Rotorové obraceče SPIDER ALP

Menší obraceče řady ALP jsou určeny mimo jiné pro použití na menších plochách a v horském terénu v kombinaci s traktory nižší výkonové kategorie.

Naším cílem je výroba lehkých a přitom stabilních strojů. Díky používání speciálních materiálů se nám podařilo konstruovat stroje, které vykazují podobnou stabilitu jako naše standardní modely.

Univerzální použití a velmi nenáročná údržba jsou vlastnosti, díky nimž jsou tyto stroje zajímavou variantou pro menší a středně velké podniky.

SPIDER 400|4 ALP* je model s pevnou nosnou konzolou3letá záruka*
Dlouholeté testy, 100 % jakostní kontrola, robustní konstrukce.

Bezpečnostní kryt
Kryt na konci ramen představuje zajištění proti ztrátě prstů v případě poškození.

 

Nastavení úhlu rozhozu
Nastavení úhlu otočení v rozsahu od 12° do 18°.

Menší rotory
Pružinové prsty garantují čisté a rychlejší nabírání píce.

 

Nízká hmotnost
Promyšlený design, speciální materiály a chytré pohony.

Pružinové prsty
Asymetrické dvojité prsty z nejlepší pružinové oceli = čistá sklizeň.

 

HD zavěšení
Otáčení na robustních kloubech umožňuje bezproblémový provoz

   

*Platí pro stroje vyrobené od roku 2020.  


TECHNOLOGIE ROTOROVÉHO OBRACEČE PÍCE - ALPSKÁ VERZE

Objevte s námi výhody technologie rotorových obracečů píce SPIDER ALP. Rozkliknutím jednotlivých vlastností zjistíte více.

ROTORY ALPIN

Promyšlený design rotorů brání zabředání do drnů a garantuje sklizeň čisté píce. Jednoduché skládání rotorů usnadňuje přepravu. Pr užinové prsty z vysoce kvalitní oceli vykazují dlouhou životnost.

KOPÍROVÁNÍ TERÉNU

Obraceč píce kopíruje pomocí vodicích kol postupně terén. Tak lze vždy správn ě nastavit pracovní hloubku, rozhoz je čistší a jízda rychlejší. Stroj se chová šetrně k drnům a pružinové prsty vykazují delší životnost.

ROZHOZ

Inovativní geometrie rotorů s trubkami s kruhovým průřezem a rameny s pružinovými prsty představuje velké vylepšení a optimální rozhoz. Lep ší je pracovní výkon i celkový rozhoz.

NASTAVENÍ ÚHLU ROZHOZU

Nastavením úhlu otočení v rozsahu od 12° do 18°, v závislosti na modelu, se obraceč přizpůsobí terénu. Stejně tak se ramena s pružinovými prsty přizpůsobí směrem dopředu a dozadu o 7°,  což umožní přizpůsobení požadovanému řádku.

 

Kategorie: Zpracování píce SIP / ROTOROVÉ OBRACEČE PÍCE

Modely

Název / Parametr Pracovní záběr (m) Přepravní šířka (m) Průměr rotoru (m) Počet rotorů/pružinových prstů na rotor Požadavek na traktor kW/k
SPIDER 350|4 ALP 3,40 2,20 1,35 4/5 11/15
SPIDER 400|4 Alp* 4,00 2,40 1,50 4/6 13/18
SPIDER 400|4 Alp 4,00 2,40 1,50 4/6 13/18
SPIDER 600|6 ALP 6,00 2,85 1,36 6/5 44/60

 


STÁHNOUT KATALOG STROJŮ

 KONTAKTUJTE NÁS

Seznam autorizovaných středisek zde
 
 


     STÁHNOUT KATALOG

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.