8-rotorové obraceče SPIDER

8rotorové obraceče SIP se vyznačují dobrým rozhozem, a to i při vysokých rychlostech.  Jsou na základě pracovního záběru ideální volbou pro obdělávání velkých výměr.

Promyšlený design garantuje vynikající flexibilitu při nastavení stroje. Konstrukce stroje umožňuje rychlou a snadnou změnu veškerých nastavení.

Před přepravou po silnici se stroj složí. Kompaktní rozměry v přepravní poloze zajišťují maximální bezpečnost při jízdě po silnici.


3letá záruka*
Dlouholeté testy, 100 % jakostní kontrola, robustní konstrukce.

Pružinové prsty
Asymetrické dvojité prsty z nejlepší pružinové oceli = čistá sklizeň.

 

Bezpečnostní kryt
Kryt na konci ramen představuje zajištění proti ztrátě prstů v případě poškození.

HD zavěšení
Otáčení na robustních kloubech umožňuje bezproblémový provoz

 

Nastavení úhlu rozhozu
Nastavení úhlu otočení v rozsahu od 12° do 18°.

Menší rotory
Pružinové prsty garantují čisté a rychlejší nabírání píce.

 

Hydraulické řízení
Typ HS je vybavený centrálním, hydraulickým, čechracím ústrojím.

Zubová spojka
Pohon je bezúdržbový a garantuje spolehlivý přenos síly.

*Platí pro stroje vyrobené od roku 2020.


TECHNOLOGIE ROTOROVÉHO OBRACEČE PÍCE

Objevte s námi výhody technologie rotorového obraceče píce SPIDER. Rozkliknutím jednotlivých vlastností zjistíte více. 

ROTOR

Promyšlený design rotorů brání zabředání do drnů a garantuje sklizeň čisté píce. Jednoduché skládání rotorů usnadňuje přepravu. Pružinové prsty z vysoce kvalitní oceli vykazují dlouhou  životnost.

KOPÍROVÁNÍ TERÉNU

Obraceč píce kopíruje pomocí vodicích kol postupně terén. Tak lze vždy správně nastavit pracovní hloubku, rozhoz je čistší a jízda rychlejší. Stroj se c hová šetrně k drnům a pružinové prsty vykazují delší životnost.

ROZHOZ

Inovativní geometrie rotorů s trubkami s kruhovým průřezem a rameny s pružinovými prsty představuje velké vylepšení a optimální rozhoz. Lepší je pracovní výkon i celkový rozhoz. 

NASTAVENÍ ÚHLU ROZHOZU

 

Nastavením úhlu otočení v rozsahu od 12° do 18°, v závislosti na modelu, se obraceč přizpůsobí terénu. Stejně tak se ramena s pružinovými prsty přizpůsobí směrem dopředu a dozadu o 7°, což umožní přizpůsobení požadovanému řádku. 

BEZPEČNOSTNÍ SPOJKA

Prostřednictvím vačkové spojky Walterscheid na pohonu chráníte svůj stroj před přetížením a předcházíte tak výpadkům stroje i opravám. Stává se to nejčastěji na z ačátku práce, než dosáhnete optimální pracovní rychlosti.

HYDRAULICKÉ ŘÍZENÍ

Stroje s HS jsou standardně vybavené hydraulickým řízením. Všechna kola se ovládají centrálně a lze je natáčet doleva nebo doprava. Je to výhoda nejenom při obracení na hranici pole, nýbrž i pro práci na svažitém terénu. 

 

Kategorie: Zpracování píce SIP / ROTOROVÉ OBRACEČE PÍCE

Modely

Název / Parametr Pracovní záběr (m) Přepravní výška (m) Průměr rotoru (m) Počet rotorů/pružinových prstů na rotor Požadavek na traktor kW/k
SPIDER 815|8 / HS 7,85 2,95 1,30 8/5 60/80
SPIDER 815|8 T /HS 7,85 2,95 1,30 8/5 45/60
SPIDER 900|8 8,80 2,80/2,95 1,45 8/6 74/100
SPIDER 900|8 T 8,80 2,45 1,45 8/6 46/60

 


STÁHNOUT KATALOG STROJŮ 

 


       KONTAKTUJTE NÁS

 

Seznam autorizovaných středisek zde.
 
 


     STÁHNOUT KATALOG

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.