LUXXUM HI-eSCR (100 - 120 koní)

JASNÁ ZÁŘ JE NA DOHLED. NOVÝ LUXXUM HI-eSCR.

Některé věci dělají práci tak jednoduchou, že se možná divíte, jak jste se bez nich mohli někdy obejít. Hledáte traktor, který bude přesně jako tyto věci? Maximální výkon při jakékoliv pracovní operaci a zaručeně nejnižší spotřeba paliva ve své třídě na trhu. Tři modely s výkonem od 110 do 120 koní. Perfektní manévrovatelnost, vyšší úroveň komfortu a výborná viditelnost z kabiny traktoru jako žádný jiný traktor v této kategorii, který jsme kdy vyrobili. Nový LUXXUM jednoduše září ve všech parametrech.

Výborné jízdní vlastnosti zaručuje přední odpružená náprava a kabina.

LUXXUM je nejúspornějším traktorem ve své třídě.

Díky rozměrům se traktor výborně hodí pro práci s čelním nakladačem.

LUXXUM jako jediný v této třídě nabízí 4 rychlostní zadní PTO.


KOMFORT NEJLEPŠÍ PŘEVODOVKA EFEKTIVITA MOTOR ČELNÍ NAKLADAČ


KOMFORT

Perfektní uspořádání

Kabina nového traktoru LUXXUM je navržena tak, aby poskytovala obsluze maximální komfort při dlouhých pracovních dnech. Je to zaručeno logickým uspořádáním pracovních prvků, které máte na dosah ruky. V kabině najdete také ovládací prvky typické pro výkonnější modelové řady. Nejpodstatnější změnou, na které inženýři od CASE IH zapracovali, je umístění loketní opěrky Multicontroller do kabiny traktoru, díky které tak máte ovládání celého stroje pod jedním palcem. Ke zvýšení komfortu obsluhy napomáhá také odpružená přední náprava a celkové odpružení kabiny. 

Perfektní uspořádání ovládacích prvků

Výborný výhled při práci s čelním nakladačem

NEJLEPŠÍ PŘEVODOVKA

Nová převodovka s 32x32 rychlostmi řazennými pod zatížením

Všechny traktory modelové řady LUXXUM mají ve standardní výbavě novou automaticky řazenou převodovku s 32x32 rychlostmi, která je typická pro traktory vyšších modelových řad. K dispozici máte čtyřstupňový powershift řazený pod zátěží bez použití spojky mezi jednotlivými převodovými stupni. Bezkonkurenčně hladká a plynulá změna směru jízdy navíc umožnuje naprogramovat převodové stupně pro daný směr jízdy, na který se automaticky zařadí při reverzaci a zpět. Automatické řazení pro silniční režim se jednoduše aktivuje stiskem tlačítka na loketní opěrce Multicontroller a Vaše jízda je tak opravdu bezstarostná. 

EFEKTIVITA

Precizní zemědělství

Maximální preciznost při práci s traktorem Vám zaručí použití navigačních systémů. I když se LUXXUM řadí do kategorie traktorů s výkonem nad 100 koní, může být již z továrny vybaven přípravou na navigaci. Právě takto obratný traktor společně s navigačním systémem se dokonale hodí pro pracovní operace jako je například ošetřování porostů, při kterém je požadována maximální preciznost a přesnost a co nejnižší poškození porostů. K větší efektivitě přispívá použití ISOBUS kategorie II. Díky ISOBUS systému máte v traktoru jeden monitor, přes který dokážete nastavit a ovládat veškeré důležité funkce pracovního stroje.

MOTOR

Srdce každého traktoru

Všechny modely jsou osazeny čtyřválcovými motory o objemu 3,4 litru, které splňují přísnou emisní normu STAGE IV. Motory zaručují maximální krouticí moment a nejnižší spotřebu paliva při všech pracovních operacích, ať‘ už traktor používáte pro těžké polní práce nebo v dopravě. Při práci s vývodovým hřídelem jistě oceníte širokou variantu otáček 540, 540E, 1000 a 1000E již ve standardu. 

ČELNÍ NAKLADAČ

Zvyšte využití svého traktoru

Nová modelová řada LUXXUM je jako stvořena pro práci s čelním nakladačem LRZ od značky CASE IH. K maximální výkonnosti přispívá výkonný hydraulický systém s průtokem až 100 l/min a nová robustní odpružená přední náprava. V závislosti na modelu čelního nakladače tak dokážete zvednout náklad do výšky až 3,8 metrů o hmotnosti téměř 2,5 tuny. 

Kategorie: TRAKTORY CASE IH

Modely

Název / Parametr Motor Počet válců / Objem motoru (cm³) Jmenovitý výkon - ECE R120 (kW/hp) Maximální kroutící moment (Nm při 1500 ot/min) Maximální zvedací síla (kg)
LUXXUM 100 Dieslový motor s Common Rail, turbodmýchadlem HI-eSCR 4 / 3,400 73 / 99 430 4 701
LUXXUM 110 Dieslový motor s Common Rail, turbodmýchadlem HI-eSCR 4 / 3,400 79 / 107 468 4 701
LUXXUM 120 Dieslový motor s Common Rail, turbodmýchadlem HI-eSCR 4 / 3,400 86 / 117 491 4 701

 

LUXXUM Hi-eSCR

LUXXUM vyniká před ostatními konkurenty ve své třídě. V rámci nezávislých DLG testů dosáhl nejnižší spotřeby paliva  astal se tak nejúspornějším traktoem ve své třídě.

POZNEJTE LUXXUM

Máte-li zájem o zkušební jízdu či předvedení traktoru LUXXUM na vlastních pozemzích, neváhejte nás kontaktovat na e-mail jirka@agrics.cz. Obratem se Vám ozveme a domluvíme nejbližší možný termín.

ZKUŠENOSTI MAJITELŮ

(pro zobrazení klikněte na referenci)

PROSPEKT KE STAŽENÍ

PRO VÍCE INFORMACÍ KONTAKTUJTE SVÉHO

OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE

NEBO

PRODUKT MANAŽERY AGRICS 

Soubory ke stažení:

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.