SKY XT

Tažená rozmetadla hnojiv SKY XT představují velice všestranné stroje. Jsou vhodná k rozmetání minerálních hnojiv, granulovaných hnojiv a kompostů, vlhkých produktů a samozřejmě suchých práškových produktů jako je vápno nebo masokostní moučka.

Rozmetadla XT

Chytrá rozmetadla minerálních hnojiv řady XT jsou velice univerzální. Jsou vhodná k rozmetání minerálních a granulovaných hnojiv, kompostů, vlhkých produktů, ale také sypkých suchých práškových materiálů jako je vápno nebo masokostní moučka. Ať už jste zemědělec nebo poskytovatel služeb efektivita tažených rozmetadel na vás udělá dojem. Nová generace XT posouvá hranice výkonu o úroveň výše – ušetřete až 15 %! S pracovním záběrem až 50 m a kapacitou 17 500 litrů nabízejí tato tažená rozmetadla hnojiv bezkonkurenční produktivitu. Snadno se s nimi ale pohybujete na silnici i na poli.
Kontakty na prodejce Kontaktní formulář Stránky výrobce

Klíčové vlastnosti

Jakýkoliv materiál

Univerzální použití

Řada XT nabízí řešení na míru, které umožňuje rozmetání minerálních hnojiv, rozmetání granulovaných hnojiv a kompostů, vlhkých produktů a samozřejmě suchých práškových produktů jako je vápno nebo masokostní moučka. Pro svoje potřeby si zvolíte optimální model rozmetadel XT.
Výkonný dopravník

Přesný tok hnojiva

Dno násypky je vybaveno gumovým pásem hnaným mechanicky od pojezdového kola rozmetadla. Dopravník má šíři 800 mm a je trvale samostředěný s 3stupňovým stoupáním pro ideální tok sypkých materiálů a trvalé rovnoměrné rozložení materiálů v násypce, což vede k trvalému dotěžování traktoru.
Systém Econov

Úspora nákladů až 15 %

Systém Econov nabízí sekční kontrolu (celkem 12 sekcí) v reálném čase pro minimalizaci zdvojené dávky hnojiva nebo nedohnojení. Automatické řízení sekcí postupně vypíná všechny sekce pro dokonalé rozmetání v trojúhelníkových oblastech a na souvratích. Součástí sekční kontroly je mapování pokryté oblasti v reálném půlkruhovém tvaru dopadu hnojiva, podle kterého jsou jednotlivé sekce ovládány.
Aplikační ramena

Vysoké dávkování

Technologicky nejpokročilejší hydraulická aplikační ramena na trhu s dvouřadými nerezovými výpadovými otvory.
Tato konstrukce umožňuje vysoké dávkování v celém záběru až 4 tuny na hektar. Během aplikace je možné ovládat 5 sekcí. Volitelně mohou být výpadové otvory automaticky ovládány dle pojezdové rychlosti.
SARA a Fertitest

Aplikace, které pomohou se vším

Ke svému rozmetadlu získáte aplikaci v českém jazyce zdarma ke stažení na svůj mobil, tablet nebo počítač. Aplikace je dostupná pro Android a iOS a pomůže vám s nastavením vašeho rozmetadla. Přes 2 000 uživatelů již používá svou aplikaci. Přizpůsobte si své stroje, ukládejte konfigurace, nastavujte konkrétní hnojiva a šetřete čas! Aplikační dávky a pracovní šířky jsou neustále aktualizovány. Součástí aplikace je stručná příručka, plnohodnotný návod, katalog náhradních dílů a další.
Homologace

Bezpečnost především

Stroje mají homologaci pro provoz na pozemních komunikacích při maximální hmotnosti v naloženém stavu. Standardní výbava zahrnuje nastavitelnou oj odpruženou listovými pružinami pro delší životnost a větší pohodlí při pravě po silnici.
Speciální konstrukce a síta

Stroje pro intenzivní použití

Jednoduchá svařovaná konstrukce s optimálním poměrem užitečného zatížení a hmotnosti se vyznačuje extrémní pevností. Síta umístěná v horní části násypky eliminují riziko plošného ucpání v případě hrudkovitým produktů a slouží ke snadnému plnění rozmetadla z vaků, při současném chození po sítu, bez nutnosti šlapání v hnojivu.
Systém Epsylon

Přesná distribuce hnojiva

Patent systému Epsilon umožňuje vícenásobné pokrytí, které zaručuje optimální distribuci hnojiva. 4 vrstvy hnojiva na rozmetací disk zaručují důsledné dvouproudé směrování produktu, jakmile se dostane k lopatkám. Udržuje rovnoměrnou distribuci po celou dobu odstředivého zrychlení bez ohledu na rychlost proudění/ha.
TRIBORD 3D

Hraniční rozmetání

Rozmetadla jsou vybavena hraničním rozmetáním, které je ovládáno buď manuálně, nebo vzdáleně elektricky přes ISOBUS. Změna dopadu hnojiva je zprostředkována změnou polohy výpadového bodu na rozmetací disk. Díky tomuto řešení není zapotřebí žádný mechanický deflektor, který by poškozoval hnojivo.

Vyberte si správné rozmetadlo dle použití

XT Econov

Rozmetadla XT Econov jsou určena pro aplikaci minerálních hnojiv a jsou vybavena ISOBUS, sekční kontrolou, variabilní aplikací a dalšími prvky. Disponují jedním druhem rozmetacích disků.

XT Pro

Vhodné pro aplikaci minerálních hnojiv, vlhkých sypkých produktů, pelet a separátů. Dodávány se 2 druhy výměnných rozmetacích disků, které zle jednoduše měnit dle typu aplikovaného materiálu.

XT Ca-P

Ideální pro přesnou aplikaci vápna, práškových materiálů, vlhkých sypkých produktů, pelet a separátů. Jsou vybavena rozmetacími disky nebo aplikačními rameny – mechanický pohon rozmetadla.

XT H

Vhodné pro přesnou aplikaci minerálních hnojiv, vápna, práškových materiálů, vlhkých sypkých produktů, pelet a separátů. 2 typy výměnných rozmetacích disků dle produktu nebo aplikační ramena - hydraulický pohon rozmetadla. Ideální stroj pro velké podniky a podniky poskytující služby.

Proč SKY Agriculture?

Vlastní farma La Conillais

SKY Agriculture si uvědomuje, že zemědělství není pouze o strojích a železe. Veškeré technologie vyvíjí s ohledem na potřeby zemědělců a aktuální výzvy vedoucí k udržitelnému zemědělství. Z tohoto důvodu věnuje velký důraz svému týmu agronomů a agronomek, kteří kombinují stroje s optimální agronomií, která je klíčová pro úspěšné hospodaření. Provozuje vlastní farmu zabývající testováním nových technologií a patentů, a od roku 2003 především regenerativním zemědělstvím, jehož základním principem je návrat k přírodě a přirozeným biologickým a ekologickým procesům. Výsledkem je znatelně lepší zadržování vody v půdě, vázání živin nebo potlačování plevelů a chorob rostlin. Od roku 2017 provozují regenerativní zemědělství v ekologické formě.

Váš osobní poradce pro agrotechnologie

Úspěšný zemědělec by měl být v kontextu aktuálních změn a výzev zkušeným agronomem a ekonomem, měl by znát nejnovější legislativu a dotační politiku, rozumět půdní struktuře a reagovat na výkyvy počasí. Cílem AGRI CS, která těží z více než 15 let zkušeností s půdou a technologiemi, je podporovat zemědělce v jejich podnikání a vizích. Být jejich pravou rukou v oblasti nejen agrotechnologií, aby se mohli plně věnovat své činnosti a zároveň využívali potenciálu moderní doby. Proto se neváhejte na nás obrátit, pokud potřebujete poradit v oblasti agrotechnologií, výběru správně techniky, legislativních opatření či precizního zemědělství. Pořádáme i odborné semináře, školení a máme rozsáhlý DEMO program.

SKY Agriculture - Sulky, Sky a Prolog

Značka SKY Agiculture není žádným nováčkem. Na trhu zemědělské techniky a agrotechnologií působí již od roku 1936. Francouzská společnost Burel Group spojila tři historické značky – Sulky, Sky a Prolog pod jednu hlavičku SKY Agriculture. Jedná se o významný krok vedoucí k obrovské dynamice inovací, které budou sloužit zemědělcům po celé Evropě. Pro české zemědělce je nejznámější značka Sulky, která má v České republice již téměř 30letou tradici. SKY Agriculture přichází i s novým šedobílým lakováním, které se hodí za každý traktor.

Technická specifikace

Název / Parametr
Pracovní záběr (m)
Objem zásobníku (l)
Šířka (m)
Plnící výška (cm)
Požadavek na traktor (kW/k)
Hmotnost (kg)
Pracovní záběr (m) 18 - 50
Objem zásobníku (l) 9500
Šířka (m) 2,5 - 3
Plnící výška (cm) 232 - 269
Požadavek na traktor (kW/k) 90 - 110 k
Hmotnost (kg) 2800
Pracovní záběr (m) až 50 m/s rameny 14 m
Objem zásobníku (l) 15500 - 17500
Šířka (m) 2,55 - 3
Plnící výška (cm) 306 - 314
Požadavek na traktor (kW/k) 180 - 220 k
Hmotnost (kg) 6900
marketing@agrics.cz

Nechte nám váš kontakt, ozveme se vám.


Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.