Novinky únor

Do nového roku vstupujeme v plné síle! DEMO nejsilnějších traktroů CASE IH, nové reference, zajímavosti ze světa CASE IH i nově přidané skladové stroje. Pouze jako majitel kalendáře CASE IH najdete vše na jednom místě.

Startuje DEMO 2024. Tohle si nesmíte nechat ujít!

Traktory modelových řad Puma, Optum, Magnum a Quadtrac se připravují na letošní DEMO. Zajímá Vás, co na Vašem poli zvládnou nejsilnější traktory značky CASE IH? Chcete zažít Pumu v akci, otestovat sílu majestátného Optumu, osahat si Magnum nebo vyzkoušet, jak by Vašemu podniku slušela novinka roku Quadtrac 715?
 

Zaregistrujte se na DEMO předvedení těchto siláků, přímo na Vašich pozemcích a získejte dárek!

Veškeré informace k letošnímu DEMU a registrační formulář najdete zde.

Nová recenze, tentokrát od zákazníků ze Slovenska

Redaktor slovenského magazínu Moderná mechanizacia Marián Kukučka vyrazil na rodinnou Farmu Nemešany za dlouholetými uživateli traktorů CASE IH, kteří mají na dvoře Maxxum 140, Optum 300 AFS Connect, kombajn Axial-Flow®​ 8250, ale také dvě Pumy. Ty si koupili s odstupem 8 let a s dvěma různými převodovkami. Jaké výhody jim přinesla plynulá převodovka CVXDrive a při jaké práci ocení poweshiftovou převodovku MultiController?
 

RenoFarmy: Důvodů pro pořízení kombajnu Case IH 8250 Axial-Flow® bylo hodně

Na webu Agroportal24h byl tento měsíc uveřejněn článek od našeho zákazníka skupiny RenoFarmy, a.s. Na jedné z farem skupiny sklízí téměř veškeré plodiny axiální kombajn Case IH Axial-Flow® 8250. O zkušenostech z provozu hovořil s redaktory Agroportálu manažer mechanizace František Roth. Jak jsou s červeným kombajnem spokojeni uvidíte ve videu níže.
 
Celý článek z Klimkovic najdete na webu Agroportal24h. 
 

AF_reference_RenoFarmy Klimkovice