SKLÍZECÍ MLÁTIČKY

 

AXIÁLNÍ MLÁTIČKY CASE IH VÁM DÁVAJÍ VÍCE!

AXIÁLNÍ MLÁTIČKY CASE IH VÁM DÁVAJÍ VÍCE!

S námi získáte více výkonu, jednoduchosti, šetrnosti, úspor a univerzálnosti pro Vaši sklizeň. Díky zkušenostem značky CASE IH s axiálními mlátičkami již od roku 1977 Vám nabízíme technologii ověřenou tisíci zemědělci po celém světě. Axiální mlátičky při svém představení způsobily doslova převrat v tomto odvětví. Od té doby  firma CASE IH získala v porovnání s ostatními výrobci mohem více zkušeností a odborných znalostí o axiálních mlátičkách.

AXIAL FLOW řada 140 X-Flow

AXIAL FLOW řada 140 X-Flow

Sklízecí mlátičky Case IH Axial Flow řady 140 jsou vybaveny technologií TIER IV final, která umožňuje plnit aktuální nejpřísnější emisní normu pouze za použití močoviny Hi-eSCR. Modelová řada 140 nabízí mlátičky o výkonu 312 až 449 koní. Nově jsou tyto stroje vybaveny svahovým vyrovnáváním X-Flow.

 

AXIAL FLOW řada 250 NOVINKA

AXIAL FLOW řada 250 NOVINKA

Case IH Axial Flow řada 250 nabízí několik novinek oproti svému předchůdci řadě 240. Hlavní inovací je automatický sklizňový systém AFS HARVEST COMMAND. Ten se postará o maximální využití potenciálu, který v sobě tyto mlátičky skrývají, a pomůže Vám dosáhnout těch nejlepších sklizňových výsledků. Dále nabízí několik technických inovací, které zjednoduší práci se sklízecí mlátičkou, urychlí nastavení klíčových prvků a postarají se o dokonalou managemet posklizňových zbytků.

 

AXIAL FLOW 7240

MOTOR

Nová generace mlátiček CASE IH Axial Flow 7240 používá zcela nový motor o objemu 11,1 litru s maximálním výkonem 498 koní splňující nejnovější emisní normu Tier 4 final. Být čistější neznamená mít nižší výkon nebo být žíznivější po palivu. Kromě odstraňování oxidů dusíku a pevných částic z výfukových plynů bez jejich recirkulace, jako tomu bylo u předchozích mlátiček, systém selektivní katalytické redukce (Hi-eSCR) a AdBlue, použitý u těchto motorů, ve skutečnosti snižuje celkové náklady na palivo/Adblue až o 10 % (v závislosti na modelu). 

PŘEVODOVKA

Čtyřstupňová hydrostatická převodovka nabízí výbornou kontrolu rychlosti, a to prostřednictvím přímého spojení z motoru na hydrostatické čerpadlo pro okamžitý pohon. Čtyři rychlostní rozsahy umožňují zvolit správnou rychlost, závislou na sklízení daných plodin a polních podmínkách.

Díky unikátní změně rychlosti rotoru, nabízí Power PlusTM nejlepší možnou účinnost s nízkými nároky na údržbu.

 • Plynulá změna rychlosti rotoru při jízdě.

 • Reverzace rotoru při ucpání mlátičky.

 • Navržen pro spolehlivé zvládnutí celého spektra zatížení rotoru bez prokluzu.

PODVOZEK

CASE IH má oprávněnou pověst jako specialista na pohonné pásové systémy pro vysoce výkonné stroje. Traktor CASE IH Quadtrac se stal uznávaným lídrem mezi vysoko výkonnostními traktory pro trakci, flotaci a malou přepravní šířku. Stejný systém pohonu je nyní k dispozici pro přední nápravu strojů CASE IH Axial-Flow® série 7240/8240/9240, což přináší všechny z těchto tří benefitů na trh se sklízecími mlátičkami. U mlátiček Axial Flow® řady 240 nabízí pro horské oblasti a vlhké podmínky možnost dvourychlostního pohonu zadní nápravy. Ztrátové časy mezi přejezdy mohou být sníženy díky přepravní rychlosti až 30 km/h.

Pásový pohon od CASE IH poskytuje vyšší tahovou sílu v porovnání s kolovým pohonem. Výsledkem je lepší trakce v bahnitých podmínkách a snížení zhutnění půdy. K dispozici jsou dvě verze šířky pásů 61 cm nebo 76 cm. S užšími pásy mají mlátičky celkovou šířku pouze 3,49 m. CASE IH nabízí různé možnosti pro ty, kteří chtějí předcházet zhutnění půdy, včetně nabídky širokých pneumatik a předních pásů.

S nástupem řady 240 byl představem i nový odpružený pásový podvozek, který je vyvinutý jen a pouze pro sklízecí mlátičky Axial Flow. Podvozek zabezpečuje více pohodlí při přejezdech a na poli. Díky své hliníkové konstrukci je mimořádně lehký a přizpůsoben pro zatížení až 40t na nápravu. Díky čtveřici vodícíh kladek umožňuje dokonalé kopírování terénu a tím docílit velmi nízké utužení půdy.

Zákazník si nyní může vybrat mezi odpruženou a odtlumenou pásovou jednotkou a přizpůsobit stroj svým potřebám. K dispozici jsou různé šíře pásu, kdy s nejužší verzí je přepravní šíře mlátičky pouze 3,49m.

4WD - Pohon řídící nápravy je k dispozici pro práci v bahnitých půdách nebo v kopcovitém terénu.

MLÁTÍCÍ ÚSTROJÍ

CASE IH je specialista na jednorotorové mlácení a separaci. První sklízecí mlátičku, založenou pouze na tomto systému mlácení, jsme představili již před více než pětatřiceti lety a její úspěch byl tak veliký, že zůstává v srdci našich sklízecích mlátiček dodnes. Zatímco princip zůstal nezměněn, každým rozsahem vývoje inženýři CASE IH využívají nejmodernější technologie pro splnění potřeb zemědělců. Také sklízecí mlátičky Axial-Flow® řady 240 jsou založeny na stejné koncepci. Začleňují do sebe nejnovější technologie v oblasti mlácení, separace, čištění a vysýpání a také efektivnější motor a přenosové mechanismy. Mlátička není postavena jen proto, aby vyhovovala pouze dnešním požadavkům v zemědělství – ale také těm zítřejším.

S uvedením řady 240, byl uveden i inovovaný typ rotoru vyvinutý pro evropské podmínky tak aby zajišťoval dokonalý výmlat a důslednou péči o slámu.

DOMLACEČ TRISWEEP

Systém domlaceče CASE IH Trisweep se vyznačuje efektivním způsobem domlatu klásků a nedomlatků ze systému čištění. Domlácený materiál je dopraven zpět na vynášecí desku pro další vyčištění. Nedochází tak díky nedomlatkům k omezování kapacity mláticího rotoru. Dvě lopatová kola domlacují klásky proti skříni domlačece a uvolňují tak zbylé zrno. Třetí kolo dopravuje domlácenou plodinu na spádovou desku pro následné vyčištění.

ČIŠTĚNÍ

Velký a účinný systém čištění, bez ohledu na sklizňové podmínky, je klíčem k ukázkové čistotě zrna a ke snížení ztrát umožňující pracovat na plný výkon a s plnou kapacitou mlátičky. Otáčky ventilátoru lze nastavit od 300 do 1150 ot./min. Šířka sítové skříně 1580 mm. Celková profukovaná plocha sít je 6,5 m2.

 • Samovyrovnávací čistící systém pracuje až do svažitosti 12,1 %.

 • Plně nastavitelná síta znamenají přizpůsobivost na všechny plodiny a podmínky.

ZÁSOBNÍK ZRNA

Je jenom jeden způsob jak popsat zásobníky zrna na mlátičkách Axial-Flow® - obrovské. Tyto zásobníky jsou víc než schopné pojmout obrovské množství zrna, které mlátičky Axial-Flow® 240 velmi rychle sklízí. Zásobník zrna pojme objem až 14 400 l. Nově umožňuje systém vysípání až 159 l/s.

KVALITNÍ DRCENÍ A ROZMETÁNÍ, PERFEKTNÍ POKOS

Ať už jsou vaše plodiny jakékoliv, mlátička za sebou při drcení slámy nezanechává nic. Rovnoměrně rozložená a nasekaná sláma a dobře posečené strniště jsou dobrým startem pro další práce - ať už se jedná o orbu, minimalizační zpracování či přímé setí. To získáte s nejnovějším drtičem slámy od CASE IH. Jestliže se rozhodnete vaši slámu lisovat do balíků, mlátičky Axial-Flow® zanechávají čisté a dobře zformované řádky slámy.

V drtícím režimu unikátních 120 ostrých nožů řeže slámu pro rychlý rozklad před dalším založením porostu. Připevnění nožů do přednastavených pozic v prostoru pro řezání slámy, umožňuje změnit agresivitu řezání podle podmínek. Při řádkovacím režimu pracuje drtič menší rychlostí, aby zanechal slámu úhledně na řádku k lisování.

Přechod z režimu řádkováni do režimu drcení je nyní plně ovládán z pohodlí kabiny. Děje se tak pouze stistknutím tlatčítka na dotykové monitoru AFS 700, kterým jsou všechny mlátičky standardně vybaveny.

  

KABINA

CASE IH rozumí vysokým nárokům, kterým čelí zemědělci v průběhu sklizně. Víme, že dobří zaměstnanci se těžko hledají, a že mnohé podniky zaměstnávají pouze nejnutnější počet lidí. Ať už z vlastní vůle nebo z nutnosti. Proto ten, kdo řídí sklízecí mlátičku, potřebuje snadno ovladatelné stroje. Ať už je to majitel farmy, letitý řidič nebo brigádník.

Pokud je plodina připravená ke sklizni a počasí je příznivé, osvětlení mlátiček Axial-Flow® ze všech stran vám umožní pokračovat ve sklizni bezpečně a efektivně. Pracovní světla jsou namontována na střeše pro úplné osvětlení pracovní oblasti. Světla v zásobníku zrna, na vysýpacím šneku a na zadní straně mlátičky zajistí, že všechny kritické oblasti jsou plně osvětlené. K dispozici je také balíček xenonového osvětlení HID (high intensity discharge) a doplňkové reflektory s LED technologií.

Záběr žací lišty – řada CIH 3050 VariCut (m) 7,6 / 9,15
Celková plocha sít (m2) 6,5
Objem zásobníku zrna (l) 14 440
Maximální výkon motoru (kW/k) 366/498
Rychlost vysýpání zrna (l/s) 141

AXIAL FLOW 8240

MOTOR

Nová generace mlátiček CASE IH 8240 používá motor o objemu 12,9 litru s maximálním výkonem 571 koní (model 8240) splňující nejnovější emisní normu Euro IV final, ale být čistější neznamená mít nižší výkon nebo být žíznivější po palivu. Kromě odstraňování oxidů dusíku a pevných částic z výfukových plynů bez jejich recirkulace, jako tomu bylo u předchozích mlátiček, systém selektivní katalytické redukce HI-SCR a AdBlue, použitý u těchto motorů, ve skutečnosti snižuje celkové náklady na palivo/Adblue až o 10 % (v závislosti na modelu). 

PŘEVODOVKA

Čtyřstupňová hydrostatická převodovka nabízí výbornou kontrolu rychlosti, a to prostřednictvím přímého spojení z motoru na hydrostatické čerpadlo pro okamžitý pohon. Čtyři rychlostní rozsahy umožňují zvolit správnou rychlost, závislou na sklízení daných plodin a polních podmínkách.

Díky unikátní změně rychlosti rotoru, nabízí Power PlusTM nejlepší možnou účinnost s nízkými nároky na údržbu.

 • Plynulá změna rychlosti rotoru při jízdě.

 • Reverzace rotoru při ucpání mlátičky.

 • Navržen pro spolehlivé zvládnutí celého spektra zatížení rotoru bez prokluzu.

PODVOZEK

CASE IH má oprávněnou pověst jako specialista na pohonné pásové systémy pro vysoce výkonné stroje. Traktor CASE IH Quadtrac se stal uznávaným lídrem mezi vysoko výkonnostními traktory pro trakci, flotaci a malou přepravní šířku. Stejný systém pohonu je nyní k dispozici pro přední nápravu strojů CASE IH Axial-Flow® série 7240/8240/9240, což přináší všechny z těchto tří benefitů na trh se sklízecími mlátičkami. U mlátiček Axial Flow® řady 240 nabízí pro horské oblasti a vlhké podmínky možnost dvourychlostního pohonu zadní nápravy. Ztrátové časy mezi přejezdy mohou být sníženy díky přepravní rychlosti až 30 km/h.

Pásový pohon od CASE IH poskytuje vyšší tahovou sílu v porovnání s kolovým pohonem. Výsledkem je lepší trakce v bahnitých podmínkách a snížení zhutnění půdy. K dispozici jsou dvě verze šířky pásů 61 cm nebo 76 cm. S užšími pásy mají mlátičky celkovou šířku pouze 3,49 m. CASE IH nabízí různé možnosti pro ty, kteří chtějí předcházet zhutnění půdy, včetně nabídky širokých pneumatik a předních pásů.

S nástupem řady 240 byl představem i nový odpružený pásový podvozek, který je vyvinutý jen a pouze pro sklízecí mlátičky Axial Flow. Podvozek zabezpečuje více pohodlí při přejezdech a na poli. Díky své hliníkové konstrukci je mimořádně lehký a přizpůsoben pro zatížení až 40t na nápravu. Díky čtveřici vodícíh kladek umožňuje dokonalé kopírování terénu a tím docílit velmi nízké utužení půdy.

Zákazník si nyní může vybrat mezi odpruženou a odtlumenou pásovou jednotkou a přizpůsobit stroj svým potřebám. K dispozici jsou různé šíře pásu, kdy s nejužší verzí je přepravní šíře mlátičky pouze 3,49m.

4WD - Pohon řídící nápravy je k dispozici pro práci v bahnitých půdách nebo v kopcovitém terénu.

MLÁTÍCÍ ÚSTROJÍ

CASE IH je specialista na jednorotorové mlácení a separaci. První sklízecí mlátičku, založenou pouze na tomto systému mlácení, jsme představili již před více než pětatřiceti lety a její úspěch byl tak veliký, že zůstává v srdci našich sklízecích mlátiček dodnes. Zatímco princip zůstal nezměněn, každým rozsahem vývoje inženýři CASE IH využívají nejmodernější technologie pro splnění potřeb zemědělců. Také sklízecí mlátičky Axial-Flow® řady 240 jsou založeny na stejné koncepci. Začleňují do sebe nejnovější technologie v oblasti mlácení, separace, čištění a vysýpání a také efektivnější motor a přenosové mechanismy. Mlátička není postavena jen proto, aby vyhovovala pouze dnešním požadavkům v zemědělství – ale také těm zítřejším.

S uvedením řady 240, byl uveden i inovovaný typ rotoru vyvinutý pro evropské podmínky tak aby zajišťoval dokonalý výmlat a důslednou péči o slámu.

DOMLACEČ TRISWEEP

Systém domlaceče CASE IH Trisweep se vyznačuje efektivním způsobem domlatu klásků a nedomlatků ze systému čištění. Domlácený materiál je dopraven zpět na vynášecí desku pro další vyčištění. Nedochází tak díky nedomlatkům k omezování kapacity mláticího rotoru. Dvě lopatová kola domlacují klásky proti skříni domlačece a uvolňují tak zbylé zrno. Třetí kolo dopravuje domlácenou plodinu na spádovou desku pro následné vyčištění.

ČIŠTĚNÍ

Velký a účinný systém čištění, bez ohledu na sklizňové podmínky, je klíčem k ukázkové čistotě zrna a ke snížení ztrát umožňující pracovat na plný výkon a s plnou kapacitou mlátičky. Otáčky ventilátoru lze nastavit od 300 do 1150 ot./min. Šířka sítové skříně 1580 mm. Celková profukovaná plocha sít je 6,5 m2.

 • Samovyrovnávací čistící systém pracuje až do svažitosti 12,1 %.

 • Plně nastavitelná síta znamenají přizpůsobivost na všechny plodiny a podmínky.

ZÁSOBNÍK ZRNA

Je jenom jeden způsob jak popsat zásobníky zrna na mlátičkách Axial-Flow® - obrovské. Tyto zásobníky jsou víc než schopné pojmout obrovské množství zrna, které mlátičky Axial-Flow® 240 velmi rychle sklízí. Zásobník zrna pojme objem až 14 400 l. Nově umožňuje systém vysípání až 159 l/s.

KVALITNÍ DRCENÍ A ROZMETÁNÍ, PERFEKTNÍ POKOS

Ať už jsou vaše plodiny jakékoliv, mlátička za sebou při drcení slámy nezanechává nic. Rovnoměrně rozložená a nasekaná sláma a dobře posečené strniště jsou dobrým startem pro další práce - ať už se jedná o orbu, minimalizační zpracování či přímé setí. To získáte s nejnovějším drtičem slámy od CASE IH. Jestliže se rozhodnete vaši slámu lisovat do balíků, mlátičky Axial-Flow® zanechávají čisté a dobře zformované řádky slámy.

V drtícím režimu unikátních 120 ostrých nožů řeže slámu pro rychlý rozklad před dalším založením porostu. Připevnění nožů do přednastavených pozic v prostoru pro řezání slámy, umožňuje změnit agresivitu řezání podle podmínek. Při řádkovacím režimu pracuje drtič menší rychlostí, aby zanechal slámu úhledně na řádku k lisování.

Přechod z režimu řádkováni do režimu drcení je nyní plně ovládán z pohodlí kabiny. Děje se tak pouze stistknutím tlatčítka na dotykové monitoru AFS 700, kterým jsou všechny mlátičky standardně vybaveny.

  

KABINA

CASE IH rozumí vysokým nárokům, kterým čelí zemědělci v průběhu sklizně. Víme, že dobří zaměstnanci se těžko hledají, a že mnohé podniky zaměstnávají pouze nejnutnější počet lidí. Ať už z vlastní vůle nebo z nutnosti. Proto ten, kdo řídí sklízecí mlátičku, potřebuje snadno ovladatelné stroje. Ať už je to majitel farmy, letitý řidič nebo brigádník.

Pokud je plodina připravená ke sklizni a počasí je příznivé, osvětlení mlátiček Axial-Flow® ze všech stran vám umožní pokračovat ve sklizni bezpečně a efektivně. Pracovní světla jsou namontována na střeše pro úplné osvětlení pracovní oblasti. Světla v zásobníku zrna, na vysýpacím šneku a na zadní straně mlátičky zajistí, že všechny kritické oblasti jsou plně osvětlené. K dispozici je také balíček xenonového osvětlení HID (high intensity discharge) a doplňkové reflektory s LED technologií.

Záběr žací lišty – řada CIH 3050 VariCut (m) 9,15/10,7/12,5
Celková plocha sít (m2) 6,5
Objem zásobníku zrna (l) 14 400
Maximální výkon motoru (kW/k) 420/571
Rychlost vysýpání zrna (l/s) 159

AXIAL FLOW 9240

MOTOR

Nová generace mlátiček CASE IH 9240 používá motor o objemu 15,9 litru s jmenovitým výkonem 635 koní (model 9240) splňující nejnovější emisní normu Euro IV ( Final ), ale být čistější neznamená mít nižší výkon nebo být žíznivější po palivu. Kromě odstraňování oxidů dusíku a pevných částic z výfukových plynů bez jejich recirkulace, jako tomu bylo u předchozích mlátiček, systém selektivní katalytické redukce Hi-eSCR a AdBlue, použitý u těchto motorů, ve skutečnosti snižuje celkové náklady na palivo/Adblue až o 10 % (v závislosti na modelu). 

PŘEVODOVKA

Čtyřstupňová hydrostatická převodovka nabízí výbornou kontrolu rychlosti, a to prostřednictvím přímého spojení z motoru na hydrostatické čerpadlo pro okamžitý pohon. Čtyři rychlostní rozsahy umožňují zvolit správnou rychlost, závislou na sklízení daných plodin a polních podmínkách.

Díky unikátní změně rychlosti rotoru, nabízí Power PlusTM nejlepší možnou účinnost s nízkými nároky na údržbu.

 • Plynulá změna rychlosti rotoru při jízdě.

 • Reverzace rotoru při ucpání mlátičky.

 • Navržen pro spolehlivé zvládnutí celého spektra zatížení rotoru bez prokluzu.

PODVOZEK

CASE IH má oprávněnou pověst jako specialista na pohonné pásové systémy pro vysoce výkonné stroje. Traktor CASE IH Quadtrac se stal uznávaným lídrem mezi vysoko výkonnostními traktory pro trakci, flotaci a malou přepravní šířku. Stejný systém pohonu je nyní k dispozici pro přední nápravu strojů CASE IH Axial-Flow® série 7240/8240/9240, což přináší všechny z těchto tří benefitů na trh se sklízecími mlátičkami. U mlátiček Axial Flow® řady 240 nabízí pro horské oblasti a vlhké podmínky možnost dvourychlostního pohonu zadní nápravy. Ztrátové časy mezi přejezdy mohou být sníženy díky přepravní rychlosti až 30 km/h.

Pásový pohon od CASE IH poskytuje vyšší tahovou sílu v porovnání s kolovým pohonem. Výsledkem je lepší trakce v bahnitých podmínkách a snížení zhutnění půdy. K dispozici jsou dvě verze šířky pásů 61 cm nebo 76 cm. S užšími pásy mají mlátičky celkovou šířku pouze 3,49 m. CASE IH nabízí různé možnosti pro ty, kteří chtějí předcházet zhutnění půdy, včetně nabídky širokých pneumatik a předních pásů.

S nástupem řady 240 byl představem i nový odpružený pásový podvozek, který je vyvinutý jen a pouze pro sklízecí mlátičky Axial Flow. Podvozek zabezpečuje více pohodlí při přejezdech a na poli. Díky své hliníkové konstrukci je mimořádně lehký a přizpůsoben pro zatížení až 40t na nápravu. Díky čtveřici vodícíh kladek umožňuje dokonalé kopírování terénu a tím docílit velmi nízké utužení půdy.

Zákazník si nyní může vybrat mezi odpruženou a odtlumenou pásovou jednotkou a přizpůsobit stroj svým potřebám. K dispozici jsou různé šíře pásu, kdy s nejužší verzí je přepravní šíře mlátičky pouze 3,49m.

4WD - Pohon řídící nápravy je k dispozici pro práci v bahnitých půdách nebo v kopcovitém terénu.

MLÁTÍCÍ ÚSTROJÍ

CASE IH je specialista na jednorotorové mlácení a separaci. První sklízecí mlátičku, založenou pouze na tomto systému mlácení, jsme představili již před více než pětatřiceti lety a její úspěch byl tak veliký, že zůstává v srdci našich sklízecích mlátiček dodnes. Zatímco princip zůstal nezměněn, každým rozsahem vývoje inženýři CASE IH využívají nejmodernější technologie pro splnění potřeb zemědělců. Také sklízecí mlátičky Axial-Flow® řady 240 jsou založeny na stejné koncepci. Začleňují do sebe nejnovější technologie v oblasti mlácení, separace, čištění a vysýpání a také efektivnější motor a přenosové mechanismy. Mlátička není postavena jen proto, aby vyhovovala pouze dnešním požadavkům v zemědělství – ale také těm zítřejším.

S uvedením řady 240, byl uveden i inovovaný typ rotoru vyvinutý pro evropské podmínky tak aby zajišťoval dokonalý výmlat a důslednou péči o slámu.

DOMLACEČ TRISWEEP

Systém domlaceče CASE IH Trisweep se vyznačuje efektivním způsobem domlatu klásků a nedomlatků ze systému čištění. Domlácený materiál je dopraven zpět na vynášecí desku pro další vyčištění. Nedochází tak díky nedomlatkům k omezování kapacity mláticího rotoru. Dvě lopatová kola domlacují klásky proti skříni domlačece a uvolňují tak zbylé zrno. Třetí kolo dopravuje domlácenou plodinu na spádovou desku pro následné vyčištění.

ČIŠTĚNÍ

Velký a účinný systém čištění, bez ohledu na sklizňové podmínky, je klíčem k ukázkové čistotě zrna a ke snížení ztrát umožňující pracovat na plný výkon a s plnou kapacitou mlátičky. Otáčky ventilátoru lze nastavit od 300 do 1150 ot./min. Šířka sítové skříně 1580 mm. Celková profukovaná plocha sít je 6,5 m2.

 • Samovyrovnávací čistící systém pracuje až do svažitosti 12,1 %.

 • Plně nastavitelná síta znamenají přizpůsobivost na všechny plodiny a podmínky.

ZÁSOBNÍK ZRNA

Je jenom jeden způsob jak popsat zásobníky zrna na mlátičkách Axial-Flow® - obrovské. Tyto zásobníky jsou víc než schopné pojmout obrovské množství zrna, které mlátičky Axial-Flow® 240 velmi rychle sklízí. Zásobník zrna pojme objem až 14 400 l. Nově umožňuje systém vysípání až 159 l/s.

KVALITNÍ DRCENÍ A ROZMETÁNÍ, PERFEKTNÍ POKOS

Ať už jsou vaše plodiny jakékoliv, mlátička za sebou při drcení slámy nezanechává nic. Rovnoměrně rozložená a nasekaná sláma a dobře posečené strniště jsou dobrým startem pro další práce - ať už se jedná o orbu, minimalizační zpracování či přímé setí. To získáte s nejnovějším drtičem slámy od CASE IH. Jestliže se rozhodnete vaši slámu lisovat do balíků, mlátičky Axial-Flow® zanechávají čisté a dobře zformované řádky slámy.

V drtícím režimu unikátních 120 ostrých nožů řeže slámu pro rychlý rozklad před dalším založením porostu. Připevnění nožů do přednastavených pozic v prostoru pro řezání slámy, umožňuje změnit agresivitu řezání podle podmínek. Při řádkovacím režimu pracuje drtič menší rychlostí, aby zanechal slámu úhledně na řádku k lisování.

Přechod z režimu řádkováni do režimu drcení je nyní plně ovládán z pohodlí kabiny. Děje se tak pouze stistknutím tlatčítka na dotykové monitoru AFS 700, kterým jsou všechny mlátičky standardně vybaveny.

  

KABINA

CASE IH rozumí vysokým nárokům, kterým čelí zemědělci v průběhu sklizně. Víme, že dobří zaměstnanci se těžko hledají, a že mnohé podniky zaměstnávají pouze nejnutnější počet lidí. Ať už z vlastní vůle nebo z nutnosti. Proto ten, kdo řídí sklízecí mlátičku, potřebuje snadno ovladatelné stroje. Ať už je to majitel farmy, letitý řidič nebo brigádník.

Pokud je plodina připravená ke sklizni a počasí je příznivé, osvětlení mlátiček Axial-Flow® ze všech stran vám umožní pokračovat ve sklizni bezpečně a efektivně. Pracovní světla jsou namontována na střeše pro úplné osvětlení pracovní oblasti. Světla v zásobníku zrna, na vysýpacím šneku a na zadní straně mlátičky zajistí, že všechny kritické oblasti jsou plně osvětlené. K dispozici je také balíček xenonového osvětlení HID (high intensity discharge) a doplňkové reflektory s LED technologií.

Záběr žací lišty – řada CIH 3050 VariCut (m) 10,7/12,5
Celková plocha sít (m2) 6,5
Objem zásobníku zrna (l) 14 400
Maximální výkon motoru (kW/k) 466/634
Rychlost vysýpání zrna (l/s) 159

VYDEJTE SE CESTOU VYŠŠÍCH ZISKŮ
SPECIÁLNÍ BROŽURA AXIAL FLOW

CASE IH

PŘEČTĚTE SI REFERENCE

CASE IH

ODKAZ NA VIDEA SKLIZŇOVÉ TECHNIKY CASE IH

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.