SKLÍZECÍ MLÁTIČKY

 

AXIÁLNÍ MLÁTIČKY CASE IH VÁM DÁVAJÍ VÍCE!

AXIÁLNÍ MLÁTIČKY CASE IH VÁM DÁVAJÍ VÍCE!

S námi získáte více výkonu, jednoduchosti, šetrnosti, úspor a univerzálnosti pro Vaši sklizeň. Díky zkušenostem značky CASE IH s axiálními mlátičkami již od roku 1977 Vám nabízíme technologii ověřenou tisíci zemědělci po celém světě. Axiální mlátičky při svém představení způsobily doslova převrat v tomto odvětví. Od té doby  firma CASE IH získala v porovnání s ostatními výrobci mohem více zkušeností a odborných znalostí o axiálních mlátičkách.

AXIAL FLOW řada 140 X-Flow

AXIAL FLOW řada 140 X-Flow

Sklízecí mlátičky Case IH Axial Flow řady 140 jsou vybaveny technologií TIER IV final, která umožňuje plnit aktuální nejpřísnější emisní normu pouze za použití močoviny Hi-eSCR. Modelová řada 140 nabízí mlátičky o výkonu 312 až 449 koní. Nově jsou tyto stroje vybaveny svahovým vyrovnáváním X-Flow.

 

AXIAL FLOW řada 250 NOVINKA

AXIAL FLOW řada 250 NOVINKA

Case IH Axial Flow řada 250 nabízí několik novinek oproti svému předchůdci řadě 240. Hlavní inovací je automatický sklizňový systém AFS HARVEST COMMAND. Ten se postará o maximální využití potenciálu, který v sobě tyto mlátičky skrývají, a pomůže Vám dosáhnout těch nejlepších sklizňových výsledků. Dále nabízí několik technických inovací, které zjednoduší práci se sklízecí mlátičkou, urychlí nastavení klíčových prvků a postarají se o dokonalou managemet posklizňových zbytků.

 

VYDEJTE SE CESTOU VYŠŠÍCH ZISKŮ
SPECIÁLNÍ BROŽURA AXIAL FLOW

CASE IH

PŘEČTĚTE SI REFERENCE

CASE IH

ODKAZ NA VIDEA SKLIZŇOVÉ TECHNIKY CASE IH

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.