SKY Tramline

Mechanické secí stroje SKY Tramline jsou vhodné pro menší zemědělce hledající mechanický a jednoduchý stroj. Díky své osvědčené konstrukci jsou secí stroje Tramline robustní a spolehlivé v každém ohledu.

Secí stroj SKY Tramline

Ať už ořete nebo kypříte půdu, vždy si vyberete jeden ze secích strojů Sky. Pro menší zemědělce hledající mechanický jednoduchý stroj je to SKY Tramline. Díky své osvědčené konstrukci jsou secí stroje Tramline robustní a spolehlivé v každém ohledu. Snadné nastavitelní dávkování je samozřejmostí. K dispozici jsou 3 různé modely se 2 typy secích botek, dle vašich podmínek.

 


Tramline SE

Nejmenší zástupce modelové řady s pracovním záběrem 3 m a objemem zásobníku 450/700 litrů, lze použít i samostatně bez rotačních bran.

Tramline SX

PRO verze mechanického secího stroje s pracovním záběrem 3 a 4 m a objemem zásobníku od 800 do 1350 l, lze použít i samostatně bez rotačních bran.

Tramline CX

Secí stroj verze PRO přizpůsobený pro použití v kombinaci s rotačními bránami. Největší výhodou je těžiště umístěné blíže traktoru. Dostupné s pracovním záběrem 3 a 4 m a objemem zásobníku od 800 do 1350 l.

Kontakty na prodejce Kontaktní formulář

Klíčové vlastnosti

Mechanický secí stroj

Pracovní tělesa

Průřez pracovními tělesy mechanického secího stroje:
1. Příprava půdy
2. Konsolidace
3. Výsev
(4. Přimáčknutí)
5. Zavláčení
Speciální konstrukce

Přesnost a spolehlivost výsevu

Díky konstrukci SKY a použití robustních materiálů přináší toto výsevní ústrojí mnoho výhod jako je přesnost dávkování od 1,5 do 400 kg/ha. Tramline je všestranný stroj, co se týká plodin, umožňuje spolehlivé setí od řepky až po bob obecný. Dostane vás jeho rychlá a snadná kalibrace. Dalším benefitem speciální konstrukce je úplné vyprázdnění zásobníku díky rozdělovacím sedlům ve spodní části zásobníku. Navíc nabízí možnost setí v libovolných násobcích secích botek.
Snadné nasýpání

Velká násypka

Zásobník osiva Tramline je díky svému obzvláště širokému otvoru nízký a snadno se nakládá z bigbagu, šnekem nebo lžící manipulátoru. Vodotěsný a prachotěsný kryt se snadno otevírá pomocí pneumatických válců. Díky litinovému nástavci s tlumicími klíny lze zvýšit kapacitu secího stroje Tramline a nabídnout vám tak ještě více.
Výber dle požadavků

Secí botky

Vybrat si můžete secí botky P20 nebo P30 dle vašich požadavků. Nabízíme přítlak secích botek až 30 kg a možnost nastavení jejich odlehčení (jarní mělký výsev). Tramline umožňuje velký rozsah vertikálního pohybu pro dokonalou kopíraci terénu. Secí stroj lze osadit i konsolidačními kolečky.

 
SARA

Aplikace, která pomůže se vším

Ke svému stroji získáte aplikaci v českém jazyce zdarma ke stažení na svůj mobil, tablet nebo počítač. Aplikace je dostupná pro Android a iOS a pomůže vám s nastavením vašeho stroje. Přes 2 000 uživatelů již používá svou aplikaci. Přizpůsobte si své stroje, ukládejte konfigurace, nastavujte konkrétní hnojiva a dávky a šetře čas! Aplikační dávky a pracovní šířky jsou neustále aktualizovány. Součástí aplikace je stručná příručka, plnohodnotný návod, katalog náhradních dílů a další.

Proč SKY Agriculture?

Vlastní farma La Conillais

SKY Agriculture si uvědomuje, že zemědělství není pouze o strojích a železe. Veškeré technologie vyvíjí s ohledem na potřeby zemědělců a aktuální výzvy vedoucí k udržitelnému zemědělství. Z tohoto důvodu věnuje velký důraz svému týmu agronomů a agronomek, kteří kombinují stroje s optimální agronomií, která je klíčová pro úspěšné hospodaření. Provozuje vlastní farmu zabývající testováním nových technologií a patentů, a od roku 2003 především regenerativním zemědělstvím, jehož základním principem je návrat k přírodě a přirozeným biologickým a ekologickým procesům. Výsledkem je znatelně lepší zadržování vody v půdě, vázání živin nebo potlačování plevelů a chorob rostlin. Od roku 2017 provozují regenerativní zemědělství v ekologické formě.

Precizní zemědělství

Současná doba vyžaduje držet krok s požadavky zemědělců na preciznost a kvalitu zakládání porostů. Značka Sky v tomto směru udává trendy. Příkladem je např. možnost osadit secí stroje 3 nebo až 4 zásobníky, dle typu secího stroje, ovládanými přes ISOBUS. Pokročilou funkcí je variabilní ovládání výsevku všech těchto zásobníků osiva/hnojiva současně podle různých předpisových map. Se sekční kontrolou lze buď manuálně nebo automaticky vypnout polovinu secího stroje, díky čemuž dochází k úspoře osiva = nákladů. Důležitou vlastností secích strojů SKY jsou také rozdělovací hlavy E-Drive díky kterým si obsluha může nastavit libovolné násobky rozteče řádků nebo automatické vysévání kolejových řádků, nehledě na pracovním záběru postřikovače.

Váš osobní poradce pro agrotechnologie

Úspěšný zemědělec by měl být v kontextu aktuálních změn a výzev zkušeným agronomem a ekonomem, měl by znát nejnovější legislativu a dotační politiku, rozumět půdní struktuře a reagovat na výkyvy počasí. Cílem AGRI CS, která těží z více než 15 let zkušeností s půdou a technologiemi, je podporovat zemědělce v jejich podnikání a vizích. Být jejich pravou rukou v oblasti nejen agrotechnologií, aby se mohli plně věnovat své činnosti a zároveň využívali potenciálu moderní doby. Proto se neváhejte na nás obrátit, pokud potřebujete poradit v oblasti agrotechnologií, výběru správně techniky, legislativních opatření či precizního zemědělství. Pořádáme i odborné semináře, školení a máme rozsáhlý DEMO program.

SKY Agriculture - Sulky, Sky a Prolog

Značka SKY Agiculture není žádným nováčkem. Na trhu zemědělské techniky a agrotechnologií působí již od roku 1936. Francouzská společnost Burel Group spojila tři historické značky – Sulky, Sky a Prolog pod jednu hlavičku SKY Agriculture. Jedná se o významný krok vedoucí k obrovské dynamice inovací, které budou sloužit zemědělcům po celé Evropě. Pro české zemědělce je nejznámější značka Sulky, která má v České republice již téměř 30letou tradici. SKY Agriculture přichází i s novým šedobílým lakováním, které se hodí za každý traktor.

Technická specifikace

Název / Parametr
Pracovní záběr (m)
Plnící výška (cm)
Hmotnost (kg)
Rozteč řádků (cm)
Kapacita zásobníku (l)
Počet řádků
Pracovní záběr (m) 3
Plnící výška (cm) 125
Hmotnost (kg) od 550 kg
Rozteč řádků (cm) 14,2 / 12
Kapacita zásobníku (l) 450 (700)
Počet řádků 21 / 25
Pracovní záběr (m) 3
Plnící výška (cm) 143
Hmotnost (kg) od 650 kg
Rozteč řádků (cm) 14,2 / 12
Kapacita zásobníku (l) 800 (1000)
Počet řádků 21 / 25
Pracovní záběr (m) 4
Plnící výška (cm) 143
Hmotnost (kg) od 850 kg
Rozteč řádků (cm) 13,7 / 12
Kapacita zásobníku (l) 1100 (1350)
Počet řádků 29 / 33
Pracovní záběr (m) 3
Plnící výška (cm) 160
Hmotnost (kg) od 700 kg
Rozteč řádků (cm) 15 / 12,5
Kapacita zásobníku (l) 800 (1000)
Počet řádků 20 / 24
Pracovní záběr (m) 4
Plnící výška (cm) 160
Hmotnost (kg) od 900 kg
Rozteč řádků (cm) 14,3 / 12,5
Kapacita zásobníku (l) 1100 (1350)
Počet řádků 28 / 32
marketing@agrics.cz

Nechte nám váš kontakt, ozveme se vám.


Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.