlý DEMO program.

SKY Agriculture - Sulky, Sky a Prolog

Značka SKY Agiculture není žádným nováčkem. Na trhu zemědělské techniky a agrotechnologií působí již od roku 1936. Francouzská společnost Burel Group spojila tři historické značky – Sulky, Sky a Prolog pod jednu hlavičku SKY Agriculture. Jedná se o významný krok vedoucí k obrovské dynamice inovací, které budou sloužit zemědělcům po celé Evropě. Pro české zemědělce je nejznámější značka Sulky, která má v České republice již téměř 30letou tradici. SKY Agriculture přichází i s novým šedobílým lakováním, které se hodí za každý traktor.

Technická specifikace

Název / Parametr
Šířka (m)
Hmotnost (kg)
Užitečná hmotnost (kg)
Objem zásobníku (l)
Plnící výška (cm)
Pracovní záběr (m)
Šířka (m) 2,48 - 2,98
Hmotnost (kg) 305 - 400
Užitečná hmotnost (kg) 3000
Objem zásobníku (l) 1500 - 3000
Plnící výška (cm) 1,06 - 1,49
Pracovní záběr (m) 12 - 36
marketing@agrics.cz

Nechte nám váš kontakt, ozveme se vám.


Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.