GLS

Podrývák GLS je speciálně určený pro prokypření travnatých porostů, které často trpí velkým zhutněním půdy. Disponuje koltrem, který nařezává a otevírá drážku pro slupici. Podrývací slupice odstraňuje zhutnění až do hloubky 35 cm a plochý válec s výstupky konsoliduje půdu a nenarušuje travní porost. Povrchu po přejetí podrýváku GLS zůstává bez poškození a má v sobě pouze úzké drážky po slupici.


O KROK DÁL V PÉČI O PŮDU:


ZDRAVÁ PŮDNÍ STRUKTURA


VYŠŠÍ POTENCIÁL VÝNOSU


SILNĚJŠÍ KOŘENOVÝ SYSTÉM


VÝRAZNÁ ÚSPORA VLÁHY


OMEZENÍ EROZE


KLÍČOVÉ PRVKY:
 

SLUPICE

VÁLEC

SUMO SEEDER

Slupice ozdravují půdu až do hloubky 35 cm. Podrývání travnatých porostů zamezuje tvorbě vodnatých ploch a příspívá k celkové revitalizaci porostů díky zlepšenému vsakování vody a většímu přístupu vzduchu do půdy. Konečným výsledkem je púdní prostředí, které přispívá k maximálnímu růstu trávy a silnějším rostlinám, které jsou odolnější vůči dlouhotrvajícím srážkám anebo suchu.

Hladký válec má za úlohu konečnou konsolidaci půdy, svým tvarem ale neporušuje porost.

Možnost spojení s výsevní jednotkou SUMO SEEDER. Ozdravení půdy spojené s dosevem nového travního porostu v jednom přejezdu.


TECHNICKÉ ÚDAJE

  GLS 250 GLS 250 GLS 300
Pracovní záběr (m) 2,3 2,3 2,8
Podrývací slupice 3 4 5
Rozteč slupic (mm) 833 580 580
Hloubka slupice (mm) 100 - 350 100 - 350 100 - 350
Rám Pevný Pevný Pevný
Hmotnost (kg) 1 490 1 625 1 875

 

Kategorie: ZPRACOVÁNÍ PŮDY A SETÍ / AGRI TILLAGE

 


 
 

VERTIKÁLNÍ ZPRACOVÁNÍ 

Odstranění nežádoucího zhutnění v půdním profilu a vytvoření optimální struktury půdy je klíčové v dobré péči o půdu. Pomáháme Vám odemknout výnosový potenciál půdy.


 

KONTAKTUJTE NÁS

Seznam autorizovaných středisek zde.
 


STÁHNOUT KATALOG STROJŮ


Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.