PROFI ecotech (115-145 koní)

Nová generace traktorů STEYR modelové řady PROFI v sobě skrývá mnohem více než jen pouhé traktory. Jsou to především spolehliví partneři vašeho podnikání. Nyní si můžete vybrat ze 14 modelů s výkonem od 116 do 145 koní. Maximální výkon s navýšením činí 175 koní.​


PROFI: KLÍČOVÉ VLASTNOSTI

MOTOR

Inovovaná modelová řada traktorů PROFI je k dispozici s výkonem od 116 do 145 koní jmenovitého výkonu. Dostatečný výkon vašemu traktoru zaručují čtyřválcové a šestiválcové dieselové motory s elektronickým vstřikováním paliva Common Rail s mezichladičem stlačeného vzduchu. Díky použití technologie úpravy spalin Hi-eSCR nepotřebují traktory filtr pevných částic ani nevyžadují selektivní katalytickou redukci. Při práci s vývodovým hřídelem můžete výkon navýšit až o 34 koní s funkcí Power Plus. Profi poskytuje vysoký točivý moment až 740 Nm při snížených otáčkách motoru 1500 ot/min.

PŘEVODOVÉ ÚSTROJÍ

Modely PROFI mohou být vybaveny dvěma variantami převodového ústrojí. Je jen na Vás, jestli dáte přednost mechanické ECO převodovce s 17x16 rychlostmi vpřed/vzad nebo si zvolíte bezstupňové převodové ústrojí CVT. Mechanické převodové ústrojí nabízí čtyřstupňový Powershift, který umožnuje řazení pod zatížením a maximální pojezdovou rychlost 40 km/h při snížených otáčkách motoru. Plynulé převodové ústrojí CVT je dnes vrcholem toho, co se dá v oblasti převodovek najít. Značka STEYR je průkopníkem v oboru plynulých převodovek již mnoho let, protože si je vědoma, že vysoké účinnosti a nízké spotřeby paliva lze dosáhnout pouze dokonalým sladěním převodového stupně a otáček motoru. CVT převodovka nabízí například funkci aktivní klidové regulace, která je jasným plusem co se týče bezpečnosti, jelikož umožnuje zastavení soupravy i v prudkém kopci a její následné rozjetí bez použití spojkového a brzdového pedálu.

VÝVODOVÝ HŘÍDEL

PROFI je univerzálním traktorem ve své třídě, který si hravě poradí s jakýmkoliv pracovním nasazením. Právě z tohoto důvodu je Profi ve standardu vybaven zadním tří rychlostním vývodovým hřídelem. Zadní vývodový hřídel může být na přání v konfiguraci 540/1000 a 1000ECO. Mezi funkce, které jistě oceníte se například řadí funkce Auto PTO. Ta umožnuje automatické spínání vývodového hřídele při dosažení přednastavené výšky ramen nebo funkce Soft Start, která zajištuje plynulý rozběh hřídele, aby nedošlo k nechtěnému poškození.

HYDRAULICKÝ SYSTÉM

Silný a výkonný hydraulický systém je základním znakem všech traktorů STEYR a nejinak je tomu také u nového modelu PROFI. V základu jsou modely PROFI Classic vybaveny zubovým hydrogenerátorem o výkonu 80 l/min. PROFI nabízí výkon hydrogenerátoru 113 l/min a naprostým vrcholem jsou modely PROFI CVT, které díky axiálnímu pístovému hydrogenerátoru nabízí výkon úctyhodných 125 l/min. Pro připojení příslušenství jsou k dispozici čtyři vnější hydraulické okruhy a pro stroje s vlastním hydraulickým systémem lze využít Power Beyond desku.

TŘÍBODOVÝ ZÁVĚS

Všechny modely PROFI se vyznačují enormní zvedací silou. Zvedací kapacita zadního tříbodového závěsu činí 7 864 kg, a to už je u traktoru tohoto výkonu velmi pozoruhodný výkon, který Vám zaručí, že se svým traktorem uzvednete i to nejtěžší pracovní nářadí. Integrovaný přední tříbodový závěs umožnuje uzvednout nesené příslušenství až o hmotnosti 3 100 kg. To, co je pro oba závěsy společné, je především jejich intuitivní ovládání, které je umístěno na loketní opěrce Multicontroller. Systém řízení Easy-Tronic II u modelů Profi a Profi CVT umožnuje automatizaci často se opakujících procesů na souvratích. Maximální pohodlí Vám při práci může zaručit ISOBUS třídy III, který taženému a nesenému nářadí umožnuje řízení traktoru.

ODPRUŽENÁ NÁPRAVA

Ničím neručenou a bezstarostnou práci máte zaručenou díky odpružené přední nápravě, která zaručuje značnou úroveň komfortu v dopravě, tak i na pole. Přední náprava je vyrobena z vysoce odolného materiálu a robustně ukotvena pod motorem tak, aby zaručovala dokonalé tahové vlastnosti. Dokonale navržená konstrukce traktoru umožnuje malý poloměr otáčení pouhých 4,6 m. Takto malý poloměr otáčení dodává těmto traktorů výborné manévrovací schopnosti a zaručuje jim vysokou obratnost také při práci ve stísněných podmínkách.

KABINA

Celý den strávíte za volantem svého traktoru, a proto potřebujete traktor s příjemným pracovním prostředím. PROFI Vám má jistě co nabídnout, protože poskytuje bezpečnou a prostornou čtyř sloupkovou kabinu s nízkou hladinou hlučnosti, která zaručuje vysoký jízdní komfort. Modely PROFI Classic ve standardu nabízí látkou potažené sedadlo řidiče a spolujezdce a ovládání jednotlivých funkcí je řešeno čistě mechanicky. PROFI a PROFI CVT jsou zase co se týče komfortu o úroveň výše. Tyto modely lze vybavit intuitivním ovládáním pomocí loketní opěrky Multicontroller, na které může být umístěn také barevný a dotykový monitor S-Tech 700. V rámci výbavy na přání si můžete dopřát sedadlo Dual Motion se systémem dynamického tlumení, posuvnou hlavovou opěrkou a aktivním systémem ventilace. Nejvyšší stupeň výbavy zahrnuje kůži potažený volant a kožené sedadlo Maximo Evolution s vyšitým logem s aktivním pružením, klimatizací, ventilací a vyhříváním. Pro maximální požitek z jízdy lze kabinu vybavit i vzduchovým odpružením.

OSVĚTLENÍ

Zažijte ten rozdíl a proměňte noc v den. U modelové řady PROFI není tato věta pouhou frází, ale profesionálně navrženým řešení, kdy může být traktor osazen až 16 LED pracovními světly pro osvětlení pracovní oblasti stroje v úhlu 360 stupňů

 

PROFI: PROHLÉDNĚTE SI VIDEO

Kategorie: TRAKTORY STEYR

Modely

Název / Parametr Motor Jmenovitý výkon ECE R120 [kW/k] Maximální výkon s navýšením [kW/k] Max. točivý moment / při otáčkách [Nm/1/min]
4115 PROFI ecotech Přeplňovaný s mezichladičem / elektronické vstřikování Common Rail 85 / 116 107 / 145 590 / 1500
4125 PROFI ecotech Přeplňovaný s mezichladičem / elektronické vstřikování Common Rail 92 / 125 114 / 155 637 / 1500
4135 PROFI ecotech Přeplňovaný s mezichladičem / elektronické vstřikování Common Rail 99 / 135 124 / 169 700 / 1500
4145 PROFI ecotech Přeplňovaný s mezichladičem / elektronické vstřikování Common Rail 107 / 145 129 / 175 700 / 1500
6145 PROFI ecotech Přeplňovaný s mezichladičem / elektronické vstřikování Common Rail 107 / 145 129 / 175 740 / 1500
4115 PROFI CVT ecotech Přeplňovaný s mezichladičem / elektronické vstřikování Common Rail 85 / 116 107 / 145 590 / 1500
4125 PROFI CVT ecotech Přeplňovaný s mezichladičem / elektronické vstřikování Common Rail 92 / 125 114 / 155 637 / 1500
4135 PROFI CVT ecotech Přeplňovaný s mezichladičem / elektronické vstřikování Common Rail 99 / 135 124 / 169 700 / 1500
4145 PROFI CVT ecotech Přeplňovaný s mezichladičem / elektronické vstřikování Common Rail 107 / 145 129 / 175 700 / 1500

 

Radost se odlišit


Vyzkoušejte si jízdní vlastnosti traktoru STEYR na nejbližším prodejním středisku.
Chci se nahlásit na testovací jízdu.


Na území České republiky o Vás pečuje sedm autorizovaných středisek STEYR.
Chci seznam středisek.


Jsme aktivní na sociálních sítích.


Stáhněte si prospekty  ve formátu PDF nebo Vám rádi zašleme prospekty poštou.

 

STÁHNOUT PROSPEKT MODELU PROFI

 

PRODUKTOVÝ KATALOG STEYR

Soubory ke stažení:

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.